Σελίδα 11 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 9101112 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 101 έως 110 από 113

Θέμα: BMW vs Πεζοδρόμιο (0-1)

  1. #101
    Εγγραφή
    27-05-12
    Περιοχή
    neverland
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    11.191
    Thanked
    30480
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Για μένα το point της off topic συζήτησης(και του Koyotte) είναι στο
    πόσα δικαιώματα δίνεις στους εξωσχολικούς.Όσο λιγότερα,τόσο καλύτερα.

    Δέν θα ήθελα με τίποτα να χρησιμοποιηθεί κατί τέτοιο εναντιόν μου κάποια στιγμή,
    άλλα αν μπέιτε στα παππούτσια ενός "θύματος" .... θα νίωσετε ότι θα ψάχνατε τα
    πάντα για να επιβεβαιώσετε ένα άδικο χτύπημα στον δρόμο.

    https://news.plovdiv24.bg/496890.html

    Το κίτρινο 350Ζ είναι έλληνας φοιτητής στην Φιλλιπούπολη.
    Έχει λίγες μέρες που έγινε.
    Στην βουλγαρία υπάρχει μια εξωφρενική παραχώρηση στον κ.ο.κ. τους για τις
    διασταυρώσεις.Το mercedes που χτυπάει πάνω του το Ζ,που μόλις έχειπεράσει με βαθύ πορτοκάλι,περνάει νόμιμα της διαστάυρωση.Το Ζ επιταχύνει μολις βλέπει πορτοκαλί
    και πέφτει πάνω στο Merc.Αποτέλεσμα να φύγει δεξιά σε μια στάση λεοφορείων και να χτυπήσει βαριά μια κοπελίτσαπου περίμενε εκεί.

    Δεν θα ήθελα να είμαι σε καμια απο τις δύο θέσεις.Ουτε το παλικαράκι βγήκε για να χτυπήσει,ούτε η κοπελίτσα βγήκε για να μείνει ανάπηρη....κακία στιγμή και για τους δύο.

    Βάλτε μετάφραση να δέιτε τί συνεχίζουν να γράφουν οι Βούλγαροι επι του θέματος!!!!!
    Ότι ήταν γνωστός ντριφτερ της πόλης,ότι είναι ο κακός και ο λέφτας ο έλληνας που δεν προσέχει......ότι ότι ότι ,πάνω στο θυμό τους και στην αδικία που συμβαινει.
    Έδωσαν στην δημοσιότητα το βίντεο,το όνομα και έχουν μαζέψει και ένα κάρο μάρτυρες..................



    Ού μπλέξεις!!!!!

    * fb page flickr

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Βασιλης Εμφάνιση μηνυμάτων
    ......με αυτόν τον μοναδικό ήχο που μόνο οι ευθείς 6κύλινδροι BMW έχουν..

  2. The Following 2 Users Say Thank You to Bazil Van Sinner For This Useful Post:

    Koyotte (31-05-14), pilot (31-05-14)

  3. #102
    Εγγραφή
    08-08-11
    Περιοχή
    χαιδαρι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    3.220
    Thanked
    7747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Χωρις να θελω να κρινω καποιον στοχευμενα εχω να σχολιασω...
    Ενα παληκαρι εγραψε για μια ατυχη στιγμη που ειχε και στα περισσοτερα απο τα 100 ποστ πηρε σαν απαντηση την κατακραυγη για κατι που λιγο-πολυ ολοι εχουμε κανει.
    Θυμαστε αυτον τον παπαρα με την 5αρα (αν θυμαμε καλα) που αναστατωνε και τρομοκρατουσε οδηγους και πεζους ντριφταρωντας μεσα στην πολη και στο τελος σκοτωθηκε ενω ηταν συνοδηγος;;
    Θυμαστε τι ειχατε γραψει για το ταλεντο του;;και ποσα θενκς ειχατε πατησει στα βιντεακια του;;(καποιοι απο εσας)
    Θα σας ηθελα λιγο ποιο σταθερους στις αποψεις σας, ΜΑΣ θελω λιγο ποιο επιεικεις με τους αλους και περισσοτερο αυστηρους με τον εαυτο μας.
    Επαναλαμβανω δεν θελω να θιξω κανεναν γενικα μιλαω..... αν καποιος διαβασει αυτα τα 100+ ποστς η εικονα που θα σχηματισει θα ειναι μαλλον προιον παραπλανησης


  4. The Following 11 Users Say Thank You to Bitz For This Useful Post:

    Alex_ (31-05-14), Bazil Van Sinner (31-05-14), bill_m3 (01-06-14), doctore (31-05-14), HLIAS - E36 (01-06-14), Koyotte (31-05-14), m3e36 (01-06-14), Panos 316T (31-05-14), PANOS-E60 (31-05-14), pilot (31-05-14), TakisKal (04-06-14)

  5. #103
    Εγγραφή
    30-07-10
    Περιοχή
    Ξεσσαλονικη!
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    7.725
    Thanked
    17900
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    επειδη εχω γραψει και εγω σε αυτο το θεμα να πω πως δεν εχω προβλημα με τις ''μπαντες''...ΒΜW οδηγαμε, ολοι εχουμε κανει και πρωτος εγω..απλα θελει πολυ προσοχη..

    Εμενα η μονη μου ενσταση ηταν το ''300+ μετρα παντες με 2α'' με 100 αλογα!!

    θα 'θελα πολυ να μου κανει μια επιδειξη ο Ηλιας μπας και μαθω και εγω τιποτε!
    Ο Κυβερνήτης είναι υπεύθυνος για το αεροσκάφος και τους επιβάτες για όσο διαρκεί η πτήση. Ο Μηχανικός είναι υπεύθυνος για ΠΑΝΤΑ.



  6. The Following 7 Users Say Thank You to pilot For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (31-05-14), Bitz (31-05-14), chrisgiapz3 (31-05-14), gant (01-06-14), HLIAS - E36 (01-06-14), Stunt Mike (31-05-14), Tsik.D. (31-05-14)

  7. #104
    Εγγραφή
    08-08-11
    Περιοχή
    χαιδαρι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    3.220
    Thanked
    7747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pilot Εμφάνιση μηνυμάτων
    επειδη εχω γραψει και εγω σε αυτο το θεμα να πω πως δεν εχω προβλημα με τις ''μπαντες''...ΒΜW οδηγαμε, ολοι εχουμε κανει και πρωτος εγω..απλα θελει πολυ προσοχη..

    Εμενα η μονη μου ενσταση ηταν το ''300+ μετρα παντες με 2α'' με 100 αλογα!!

    θα 'θελα πολυ να μου κανει μια επιδειξη ο Ηλιας μπας και μαθω και εγω τιποτε!
    Εγω εχω κανει χειροτερα με δυο διαφορετικα 36αρια που ειχα στο παρελθον, που σημειωτεον το αμαξι απο κρατηματα ειναι βαρκα-γιαλο

  8. #105
    Εγγραφή
    30-07-10
    Περιοχή
    Ξεσσαλονικη!
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    7.725
    Thanked
    17900
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    εχω πολλα να μαθω τοτεΝΕς...
    Ο Κυβερνήτης είναι υπεύθυνος για το αεροσκάφος και τους επιβάτες για όσο διαρκεί η πτήση. Ο Μηχανικός είναι υπεύθυνος για ΠΑΝΤΑ.



  9. The Following User Says Thank You to pilot For This Useful Post:

    Leonidas_E39 (31-05-14)

  10. #106
    Εγγραφή
    20-08-13
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    732
    Thanked
    2785
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Bazil Van Sinner Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για μένα το point της off topic συζήτησης(και του Koyotte) είναι στο
    πόσα δικαιώματα δίνεις στους εξωσχολικούς.Όσο λιγότερα,τόσο καλύτερα.

    Δέν θα ήθελα με τίποτα να χρησιμοποιηθεί κατί τέτοιο εναντιόν μου κάποια στιγμή,
    άλλα αν μπέιτε στα παππούτσια ενός "θύματος" .... θα νίωσετε ότι θα ψάχνατε τα
    πάντα για να επιβεβαιώσετε ένα άδικο χτύπημα στον δρόμο.

    https://news.plovdiv24.bg/496890.html

    Το κίτρινο 350Ζ είναι έλληνας φοιτητής στην Φιλλιπούπολη.
    Έχει λίγες μέρες που έγινε.
    Στην βουλγαρία υπάρχει μια εξωφρενική παραχώρηση στον κ.ο.κ. τους για τις
    διασταυρώσεις.Το mercedes που χτυπάει πάνω του το Ζ,που μόλις έχειπεράσει με βαθύ πορτοκάλι,περνάει νόμιμα της διαστάυρωση.Το Ζ επιταχύνει μολις βλέπει πορτοκαλί
    και πέφτει πάνω στο Merc.Αποτέλεσμα να φύγει δεξιά σε μια στάση λεοφορείων και να χτυπήσει βαριά μια κοπελίτσαπου περίμενε εκεί.

    Δεν θα ήθελα να είμαι σε καμια απο τις δύο θέσεις.Ουτε το παλικαράκι βγήκε για να χτυπήσει,ούτε η κοπελίτσα βγήκε για να μείνει ανάπηρη....κακία στιγμή και για τους δύο.

    Βάλτε μετάφραση να δέιτε τί συνεχίζουν να γράφουν οι Βούλγαροι επι του θέματος!!!!!
    Ότι ήταν γνωστός ντριφτερ της πόλης,ότι είναι ο κακός και ο λέφτας ο έλληνας που δεν προσέχει......ότι ότι ότι ,πάνω στο θυμό τους και στην αδικία που συμβαινει.
    Έδωσαν στην δημοσιότητα το βίντεο,το όνομα και έχουν μαζέψει και ένα κάρο μάρτυρες..................



    Ού μπλέξεις!!!!!

    bazil εχεις απολυτο δικιο σε ολα, αλλα το ποστ Νο #40 τα αναιρει έπισης ολα, ο Ηλιας εκανε μια μ@λ@κι@ οπως εχουν κανει ολοι οι υπολοιποι σε καποιους βγηκε σε καλο κ δεν ανοιξε μυτη σε καποιους ειχε μονο υλικες ζημιες κ υπαρχουν κ τα χειροτερα!! Οτι κ να πουμε εμεις αν ειναι να κανει ο Ηλιας κ ο καθε Ηλιας το ντριφτ στην στροφη θα το κανει!!!


    ps
    στην πολη μου κατα καιρους κυκλοφορει ενα 350Ζ κιτρινο με βουλγαρικες πινακιδες, ηταν λευκο στην αρχη κ μετα μαλλον το εβαψε κιτρινο ειναι στα 20-25 στην ηλικια αυτος που βλεπω να το οδηγει αν δεν κανω λαθος, βρε λες να ειναι αυτος? κριμα παντως για ολους, θελει πολυ προσοχη!!

  11. The Following User Says Thank You to Alex_ For This Useful Post:

    HLIAS - E36 (01-06-14)

  12. #107
    Εγγραφή
    30-12-13
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Μηνύματα
    158
    Thanked
    159
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    εγω πλεον δεν ξερω αν ο ξαδερφος μου ειναι ενας κοινος ανθρωπος που οδηγει η ειναι ενας δολοφονος που κανει μπαντες και θεριζει κοσμο στο περασμα του χαχαχαχα

  13. The Following User Says Thank You to Στέφανος For This Useful Post:

    nik200 (31-05-14)

  14. #108
    Εγγραφή
    27-05-12
    Περιοχή
    neverland
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    11.191
    Thanked
    30480
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Alex_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    bazil εχεις απολυτο δικιο σε ολα, αλλα το ποστ Νο #40 τα αναιρει έπισης ολα, ο Ηλιας εκανε μια μ@λ@κι@ οπως εχουν κανει ολοι οι υπολοιποι σε καποιους βγηκε σε καλο κ δεν ανοιξε μυτη σε καποιους ειχε μονο υλικες ζημιες κ υπαρχουν κ τα χειροτερα!! Οτι κ να πουμε εμεις αν ειναι να κανει ο Ηλιας κ ο καθε Ηλιας το ντριφτ στην στροφη θα το κανει!!!


    ps
    στην πολη μου κατα καιρους κυκλοφορει ενα 350Ζ κιτρινο με βουλγαρικες πινακιδες, ηταν λευκο στην αρχη κ μετα μαλλον το εβαψε κιτρινο ειναι στα 20-25 στην ηλικια αυτος που βλεπω να το οδηγει αν δεν κανω λαθος, βρε λες να ειναι αυτος? κριμα παντως για ολους, θελει πολυ προσοχη!!



    Αlex ακούγομαι πεντακάθαρα και έγω και αυτος που τραβάει το βίντεο,όπως και τα υπολοιπα παιδια,απο την ενδοεπικοινωνια που συνενοουμαστε,τεράστια η διαφόρα απο το μπαίνω και βγαίνω και όποιον πάρει ό χαρος.Αν πάς και λίγο πιο πίσω έγραψα προς τον Ηλία πως είναι ωραίος!

    Το βίντεο το ανέβασα όχι για μαγγιά αλλα για να τσαλακώσω την είκονα μου πριν προχωρήσουν πολύ οι σχολιαμοι!Για να δείξω άμα θές πως και γω τα ίδια έκανα και την γλυτωσα αλώβητος.

    Δεν αναιρει τιποτα.

    Οσον αφορα το Ζ,αυτο είναι ,που ήταν ασπρο πρίν,άν διαβάσεις το άρθρο λέει και το επίθετο του,Μπόσκος.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bazil Van Sinner : 31-05-14 στις 10:07

    * fb page flickr

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Βασιλης Εμφάνιση μηνυμάτων
    ......με αυτόν τον μοναδικό ήχο που μόνο οι ευθείς 6κύλινδροι BMW έχουν..

  15. The Following User Says Thank You to Bazil Van Sinner For This Useful Post:

    Alex_ (31-05-14)

  16. #109
    Εγγραφή
    20-08-13
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    732
    Thanked
    2785
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Brzil δεν σε κατηγορώ , όπως δεν κατηγόρησα κ τον Ηλία μια που κ εγω τα ιδια έκανα κάποτε, τώρα κ να θέλω ντριφτ με το Χ1 κ δεν γινεται κ λυπάμαι το αμάξι, αλλα εαν πεταγόταν ένα σκυλί (ειναι απρόβλεπτα πετάγονται σαν σιφουνες) όπως κ τα παιδια το ίδιο απρόβλεπτα ειναι δεν θα υπήρχε περιθώριο αντίδρασης άσχετα με το εαν υπαρχει κάποιος που βλέπει εαν το πεδίο ειναι καθαρό!
    Καθαρό ειναι μονο σε κλειστό μέρος-πίστα!!!
    Τέλος πάντων όλοι συμφωνούμε απο την δική μας οπτική γωνία οτι γενικα θέλει προσοχή!

    Δεν τους ξέρω σαν οικογένεια ούτε το παιδι, ένας φίλος μου που είχε σπουδάσει Βουλγαρία κ του είπα να ψάξει σε κανένα site μου είπε οτι ηταν δεύτερο έτος Φαρμακευτικη απο αυτα που διάβασε στο Ίντερνετ, του στέλνω τώρα το site που ανεβάσες!!


    Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

  17. The Following User Says Thank You to Alex_ For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (31-05-14)

  18. #110
    Εγγραφή
    28-02-13
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    2.186
    Thanked
    5580
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pilot Εμφάνιση μηνυμάτων
    επειδη εχω γραψει και εγω σε αυτο το θεμα να πω πως δεν εχω προβλημα με τις ''μπαντες''...ΒΜW οδηγαμε, ολοι εχουμε κανει και πρωτος εγω..απλα θελει πολυ προσοχη..

    Εμενα η μονη μου ενσταση ηταν το ''300+ μετρα παντες με 2α'' με 100 αλογα!!

    θα 'θελα πολυ να μου κανει μια επιδειξη ο Ηλιας μπας και μαθω και εγω τιποτε!
    Σε περιμένω Λάρισα... Επίδειξη μόνο εντός έδρας...!!!
    ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΒΟΥΡΚΩΣΑΝΕ,

    ΟΤΑΝ BMW ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ...!!!

  19. The Following User Says Thank You to HLIAS - E36 For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (01-06-14)

Σελίδα 11 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 9101112 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP