Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 28

Θέμα: ΔΥΣΑΡΕΣΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #1
    Εγγραφή
    14-01-10
    Περιοχή
    Πειραιας
    Μηνύματα
    18
    Thanked
    26
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Moufas E46 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σημερα το πρωι κατεβαινοντας να παω στην δουλεια βρηκα το παραθυρο του συνοδηγου σπασμενο και το αυτοκινητο λεηλατημενο. ολα τα προσωπικα μου αντικειμενα ειχαν κανει φτερα οπως γυαλια ηλιου διαφορα εγγραφα gps και διαφορα αλλα καθως και φθορες στο εσωτερικο του. το θεαμα ηταν συγκλονιστικο για μενα και η στεναχωρια μεγαλη οχι τοσο για τα αντικειμενα αλλα με την εικονα του αυτοκινητου μου σε αυτην την κατασταση. ενιωθα πως ειχαν παραβιασει κατι πολυ προσωπικο μου οτι ειχαν εισβαλει στην ζωη μου ατομα αγνωστα προς εμενα. πραγματικα αναμεικτα συναισθηματα. σημειωτεον το αυτοκινητο παρκαρει μεσα σε πυλωτη και ενιωθα μια σχετικη ασφαλεια για αυτο και το αρχικο σοκ ηταν μεγαλο. η ασφαλεια που εχω ειναι η εθνικη και εχω μεικτη. στο τηλεφωνημα που ακολουθησε ο τυπος μου ανεφερε πως καλυπτετε μονο το κρυσταλο και οχι για παραδειγμα ο γρυλος του παραθυρου αν χρειαστει. για τις φθορες στο εσωτερικο τι γινεται? εχοντας μικτη δεν πρεπει να αποκατασταθουν ολες οι ζημιες?
    καλημερα,
    θα πρεπει να ρωτησεις ξανα την εθνικη κ οχι τον ασφαλιστη σου,καλυπτεσαι κανονικα απο την καλυψη της μερικης κλοπης κ οχι της μικτης.
    δηλωση στην αστυνομια για το περιστατικο και θα αποζημιωθεις ...θα αποζημιωθεις για τις φθορες του οχηματος.

    ενημερωσε με

  2. The Following User Says Thank You to athanasakis nikolas For This Useful Post:

    deepBLUE (29-04-10)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP