Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 25 από 25

Θέμα: ΑΓΟΡΑ ΜΙΝΙ COUNTRYMAN ALL4 SD (μεταχειρισμένο)

  1. #21
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.174
    Thanked
    14068
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manov Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλή χρονιά και χρόνια πολλά σε όλους..! Μήπως να κοίταζα καμία Γερμανία ή Ιταλία?? Οι τιμές είναι αρκετά πιο χαμηλές και έχει μοντέλα 2014 κ μετά δλδ euro6 και με κάτω από 15000ευρω.!
    Και το τελωνείο? Αυτό το έβαλες στην εξίσωση?



  2. #22
    Εγγραφή
    27-11-21
    Μηνύματα
    11
    Thanked
    3
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BILL007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και το τελωνείο? Αυτό το έβαλες στην εξίσωση?
    Όχι δεν το έβαλα αλλά πόσο να είναι? Εκεί με 15 βρίσκεις αυτά που εδώ τα έχουν με 20+! Δεν νομίζω να πάει και 5000. Εκτελωνιστή ψάχνω για να κάνω κάποιες ερωτήσεις. Σε carbroker που πήρα τηλ μου είπαν το μέγιστο 3000ε και το έχεις σπίτι σου χωρίς να κάνεις τπτ. Το ψάχνω, να πω την αλήθεια.. Δεν έχω αποφασίσει κάτι. Στις αγγελίες στο car τα ίδια έχει εδώ και μήνες.. Αλλα οι τιμές δεν αλλάζουν!! Τι να πω? Οποιαδήποτε πρόταση την ακούω.

  3. #23
    Εγγραφή
    27-04-16
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    150
    Thanked
    176
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manov Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι δεν το έβαλα αλλά πόσο να είναι? Εκεί με 15 βρίσκεις αυτά που εδώ τα έχουν με 20+! Δεν νομίζω να πάει και 5000. Εκτελωνιστή ψάχνω για να κάνω κάποιες ερωτήσεις. Σε carbroker που πήρα τηλ μου είπαν το μέγιστο 3000ε και το έχεις σπίτι σου χωρίς να κάνεις τπτ. Το ψάχνω, να πω την αλήθεια.. Δεν έχω αποφασίσει κάτι. Στις αγγελίες στο car τα ίδια έχει εδώ και μήνες.. Αλλα οι τιμές δεν αλλάζουν!! Τι να πω? Οποιαδήποτε πρόταση την ακούω.
    Μην είσαι τόσο σίγουρος, μάθε πρώτα ακριβώς το συνολικό κόστος πριν αρχίσεις να το σχεδιάζεις. Αυτό το "μέγιστο 3000€" στο είπαν με βεβαιότητα και για συγκεκριμένο μοντέλο, ή έτσι στον αέρα ?

  4. #24
    Εγγραφή
    27-11-21
    Μηνύματα
    11
    Thanked
    3
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο The Ace Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην είσαι τόσο σίγουρος, μάθε πρώτα ακριβώς το συνολικό κόστος πριν αρχίσεις να το σχεδιάζεις. Αυτό το "μέγιστο 3000€" στο είπαν με βεβαιότητα και για συγκεκριμένο μοντέλο, ή έτσι στον αέρα ?
    Μα γιαυτό λέω οτι θέλω να ρωτήσω εκτελωνιστή για να είμαι σίγουρος πριν κάνω το οτιδήποτε. Δεν σκοπεύω να πάω στα τύφλα φυσικά και γιαυτό άλλωστε το γράφω και εδώ για να μάθω περισσότερα πράγματα από κάποιον που ίσως ξέρει.

  5. #25
    Εγγραφή
    19-04-22
    Μηνύματα
    8
    Thanked: 1
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Καλησπέρα, είμαι καινούριο μέλος και μπήκα να δω τι γράφετε γιατί ένας φίλος μου είναι σε παρόμοιο δίλημμα. Από το τελωνείο του είπαν μέχρι 7000 για κάμπριο, δεν ξέρω παιδιά μου φαίνεται ογκώδες το ποσό. Αν προχώρησε, καθως έχουν περάσει και 2-3 μήνες θα ήθελα να γνωρίζω για να βοηθήσω την κατάσταση κι εγώ.

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP