Σελίδα 33 από 39 ΠρώτηΠρώτη ... 233132333435 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 321 έως 330 από 381

Θέμα: ΒΕΝΖΙΝΗ -ΤΙΜΕΣ -ΚΑΘΑΡΟΤΗΤΑ - ΠΡΟΣΤΙΜΑ - σε ολη την Ελλαδα (online)

  1. #321
    Εγγραφή
    08-08-10
    Περιοχή
    Α.Ηλιουπολη
    Μηνύματα
    9.946
    Thanked
    27408
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Αυτό το σάιτ λέει τιμές για Βουλγαρία....



    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΡΟΛΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΧΡΕΟΥΣ


    Current World Population Clock

    U.S.National Debt Clock



    Always we need a ballance between the car and the woman as a perfect man dream!

  2. #322
    Εγγραφή
    12-02-20
    Μηνύματα
    13
    Thanked
    22
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    λει για ολοι την ευρωπη...

  3. #323
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    954
    Thanked
    546
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    δεν ξερω αν εχει ξαναρωτηθει...εμενα στον ασσο μου λεει μεσα στο ταμπελακι του ντεποζιτου με μεγαλα γραματα-αριθμους 95 ρον.ομως απο κατω μεσα σε παρενθεση 91-98.....(πιο κατω απο 95-91 το αφηνουμε δεν εχει νοημα)......δλδ. μας συστηνει να βαλουμε 95αρα αλλα μπορουμε να βαλουμε μεχρι και 98αρα? 98αρα εχει μονο η ΕΚΟ νομιζω αν δεν κανω λαθος.που μεσα στο σαιτ δεν υπαρχει αλλα σε εταιρικο μαγαζι της εχω δει σε μια μονο αντλια απο τις 4 να εχει.που σιγουρα δεν ειναι 98αρα αλλα λεμε τωρα.

    αυτο σημαινει οτι αν βαλω πανω απο 98 ,100αρα δλδ. επειδη δεν συστηνεται θα βηχει το αμαξι μου? δεν την ανεχεται? τοτε γιατι λενε οτι στα αμεσου ψεκασμου προτεινεται 100αρα αφου μεσα στο ταμπελακι δεν προτεινεται(μεχρι 98)? εχω αποριες.φυσικα φταινε και οι πρατηριαδες που θελουν μας τρωνε τα αυτια καθε φορα για το ποσο οικονομικη ειναι,ποσο βελτιωνει τον κινητηρα μας με τα καθαριστικα της η 100αρα κλ.π. υποψιαζομαι οτι εχουν μεγαλο κερδος ειτε νομιμο ειτε ... για να μας πρηζουν καθε φορα...

    τελικα τι λετε να βαζω 100αρα η' δεν κανει? εχω δοκιμασει αλλα δεν ειδα και καμμια φορα.συνηθως την βαζω σε ταξιαδια για τους λογους που μου ειπανε πιο πανω...η' να συνεχισω με 95αρα?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dreamer : 05-03-20 στις 20:46

  4. #324
    Εγγραφή
    12-02-18
    Περιοχή
    Αthens
    Μηνύματα
    251
    Thanked
    111
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Σημαινει οτι το αμαξι προσαρμοζει αβανς απο 91 εως 98 οκτανια βενζινη....το μεγιστο αποτελεσμα θα το εχεις με 98αρα... για μενα ομως συνεχισε με απλη 95αρα καθως αυτη ειναι η πιο vfm λυση...και παντα σε καλο πρατηριο καθως δε μπορεις να εισαι ποτε σιγουρος

  5. The Following User Says Thank You to ///Maniac For This Useful Post:

    dreamer (06-03-20)

  6. #325
    Εγγραφή
    08-08-10
    Περιοχή
    Α.Ηλιουπολη
    Μηνύματα
    9.946
    Thanked
    27408
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Από εταιρικά Shell βάζω δεκαετίες..
    Κανένα πρόβλημα, παίρνω και διάφορα δώρα απ' το smart club



    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΡΟΛΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΧΡΕΟΥΣ


    Current World Population Clock

    U.S.National Debt Clock



    Always we need a ballance between the car and the woman as a perfect man dream!

  7. The Following User Says Thank You to A8hnaios For This Useful Post:

    dreamer (06-03-20)

  8. #326
    Εγγραφή
    12-02-18
    Περιοχή
    Αthens
    Μηνύματα
    251
    Thanked
    111
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Το θεμα ειναι οτι δεν μπορουμε να ξερουμε ακριβως το τι συμβαινει λογω αυτου του ευρους που εχουν τα αυτοκινητα μας...για να φτασουμε σε σημειο να εχουμε προβλημα με τη βενζινη θα πρεπει να εχει γινει μεγαλη νοθεια...πχ και εγω βαζω απο shell την προσφορα της 98αρας αλλα δε νομιζω οτι ισχυει στην πραγματικοτητα...εχω ακουσει πως τα εταιρικα ειναι εμπιστοσυνης...οπως και για την εκο που εχει ελεγχους αλλα δε νομιζω πως στην πραξη αυτα ισχυουν...και δυστυχως δε θα μαθουμε και ποτε...για παραδειγμα εγω ποτε δεν ειχα προβλημα με το αυτοκινητο απο αποψη πειρακια ρεταρισμα κλπ κλπ αλλα εχω παρατηρησει διαφορα στην αποδοση ανα καιρους λογω βενζινης

  9. The Following 2 Users Say Thank You to ///Maniac For This Useful Post:

    dreamer (06-03-20), Georgebm (06-03-20)

  10. #327
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    954
    Thanked
    546
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ///Maniac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το θεμα ειναι οτι δεν μπορουμε να ξερουμε ακριβως το τι συμβαινει λογω αυτου του ευρους που εχουν τα αυτοκινητα μας...για να φτασουμε σε σημειο να εχουμε προβλημα με τη βενζινη θα πρεπει να εχει γινει μεγαλη νοθεια...πχ και εγω βαζω απο shell την προσφορα της 98αρας αλλα δε νομιζω οτι ισχυει στην πραγματικοτητα...εχω ακουσει πως τα εταιρικα ειναι εμπιστοσυνης...οπως και για την εκο που εχει ελεγχους αλλα δε νομιζω πως στην πραξη αυτα ισχυουν...και δυστυχως δε θα μαθουμε και ποτε...για παραδειγμα εγω ποτε δεν ειχα προβλημα με το αυτοκινητο απο αποψη πειρακια ρεταρισμα κλπ κλπ αλλα εχω παρατηρησει διαφορα στην αποδοση ανα καιρους λογω βενζινης
    συμφωνω μαζι σου,το ιδιο πιστευω και εγω για τα οκτανια και τις ελληνικες βενζινες ,οπως και τα πρατηρια.ευτυχως επαθα και εμαθα.γιατι αν δεν δοκιμασεις δεν μαθαινεις.οταν εβαλα 100αρα bp και αρχισε να τρεμει και μετα να εβγαλε και μπεκ καταλαβα οτι δεν φταιει η 100αρα αλλα η νοθευμενη που σερβιρε το εν λογω πρατηριο.οποτε μετα βρηκα αλλα 2 πρατηρια που δοκιμασα την 100αρα τους και ηταν μια χαρα.οκ, βρηκα πρατηρια εμπιστοσυνης.ενα ΕΚΟ και ενα αλλο bp ,το ενα εταιρικο και το αλλο απο μεγαλη εταιρεια ιδιοκτησιας,δεν ειχα θεμα ως τωρα με την 95αρα τους.αλλα στο θεμα οκτανιων δεν προκειται να βαλω μεγαλυτερη των 95 γιατι γινεται πολυ νοθεια και ειναι ρισκο.τα αμμεσου ψεκασμου ειναι πολυ ευαισθητα στο νερωμα και το βγαζουν ακομα και σε βλαβες.

  11. #328
    Εγγραφή
    08-08-10
    Περιοχή
    Α.Ηλιουπολη
    Μηνύματα
    9.946
    Thanked
    27408
    Rides
    2

    Thumbs down

    Να πούμε και για τιμές...
    Ίδια φίρμα ίδια μέρα,με διαφορά περίπου 30 χιλιόμετρα..

    Τόσο μεγαλη διαφορά;;
    Attached Images Attached Images



    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΡΟΛΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΧΡΕΟΥΣ


    Current World Population Clock

    U.S.National Debt Clock



    Always we need a ballance between the car and the woman as a perfect man dream!

  12. The Following User Says Thank You to A8hnaios For This Useful Post:

    S8N (13-03-20)

  13. #329
    Εγγραφή
    26-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    5.698
    Thanked
    18801
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Καλά, η Shell έχει ξεφύγει. Ανέβαινα την Κηφισίας προ ολίγου κι έβλεπα την 100αρα από 1.64 έως 1.72 όταν το πρατήριο της Shell την είχε 1.87...

  14. #330
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    954
    Thanked
    546
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    αντε να πεσουν και οι τιμες λιγο.1,30 σημερα το φθηνοτερο θεσσαλονικη,καλα παμε.λετε 1 ευρω ,να το ζησουμε?

Σελίδα 33 από 39 ΠρώτηΠρώτη ... 233132333435 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP