Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 32 από 32

Θέμα: 1955 Mercedes-Benz 300SL θαμένη κάτω από pc

  1. #31
    Εγγραφή
    15-05-11
    Περιοχή
    Garden State
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    3.614
    Thanked
    11506
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο E39COMP Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tωρα να σας στεναχωρήσω λιγακι αλλα και να κραξω λιγο την ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΡΑΦΕΙΟΚΡΑΤΙΑ ????
    Σε υπογειο γκαραζ καποιου δημαρχείου καπου στην Αττικη ... ( πολλα ειπα , φτανει ) .... Υπαρχει ενα τετοιο ιδιο ΓΝΗΣΙΟ 300SL αλλα cabrio του 57'. Με hardtop.
    Καποια πλουσιοτσόγλανα που , μεσω χοντρου βισματος , τους δωθηκε το ΑΠΕΡΑΝΤΟ υπογειο γκαραζ ωστε να διοργανωθει ενα παρτυ τους , ανεβηκαν πανω στο αυτοκινητο , προφανως μη γνωριζοντας της ιστορια του και φυσικα την αξια του και χοροπηδουσαν στο hardtop με αποτελεσμα να εχει υποστει σοβαρες ζημιες σε αυτο καθως και μια γερη πατημασια στο δεξιο φτερο.
    Εχω κανει 1500 αιτησεις , εχουμε με εναν γνωστο μου ενεργοποιησει ΛΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΜΕΝΟΥΣ , δικηγορους και ανθρωπους στο υπ.συγκοινωνιων ωστε να το παρουμε νομιμα αφου το τρωει η σκόνη απο το 71' καθως εχει γινει δωρεα στον δήμο ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ...Ενω απο τον δήμο και ο ιδιος ο δημαρχος μας το υπογραφει πως θα το παρουμε αν βρεθει η ακρη ΔΥΣΤΥΧΩΣ δεν υπαρχει ελπίδα γιατι λεει ειναι δωρεα στον δήμο. Μεχρι που προτεινα να δωρησω και εγω πριν απο 1χρονο ενα MB που ειχα σε ανταλαγμα με εκεινο αλλα τζιφος .
    Δεν ειναι κριμα , περαν του οικονομικου τωρα , να τα τρωει η σκονη και η μ@@@κια του καθενος τετοια λουλουδια ????
    εκτος και ο Δημος κανει ολα τα χαρτια και το βγαλει σε δημοπρασια, αλλιως δεν μπορει να μεταβιβαστει δωρεα....., υπαρχουν τροποι......
    Become the person you would want to have as a friend yourself!!!!!

  2. #32
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    αυτο σε χάλασε;

    εδω σπρώξανε κληροδότημα rolls royce

    https://et.diavgeia.gov.gr/f/apdik_a...ΨΟΡ1Κ-Ε98

  3. The Following User Says Thank You to Stamatis For This Useful Post:

    Eleni (27-09-11)

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP