Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 12 από 12

Θέμα: Τσιμουχάκια στα 350.000 χλμ και απολογισμός συμβίωσης...!!!

  1. #11
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.179
    Thanked
    14070
    Rides
    1

    Προεπιλογή




  2. #12
    Εγγραφή
    26-02-10
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    481
    Thanked
    195
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikos valvetronic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επανέρχομαι για να απαντήσω στην ερώτηση του φίλου πιο πάνω. Στα 10k η στάθμη κατέβηκε στο μισό του δείκτη.

    Δηλαδή μισό λίτρο στα 10000χιλ. Εννοείται δεν συμπληρώνω, θα τα αλλάξω αυτές τις μέρες. Λόγω πανδημίας δεν

    έκανα πολλά χιλιόμετρα. Έκανα ένα ταξίδι Ρουμανία όμως και στην επιστροφή γύρισε τα 360k

    Συνημμένο Αρχείο 45122

    Το φουλάρισα τρεις φορές από Βουλγαρία με Shell racing και λόγω του προγράμματος είχε πραγματικά

    μεγάλη διαφορά. Βάζω που και που κατοστάρα και το καταλαβαίνω αλλά racing δεν έχω βάλει ποτέ

    τόσα χρόνια λόγω της τιμής. Στην Βουλγαρία έχει 1.22 όμως! Είπα να βγάλω ένα βίντεο το πολύ

    όμορφο 140-180 που έκανε αλλά είχα το νου μου στα μπλόκα μη φάω καμιά κλήση και το άφησα.

    Επίσης συνολικά έκαψε και λιγότερο. Έφυγα με μέση 8,5 κολλημένο εδώ και μήνες και γύρισα με 7,8.

    Θα το βάζω στο εξής που και που racing γιατί διαπίστωσα ότι το πρόγραμμα την "εκμεταλεύεται" στο έπακρο.

    Αυτά τα νέα μου από την μαρμάρω, το λέει η καρδιά της ακόμα!
    νικο θα μου επιτρεψεις να κλεψω αυτη την φωτο...μπραβο φιλε εχω το ιδιο μοτερ και δεν εχω ακουσει και τα καλυτερη λογια..αλλα αυτα που γραφεις και τα χλμ που βλεπω στο κοντερ ειναι η καλυτερη αποδειξη για τα βαλβετρονικ

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP