Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 22 από 22

Θέμα: Σοβαρο δειλημμα Μ5 Ε39 2003

  1. #21
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    F.I.R. Αθηνών
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    5.119
    Thanked
    12691
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zannis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα σας δωσω 1 λινκ για να ψαξετε να βρειτε οτι αμαξι θελετε σε τιμες Νεας Υορκης ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΛΙΠΟΘΥΜΙΕΣ
    https://www.cars.com/go/index.jsp
    ΝΥ, μέση τιμή μτχ Μ3Ε46 18000 ευρώ
    Αθήνα, μέση τιμή μτχ Μ3Ε46 35000 ευρώ...

  2. #22
    Εγγραφή
    28-12-09
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    395
    Thanked
    53
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zannis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημερα παιδια σας ευχαριστω πολυ για τις αποψεις σας το εκτιμω ιδιαιτερα.Το δειλημμα αυτο μου μπηκε στο μυαλο εδω και κατι μηνες...ειμαι πολυ μπερδεμενος και μαλλον θα σας μπερδεψω και εσας!Εχω το Μ3 εδω και 2 χρονακια και ειμαι παρα πολυ περηφανος και ηταν το ονειρικο μου αμαξι και το πηρα εδω στην Αμερικη και οχι στην πατριδα μας.Πιστευω 1 Μ3 Ε46 ειναι το ονειρο καθε Ελληνα(η των περισσοτερων)!Οσοι το εχετε ξερετε το feeling,εχα πει πολλες φορες να το πουλησω αλλα την επομενη μερα που μπηκα μεσα το ερωτευτηκα ακομη πιο πολυ...ειναι σκετη κα@λα.Εδω στην USA M3 e46 συνηθως παιρνουν τα 18 χρονα μεχρι και 26 χρονων παιδια που ο μπαμπας τους τα εχει.Εγω το πηρα μονος μου χωρις τη βοηθεια κανενος και το ξεχρεωνω ακομα...χαχαχα !!!Ειμαι τελιως σπορτιφ χαρακτηρας μου αρεσουν μονο τα κουπε αμαχια και απο σενταν μονο το 39αρι Μ5 και το Μ5 Ε60.Ευτυχως πηρα 1 τζιπ για την γυναικα μου οποτε δεν υπαρχει προβλημα χωρου.Οι τιμες στα μ εδω εχουν γινει εξευτελιστικες θα ελεγα,η διαφορα βαρους απο κουπε σε σενταν σιγουρα θα με ενοχλουσε πιστευω,αλλα απο την αλλη αναζηταω κατι πιο δυνατο απο τον σ54.Σιγουρα μετα απο 1 τετοιο μ δεν πεφτεις πιο κατω παρα ανεβαινεις κατηγορια.Γι αυτο σκεφτομουν το ε39 μ5.Δεν ξερω παιδια μαλλον θα το κρατησω προς το παρον μου φαινεται, μεχρι να αποφασισω αν θα επαιρνα 1 M3 E92 or 1 M5 E60....!!! Αποκλειω τελιως το Μ6 γιατι δεν μου αρεσει το κοψιμο του ενω το οδηγησα και ε@υ@σα με τον V10!!!! Θα ανοιξω αλλο θεμα γι αυτο το δειλημμα παιδια.Ελπιζω να καταλαβατε το σκεπτικο μου σας ευχαριστω πολυ ολους για την στηριξη!!!!!!
    απο την στιγμη που αναζητας δυναμη βαλε ενα κομπρεσσερακι απο τον φιλο μου τον Ομαρ(active) η απο τον Ετζ(ess)να σηκωθει σουζα το εργαλειο

    με 8000 δολαρια εισαι τεζα

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP