Σελίδα 10 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 891011 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 100 από 110

Θέμα: bmw road map 2012

  1. #91
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο asot Εμφάνιση μηνυμάτων
    ασοτ
    για σκληρο δισκο οπως εχει το e89, υπαρχει τροπος να περασω νεους χαρτες η να παω στην αντι/εια?
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  2. #92
    Εγγραφή
    25-11-12
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    14
    Thanked
    14
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο asot Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα έγραψες παραπάνω οτι γράφτηκες σε ΠΟΛΛΑ sites και κατέβασες ΠΟΛΛΑ αντίγραφα, τιποτα από αυτά δεν είναι HIGH, σε μέγεθος < 4.5Gb???

    Το θέμα "copy" χαρτες θέλει προσοχή....
    Ψαξε στο gpsunderground
    Φίλε όσα κατέβασα επειδή στην αρχή δεν γνώριζα ήταν από prof, bys και σε εκδόσεις 2011 2012 μόλις έμαθα ότι σίγουρα είναι high κατέβασα διάφορα σε εκδόσεις αλλά για εγγραφή σε 6,7 gb, τώρα κατέβασα (επιτέλους του 13 σε high για dvd 4,7 και αφού γράφτηκα πάλι με 4,99¤ για 2 ημέρες μου κατέβασε 11 αρχεία rar των 400 mb και 1 των 24 mb. Τώρα σε θέλω όμως.........πως όλα αυτά τα βάζω σε ένα dvd πως τα ενώνω δηλαδή........και πάλι HELP

  3. #93
    Εγγραφή
    17-04-10
    Περιοχή
    NAOUSSA GREECE
    Μηνύματα
    168
    Thanked
    232
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο asot Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα έγραψες παραπάνω οτι γράφτηκες σε ΠΟΛΛΑ sites και κατέβασες ΠΟΛΛΑ αντίγραφα, τιποτα από αυτά δεν είναι HIGH, σε μέγεθος < 4.5Gb???

    Το θέμα "copy" χαρτες θέλει προσοχή....
    Ψαξε στο gpsunderground
    Σε προηγούμενο post έγραψε ότι έχει cd και όχι dvd πιθανόν να έχει MK3 οπότε χρειάζεται χάρτες της navteq και όχι το high για ΜΚ4.

  4. #94
    Εγγραφή
    17-04-10
    Περιοχή
    NAOUSSA GREECE
    Μηνύματα
    168
    Thanked
    232
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο secforce Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε όσα κατέβασα επειδή στην αρχή δεν γνώριζα ήταν από prof, bys και σε εκδόσεις 2011 2012 μόλις έμαθα ότι σίγουρα είναι high κατέβασα διάφορα σε εκδόσεις αλλά για εγγραφή σε 6,7 gb, τώρα κατέβασα (επιτέλους του 13 σε high για dvd 4,7 και αφού γράφτηκα πάλι με 4,99¤ για 2 ημέρες μου κατέβασε 11 αρχεία rar των 400 mb και 1 των 24 mb. Τώρα σε θέλω όμως.........πως όλα αυτά τα βάζω σε ένα dvd πως τα ενώνω δηλαδή........και πάλι HELP
    Άνοιξε το πρώτο αρχείο με winrar αφού αποσυμπιεστούν αυτόματα σε έναν κατάλογο που θα σου ζητήσει θα δημιουργήσει ένα μεγάλο αρχείο με κατάληξη iso.
    αυτό το αρχείο θα γράψεις με το πρόγραμμα imgburn σε δισκάκι dvd αποκλειστικά verbatim και σε ταχύτητα χ2.
    καλή επιτυχία....

  5. #95
    Εγγραφή
    25-11-12
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    14
    Thanked
    14
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BMWNAOUSSA Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άνοιξε το πρώτο αρχείο με winrar αφού αποσυμπιεστούν αυτόματα σε έναν κατάλογο που θα σου ζητήσει θα δημιουργήσει ένα μεγάλο αρχείο με κατάληξη iso.
    αυτό το αρχείο θα γράψεις με το πρόγραμμα imgburn σε δισκάκι dvd αποκλειστικά verbatim και σε ταχύτητα χ2.
    καλή επιτυχία....
    BMWNAOUSSA ευχαριστώ πολύ έτσι το έκανα και περιμένω αποτέλεσμα, σχετικά με αυτό που έγγραψε ο φίλος μας παραπάνω το ότι είχε cd και μου έδωσε ο έμπορος έτσι είναι, βέβαια το μηχάνημα πίσω γράφει dvd.

  6. #96
    Εγγραφή
    25-11-12
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    14
    Thanked
    14
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Μόλις ξεκίνησα την εγγραφή, πολύ δύσκολή η δουλειά πάντως. Ένα χαρακτηριστικό του ότι γίνετε πανικός είναι ότι αφού βρήκα το αρχείο και το κατέβασα ενώ έγραφε για την αγγλική έκδοση πιέστε εδώ (BMW_2013_HIGH) και είδα ανοιχτά και μπήκα στο κατέβασμα μου έλεγε (POI_BMW_2013_HIGH).......άντε να δω που πάω....

  7. #97
    Εγγραφή
    17-04-10
    Περιοχή
    NAOUSSA GREECE
    Μηνύματα
    168
    Thanked
    232
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο secforce Εμφάνιση μηνυμάτων
    BMWNAOUSSA ευχαριστώ πολύ έτσι το έκανα και περιμένω αποτέλεσμα, σχετικά με αυτό που έγγραψε ο φίλος μας παραπάνω το ότι είχε cd και μου έδωσε ο έμπορος έτσι είναι, βέβαια το μηχάνημα πίσω γράφει dvd.
    Πρέπει να ξεκαθαρίσεις εάν έχεις MK3 (CD) η MK4 (dvd) άλλοι είνια οι χάρτες για cd και συγκεκριμένα αυτοί https://gpsunderground.com/forum/nav...12-2013-a.html. εάν έχεις MK4 Μπορείς να χρησιμοποιήσεις το high 2013 της ΒΜW, ή και το cd της navteq
    Eάν έχεις ΜΚ3 μόνο το cd της navteq.

  8. #98
    Εγγραφή
    25-11-12
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    14
    Thanked
    14
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Το μηχάνημα πίσω γράφει dvd, όμως έπαιζε κατευθείαν το cd που μου έδωσε ο έμπορος. Σχετικά πάντως με το για cd το κατέβασα και δεν έκανε ίσως επειδή δεν το έγραψα σε imgburn και σε 2Χ αλλά δεν το έπαιζε θα το ξαναγράψω για να ξέρω.

  9. #99
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Larissa
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    409
    Thanked
    448
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο secforce Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...ι μπήκα στο κατέβασμα μου έλεγε (POI_BMW_2013_HIGH).......άντε να δω που πάω....
    Σε καλό δρόμο είσαι...
    Το MK4 μηχανημά σου διαβάζει DVD (σχεδόν ολόκληρη η Ευρώπη σε ένα DVD δισκάκι) αλλα και τα CD που κυκλοφορούν (με 1-2 χώρες ανα δισκάκι)
    ...

  10. #100
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Larissa
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    409
    Thanked
    448
    Rides
    0

Σελίδα 10 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 891011 ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP