Σελίδα 11 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 91011
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 101 έως 110 από 110

Θέμα: bmw road map 2012

  1. #101
    Εγγραφή
    25-11-12
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    14
    Thanked
    14
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Φίλοι στο forum επιτέλους τέλος το bvb πάει τέλεια αρα το μηχάνημα ειναι MK4 και με την βοηθεια σας δεν εχω πλεον κενα σημεια και εμαθα πολλά.

    Στάλθηκε από το GT-N7100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

  2. #102
    Εγγραφή
    08-11-12
    Περιοχή
    Γλυφάδα
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    66
    Thanked
    161
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Κύριοι εσείς που ξέρετε... τι έχει το αμάξι μου??? Ε93 του 2009....
    Το σίγουρο είναι οτι έχει μόνο μια εισαγωγή DVD, δεν έχει το κλασικό λειτουργικό που χωρίζει την αρχική οθόνη στα τέσσερα και έχει το iDrive κουμπάκι με τα πολλά κουμπιά (Nav, Tel, CD, Radio κλπ)!!! Σίγουρα θέλει αναβάθμιση στους χάρτες!!!
    Επίσης διάβασα οτι αν τελικά είναι το CCC (καλά το λέω; ), έχω την δυνατότητα να βάλω και ελληνικό menu. Παίζει να έχω αυτό????? Mayday.....!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Φοίβος : 01-01-13 στις 17:09

  3. #103
    Εγγραφή
    17-04-10
    Περιοχή
    NAOUSSA GREECE
    Μηνύματα
    168
    Thanked
    232
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ε93 του 2009....
    Το σίγουρο είναι οτι έχει μόνο μια εισαγωγή DVD, δεν έχει το κλασικό λειτουργικό που χωρίζει την αρχική οθόνη στα τέσσερα και έχει το iDrive κουμπάκι με τα πολλά κουμπιά (Nav, Tel, CD, Radio κλπ)!!! Σίγουρα θέλει αναβάθμιση στους χάρτες!!!

    Ετσι όπως το περιγράφεις έχεις την μονάδα cic και όχι ccc που έχει σκληρό δίσκο 80 gb κλπ. ανάλογα με την οθόνη που έχεις (μικρή bussines- μεγάλη proffesional) μπορείς να κάνεις αναβάθμιση των χαρτών με την τελευταία έκδοση 2013 αλλά για να την ενεργοποιήσεις θα χρειαστεί κωδικό τον οποίο είτε τον πληρώνεις στην αντιπροσωπεία είτε τον αγοράζεις από διάφορους στο ιντερνετ προς περίπου 100 δολάρια. θα πρότεινα να ρωτήσεις πρώτα στην αντιπροσωπεία για το κόστος αναβάθμισης, και μετά υπάρχουν και άλλες λύσεις.

  4. #104
    Εγγραφή
    08-11-12
    Περιοχή
    Γλυφάδα
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    66
    Thanked
    161
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BMWNAOUSSA Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ετσι όπως το περιγράφεις έχεις την μονάδα cic και όχι ccc που έχει σκληρό δίσκο 80 gb κλπ. ανάλογα με την οθόνη που έχεις (μικρή bussines- μεγάλη proffesional) μπορείς να κάνεις αναβάθμιση των χαρτών με την τελευταία έκδοση 2013 αλλά για να την ενεργοποιήσεις θα χρειαστεί κωδικό τον οποίο είτε τον πληρώνεις στην αντιπροσωπεία είτε τον αγοράζεις από διάφορους στο ιντερνετ προς περίπου 100 δολάρια. θα πρότεινα να ρωτήσεις πρώτα στην αντιπροσωπεία για το κόστος αναβάθμισης, και μετά υπάρχουν και άλλες λύσεις.
    Να σε ευχαριστήσω για την απάντησή σου!! Ναι professional πρέπει να είναι και είναι μεγάλη η οθόνη! Άρα πρώτη κίνηση η αντιπροσωπεία, αλλά θυμάμαι παλιά που είχα πάει για το 46άρι μου μου είχαν πει για 300+ ¤ για το DVD... δεν νομίζω οτι αξίζει ένα τέτοιο ποσό!! Αν είναι να κάνουμε την δουλειά μας με καλύτερα λεφτά να το συζητήσω!! Στα 100$ που μου λες υποθέτω οτι έχει και το DVD με τους χάρτες;; Άλλες λύσεις τύπου crack παίζουν??? Όσον αφορά για την αλλαγή γλώσσας στα ελληνικά ισχύει;; Αν ναι, πάλι μόνο αντιπροσωπείας ή έχουμε καμιά "καλή" άκρη;;;

  5. #105
    Εγγραφή
    17-04-10
    Περιοχή
    NAOUSSA GREECE
    Μηνύματα
    168
    Thanked
    232
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    χρόνια πολλά και καλή χρονία
    Εάν η απάντηση από την αντιπροσωπεία είναι πολύ ακριβή τότε θα πρεπει να κατεβάσεις την σωστή έκδοση από το ιντερνετ που είναι περίπου 24 gb.
    η αλήθεια είναι ότι δεν έχω ασχοληθεί με αυτήν την διαδικασία για συστήματα με σκληρό δίσκο. περισότερες πληροφορίες εάν είσαι αγγλομαθής θα βρείς εδώ.https://gpsunderground.com/forum/bmw...available.html

    και για να κατεβάσεις τα δεδομένα https://thepiratebay.se/torrent/7620...e_PREMIUM_2013
    torrent file
    στην περίπτωση που ασχοληθείς και κατεβάσεις την έκδοση τότε θα χρειαστείς και τον κωδικό ενεργοποίησης από αυτούς

    (We offer an activaction Codes for CIC navigation map data update Road Map Europe/North America and others Premium/Montion 2013. You got 100% warranty that you get a code, more on www. navibmw.pl/fscmap_gb.html or poczta@navibmw.pl).

  6. #106
    Εγγραφή
    08-11-12
    Περιοχή
    Γλυφάδα
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    66
    Thanked
    161
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BMWNAOUSSA Εμφάνιση μηνυμάτων
    χρόνια πολλά και καλή χρονία
    Εάν η απάντηση από την αντιπροσωπεία είναι πολύ ακριβή τότε θα πρεπει να κατεβάσεις την σωστή έκδοση από το ιντερνετ που είναι περίπου 24 gb.
    η αλήθεια είναι ότι δεν έχω ασχοληθεί με αυτήν την διαδικασία για συστήματα με σκληρό δίσκο. περισότερες πληροφορίες εάν είσαι αγγλομαθής θα βρείς εδώ.https://gpsunderground.com/forum/bmw...available.html

    και για να κατεβάσεις τα δεδομένα https://thepiratebay.se/torrent/7620...e_PREMIUM_2013
    torrent file
    στην περίπτωση που ασχοληθείς και κατεβάσεις την έκδοση τότε θα χρειαστείς και τον κωδικό ενεργοποίησης από αυτούς

    (We offer an activaction Codes for CIC navigation map data update Road Map Europe/North America and others Premium/Montion 2013. You got 100% warranty that you get a code, more on www. navibmw.pl/fscmap_gb.html or poczta@navibmw.pl).
    Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Θα κοιτάξω τι μου προτείνει και η αντιπροσωπεία, αλλά προτιμώ να το κάνω μόνος μου...!! Έτσι να έχω και την χαρά!!
    Θα σου πω και τα αποτελέσματα...!!!!

  7. #107
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Φοίβος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Θα κοιτάξω τι μου προτείνει και η αντιπροσωπεία, αλλά προτιμώ να το κάνω μόνος μου...!! Έτσι να έχω και την χαρά!!
    Θα σου πω και τα αποτελέσματα...!!!!
    ειχα ρωτήσει εγώ για μενα......μου ειχαν πει περίπου 300!!!!! για την αναβάθμιση
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  8. #108
    Εγγραφή
    08-11-12
    Περιοχή
    Γλυφάδα
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    66
    Thanked
    161
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Z4 DCT Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειχα ρωτήσει εγώ για μενα......μου ειχαν πει περίπου 300!!!!! για την αναβάθμιση
    Είναι όντως πολλά!! Και τι έκανες τελικά???? Την έκανες την αναβάθμιση ή το κατάφερες μόνος σου????

  9. #109
    Εγγραφή
    12-04-12
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    29
    Thanked
    8
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Γεια σας εχω δει σε καποια αυτοκινητα ε92 και εχουν tv στο αριστερο σημειο του navi...εγω εχω ε90 με navi profesional το αμαξι ειναι του 08 ξερει κανεις πως μπορω να βαλω tv η που να παω να ρωτησω;; ευχαριστω πολυ

  10. #110
    Εγγραφή
    11-01-10
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    2.515
    Thanked
    2707
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    αν καποιος εχει τους τελευταιους χαρτες cd για ΜΚ3 ας μου στειλει ενα π.μ

Σελίδα 11 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 91011

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP