Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 33 από 33

Θέμα: [E46] κοιταχτε εργαλειο που πουλιεται

  1. #31
    Εγγραφή
    28-12-09
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    395
    Thanked
    53
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    παντως αυτα τα 2 αμερικανικα σαιτ ειναι πραγματικα ευαγγελια

    κριμα να μην εχουμε τετοια τεζα αυτοκινητα σε ποσοτητα στην Ελλαδα

    ο φιλος Ζαννης ειναι πολυ τυχερος

  2. #32
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Στο κόσμο μου
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    5.008
    Thanked
    5439
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    συγνωμη αλλα ειναι απο τις λιγες φορες που βλεπω να εχει ενα Μ3 διπλα του ενα αλλο Μ3(εστω και τερας) και ρολαριστα μολις ανοιγει το τερας να ειναι σα να σταματαει το στοκ και να το περναει απο πανω(απο κατω, απο διπλα και απο οπου να ναι )........
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χρίστος : 29-01-10 στις 02:08



  3. #33
    Εγγραφή
    23-01-10
    Περιοχή
    BAYSIDE,NY
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    229
    Thanked
    177
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sokinm3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    παντως αυτα τα 2 αμερικανικα σαιτ ειναι πραγματικα ευαγγελια

    κριμα να μην εχουμε τετοια τεζα αυτοκινητα σε ποσοτητα στην Ελλαδα

    ο φιλος Ζαννης ειναι πολυ τυχερος
    Ναι οντως φιλε Νικο ειμαι τυχερος!!!!!Παιδια δεν υπερβαλω και ουτε το παιζω καποιος αλλα εδω χορταινει το ματι σου καθε μερα να βλεπεις απο Μ3 και πανω εξοτικα αμαξια και πανε για καφεδακι και τα παρκαρουν στο δρομο,oυτε καν σε παρκινγκ,δεν τους νοιαζει τιποτα,ενω εμεις οι Ελληνες το αμαξι μας το σεβομαστε λες και ειναι δεν ξερω και γω τι....τις προαλλες ημουν για φαι καπου και παρκαρω την Μ3 και διπλα ακριβως παρκαρει 1 Μ6 μαυρη και περιμενω λιγο να βγει ο οδηγος να του μιλησω για τα αμαξια μας και ξαφνικα βγαινει 1 ξανθο μαγκες γυρω στα 30 με κοιταει κοιταει το Μ μου γελαει ειρωνικα λει ΗΙ και φευγει...kai το ωραιο?ηταν ΕΛΛΗΝΙΔΑ και κορη του ιδιοκτητη της DINER.!!!! 1 Μ3 παιδια εδω ειναι μονο η αρχη....1 μερα στην εθνικη με περασε 1 corvette ZR1 παρακαλω σαν σταματημενο ξερετε αυτο με τα 638 αλογακια.Γκολφακια κυκλοφορουν απο gti kai panw R32 ktl.SUPRA? ξεχασε το ολα πειραγμενα με το λιγοτερο 1000 αλογα....ξερω 1 ελληνα το δικο του ειναι 1200 αλογα ναι μαγκες οταν τα πρωτοακουσα ειπα δεν μπορει να ειναι αληθεια κι ομως τα εχω δει ολα σας λεω...

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP