Σελίδα 37 από 37 ΠρώτηΠρώτη ... 27353637
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 361 έως 363 από 363

Θέμα: ΒΕΝΖΙΝΗ -ΤΙΜΕΣ -ΚΑΘΑΡΟΤΗΤΑ - ΠΡΟΣΤΙΜΑ - σε ολη την Ελλαδα (online)

Rides
    0

Προεπιλογή

λιγο πιο μακρια απο εμενα καινουριο πρατηριο πριν ειχε ετεκα.. τωρα εχει revoil...βενζινη αμολυβδη τιμη σημερα 1.309!!! ουρες απο εξω ,κλεινουν τον δρομο...ΝΑ ΒΑΛΩ????

Περιοχή
    Αthens
    Rides
    0

Προεπιλογή

H αληθεια ειναι οτι κανεις δε μπορει να ξερει....ακομα και για τα εταιρικα που λεμε οτι ειναι λιγοτερο πιθανο να κλεβουν ποιος μπορει να ορκιστει? Εγω εδω και χρονια βλεπω την silk oil ας πουμε που εχει τιμη 100αρας πολυ κοντα στην απλη, που ειναι ηδη φθηνη σχετικα ,(τωρα δηλαδη εχει την τιμη που ανεφερες και εσυ), και μπαινω σε σκεψεις ενω εχω ακουσει ομως πολλα κακα για τη συγκεκριμενη εταιρια περι νοθειας σε πολλα πρατηρια. Στο αμαξι λογω του μεγαλου ευρους προσαρμογης που εχει δυσκολα θα καταλαβεις διαφορα θεωρω και εαν καταλαβεις λογικα θα ειναι χοντρη νοθεια.

Rides
    0

Προεπιλογή

και ομως 2-3 φορες εβαλα bp απο γωνιακο μαγαζι και 100αρα και τα ειδε ολα,πανε τα μπεκ..το δικο μου ειναι ευαισθητο στις μαιμου βενζινες,χτυπαει κοκκινο..και απο κοχυλακι που εβαζα αλλαξα νοξ..

εχω ενα νεο γειτονα σλοβακο,ειναι προπονητης και μου λεει οτι το ιδιο πραγμα υπαρχει και εκει.το κοχυλακι εκει τα εχει σκισει τα μοτερ..ο πεθερος του εκει εχει ενα σεατ και ειχε προβληματα με μπεκ,πολ/στες κ.λ.π. ιδια σκατα δλδ. οι βρωμικες βενζινες σε συνδυασμο με τα ευαισθητα μοτερ μας με ολους τους αισθητηρες τους ακινητοποιουν και χαλανε τα αμαξια μας.ενω στην γερμανια που ηταν δεν υπηρχε κανενα θεμα με βενζινες..βαλκανια δλδ. ισον βρωμια.

πα παω πασο προς το παρον και θα προσπαθησω να βρω καποιον γνωστο που να βαζει απο εκει να μου πει..παντως σαν νεα εταιρεια ,revoi,δεν την συμφερει να ρισκαρει το ονομα της

Σελίδα 37 από 37 ΠρώτηΠρώτη ... 27353637

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP