Σελίδα 13 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 31112131415 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 121 έως 130 από 146

Θέμα: bmw new 2019 1 series

  1. #121
    Εγγραφή
    06-11-14
    Περιοχή
    Μακεδονία
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.081
    Thanked
    1191
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ενημερωτικά, το Android Auto δουλεύει κανονικά σε VW του 2018, στην Ελλάδα, και συνδέεται με κινητό Xiaomi (στο δικό μου).

    VW Tiguan Allspace 2.0 TDI Biturbo 240HP DSG7 R-Line 7seater
    VW Tiguan Allspace 2.0 BiTDi Stage 1 300HP DSG7 7seater

  2. #122
    Εγγραφή
    19-08-19
    Μηνύματα
    43
    Thanked
    33
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο takisspanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλλον δεν διαβάζετε ότι σας γράφω, και δεν καταλαβαίνετε πόση γνώση έχω από κομπιούτερ και κινητά, έκανα τα πάντα και δεν επιτρέπει το android την εγκατάσταση.
    Έχεις καμία φωτό της οθόνης του αυτοκινήτου πρόχειρη?


    Sent from my iPad using Tapatalk

  3. #123
    Εγγραφή
    01-08-12
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.051
    Thanked
    1473
    Rides
    2

    Προεπιλογή bmw new 2019 1 series

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο takisspanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλλον δεν διαβάζετε ότι σας γράφω, και δεν καταλαβαίνετε πόση γνώση έχω από κομπιούτερ και κινητά, έκανα τα πάντα και δεν επιτρέπει το android την εγκατάσταση.

    Επειδή καταλαβαίνω γιαυτό σου λέω να εγκαταστήσεις το apk.

    Αν το αυτοκίνητο το υποστηρίζει (που όπως ανέφερα η BMW δεν υποστηρίζει ακόμα) τότε θα παίξει.

    Το ότι δεν υπάρχει στο ελληνικό playstore δε σημαίνει ότι δε μπορείς να κατεβάσεις το apk και να το εγκαταστήσεις.

    Στο kodiaq δουλεύει κανονικά το Android auto φτάνει να εγκαταστήσεις το apk στο τηλέφωνο σου (από το λινκ παραπάνω). Όμως το Android auto το υποστηρίζει η skoda στο kodiaq.

    Σε συναδέλφους όμως με Χ1 και νέα 1 δεν δουλεύει γιατί δεν το υποστηρίζει η BMW.

    Μήπως το τηλέφωνο σου είναι εταιρικό και έχει εταιρικό προφίλ που δεν επιτρέπει εγκατάσταση apks?



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nikos! : 08-11-20 στις 11:06
    Nikos

  4. #124
    Εγγραφή
    18-10-20
    Μηνύματα
    24
    Thanked
    0
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Μου αρέσει που όλοι που δίνεται συμβουλές έχετε Phone, έχω τρία τηλεφωνά από αυτά που λένε ναυαρχίδες, έχω κάνει όλα αυτά που λέτε και πολύ περισσότερα και οι γνώσεις μου στο hacking είναι μεγάλες, λέτε να μην έχω κάνει αυτά τα άπλα πράγματα που μου προτείνεται. Έχω γράψει πιο πάνω αν έχετε διαβάσει αυτά που γράφω.

  5. #125
    Εγγραφή
    18-10-20
    Μηνύματα
    24
    Thanked
    0
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Και φίλε Νίκο δεν υπάρχει Ελληνικό Play store, άσε που το κομπιούτερ και τα τηλεφωνά μου έχουν Αγγλικη γλωσσα στο λειτουργικο. Αν αυτο ενοεις.

  6. #126
    Εγγραφή
    01-08-12
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.051
    Thanked
    1473
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο takisspanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου αρέσει που όλοι που δίνεται συμβουλές έχετε Phone, έχω τρία τηλεφωνά από αυτά που λένε ναυαρχίδες, έχω κάνει όλα αυτά που λέτε και πολύ περισσότερα και οι γνώσεις μου στο hacking είναι μεγάλες, λέτε να μην έχω κάνει αυτά τα άπλα πράγματα που μου προτείνεται. Έχω γράψει πιο πάνω αν έχετε διαβάσει αυτά που γράφω.

    Μα αγαπητέ είχα Android πριν λίγους μήνες και το χρησιμοποιουσα χωρίς κανένα πρόβλημα στο kodiaq.

    Το είχα όμως εγκαταστήσει με apk κατευθείαν στη συσκευή. Επειδή είχα work profile που δεν επιτρέπει εγκατάσταση apk το έβγαλα, έβαλα το apk και ξανά έβαλα το work profile.

    Έχεις intune ή work profile στη συσκευή σου?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nikos

  7. #127
    Εγγραφή
    06-10-20
    Μηνύματα
    13
    Thanked
    5
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Νικο που ξερεις οτι δεν υποστηριζει android auto στην Ελλαδα?Το εχεις βρει καπου?

  8. #128
    Εγγραφή
    15-07-13
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    10
    Thanked
    7
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Κάτι άσχετο με το θέμα που συζητάμε, αλλά στο site της Bmw έχει αλλάξει η ιπποδύναμη του b38 από τα 140 στα 136 άλογα, με σχετική αλλαγή κ στις επιδόσεις... τι άλλαξαν άραγε κ γιατί;

  9. #129
    Εγγραφή
    01-08-12
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.051
    Thanked
    1473
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ferb Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νικο που ξερεις οτι δεν υποστηριζει android auto στην Ελλαδα?Το εχεις βρει καπου?

    Αν έχεις Android συσκευή, πας στον Chrome και γράψεις στο Google Android Auto playstore και ανοίξεις το λινκ σου λέει this app is not available in your country (εκτός αν έχει αλλάξει κάτι το τελευταίο 9μηνο που έχω iOS συσκευή).

    Επίσης δεν υπάρχει στο playstore αν μπεις και το κάνεις search.

    Τα τελευταία 6 χρόνια έχω Android και τα τελευταία δύο χρόνια που έχω το kodiaq μόνο με apk το είχα εγκαταστήσει.

    Όταν η συσκευή όμως είναι εταιρική δεν σε επιτρέπει να εγκαταστήσεις εφαρμογή μέσω apks οπότε η μόνη λύση είναι να βγάλεις το work profile και να το ξαναβάλεις όταν έχεις εγκαταστήσει την εφαρμογή.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nikos

  10. #130
    Εγγραφή
    06-10-20
    Μηνύματα
    13
    Thanked
    5
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikos! Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν έχεις Android συσκευή, πας στον Chrome και γράψεις στο Google Android Auto playstore και ανοίξεις το λινκ σου λέει this app is not available in your country (εκτός αν έχει αλλάξει κάτι το τελευταίο 9μηνο που έχω iOS συσκευή).

    Επίσης δεν υπάρχει στο playstore αν μπεις και το κάνεις search.

    Τα τελευταία 6 χρόνια έχω Android και τα τελευταία δύο χρόνια που έχω το kodiaq μόνο με apk το είχα εγκαταστήσει.

    Όταν η συσκευή όμως είναι εταιρική δεν σε επιτρέπει να εγκαταστήσεις εφαρμογή μέσω apks οπότε η μόνη λύση είναι να βγάλεις το work profile και να το ξαναβάλεις όταν έχεις εγκαταστήσει την εφαρμογή.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Εννοουσα που ξερεις οτι δεν το υποστιριζει η bmw ;Συγγνώμη δεν το γραψα.

  11. The Following User Says Thank You to ferb For This Useful Post:

    Nikos! (09-11-20)

Σελίδα 13 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 31112131415 ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP