Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 24 από 24

Θέμα: ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ

  1. #21
    Εγγραφή
    22-03-12
    Περιοχή
    Περιστέρι-Παλλήνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    1.170
    Thanked
    930
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Tελοσπαντων εγω θελω να πω ενα μεγααααλο ευχαριστω στον ghostrider
    για μια πολυ μεγαλη εξυπηρετηση που μου εκανε αδιαμφισβητητα και ο ανθρωπος
    δεν δέχεται ουτε μια μπυρα να τον κερασω!!!!!

    Ευχαριστω και παλι!
    Βutterfly effect...

  2. The Following 5 Users Say Thank You to andreas_R For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (03-12-14), gant (03-12-14), ghost-rider (26-12-14), Lambros46 (03-12-14), wheelman (03-12-14)

  3. #22
    Εγγραφή
    28-11-11
    Περιοχή
    ΑΡΓΟΣ
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    1.311
    Thanked
    1475
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Βαγγέλη,απο τα γραφόμενα σου δείχνεις ένας άνθρωπος Ντομπρος και ειλικρινής και που σε καμια των περιπτώσεων δεν θα ήθελες να πάρεις στο λαιμό σου κάποιον απο μια λάθος συμβουλη.να μιλήσω όμως για τον εαυτό μου και μονο σε αυτό το φόρουμ(είμαι γραμμένος και σε 3 ακομα και το ενα όχι αυτοκινητιστικο) έχω λαβει πολλά καλα-οχι απαραίτητα για το αυτοκίνητο,αλλά και για τον τροπο ζωής και για τα ταξιδια-και καθόλου άσχημα,γιατί είμαι ενεργός στις συζητήσεις.τα φόρουμ και κατ επεκταση το ίντερνετ έχουν ανοίξει πολύ περισσότερα ματια απο οτι έχουν κλείσει.εξάλλου εσύ δίνεις μια συμβουλή σε κάποιον,μια κατευθυντήρια γραμμή,μια υπόδειξη και όχι ζητάς απο κάποιους να σε υπακούσουν...το νόημα του θρεντ,νομιζω πρεπει νάναι πως όταν δίνεις μια συμβουλή σε κάποιον να είσαι όσο το δυνατόν πιο σίγουρος για την συμβουλή αλλά και αυτός που την ζητάει έχει την ευθύνη για το αν θα το κανει...


    ΥΓ 1 μου είχε πει καποτε ένας γιατρός πως κάποιος αντιμετώπιζε ενα θέμα υγείας που όμως ηταν πολύ χαλαρό και δεν κινδύνευε. Ο γιατρός του είπε να το αφήσει και να το δούνε σε 3 μηνες ξανά.εκείνος άκουσε κάποιον άγνωστο απο το ίντερνετ που του είπε να πάρει ενα φάρμακο..τον άκουσε και κατευθειαν αχρηστευτηκαν τα νεφρά του...ποιος φταίει σε εκείνη την περιπτωση;η δικιά μου λογική λέει πως φταίει αυτός που άκουσε τον άγνωστο ΓΙΑΤΙ δεν είχε κρίση

    ΥΓ μπράβο σου που το ανοιξες το θρεντ και εγραξες αυτά τα λογια...
    Αν στα είκοσι δεν μάθεις,
    στα τριάντα δεν κάνεις,
    στα σαράντα δεν έχεις,
    τότε στα πενήντα ούτε θα μάθεις, ούτε θα κάνεις, ούτε θα έχεις.



    Τι γαρ ωφελείται άνθρωπος, αν τον κόσμον όλον κερδίσει την δε ψυχή αυτού ζημιωθή?

  4. The Following 3 Users Say Thank You to ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κ For This Useful Post:

    chrisgiapz3 (03-12-14), Ptboul (04-12-14), vagmag (03-12-14)

  5. #23
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βαγγέλη,απο τα γραφόμενα σου δείχνεις ένας άνθρωπος Ντομπρος και ειλικρινής και που σε καμια των περιπτώσεων δεν θα ήθελες να πάρεις στο λαιμό σου κάποιον απο μια λάθος συμβουλη.να μιλήσω όμως για τον εαυτό μου και μονο σε αυτό το φόρουμ(είμαι γραμμένος και σε 3 ακομα και το ενα όχι αυτοκινητιστικο) έχω λαβει πολλά καλα-οχι απαραίτητα για το αυτοκίνητο,αλλά και για τον τροπο ζωής και για τα ταξιδια-και καθόλου άσχημα,γιατί είμαι ενεργός στις συζητήσεις.τα φόρουμ και κατ επεκταση το ίντερνετ έχουν ανοίξει πολύ περισσότερα ματια απο οτι έχουν κλείσει.εξάλλου εσύ δίνεις μια συμβουλή σε κάποιον,μια κατευθυντήρια γραμμή,μια υπόδειξη και όχι ζητάς απο κάποιους να σε υπακούσουν...το νόημα του θρεντ,νομιζω πρεπει νάναι πως όταν δίνεις μια συμβουλή σε κάποιον να είσαι όσο το δυνατόν πιο σίγουρος για την συμβουλή αλλά και αυτός που την ζητάει έχει την ευθύνη για το αν θα το κανει...


    ΥΓ 1 μου είχε πει καποτε ένας γιατρός πως κάποιος αντιμετώπιζε ενα θέμα υγείας που όμως ηταν πολύ χαλαρό και δεν κινδύνευε. Ο γιατρός του είπε να το αφήσει και να το δούνε σε 3 μηνες ξανά.εκείνος άκουσε κάποιον άγνωστο απο το ίντερνετ που του είπε να πάρει ενα φάρμακο..τον άκουσε και κατευθειαν αχρηστευτηκαν τα νεφρά του...ποιος φταίει σε εκείνη την περιπτωση;η δικιά μου λογική λέει πως φταίει αυτός που άκουσε τον άγνωστο ΓΙΑΤΙ δεν είχε κρίση

    ΥΓ μπράβο σου που το ανοιξες το θρεντ και εγραξες αυτά τα λογια...
    Αυτο ειναι το αλλο ακρο των forum αλλα οπως ειπες κι εσυ, καποιος εδωσε μια γραμμη. Δεν ειναι απαραιτητο να την ακολουθησεις. Ιδιως σε ιατρικα θεματα και προβληματα υγειας, ΠΡΩΤΑ ρωταμε το γιατρο. Υπαρχει κοσμος ομως που δεν μπορει ή ακομη καλυτερα δεν θελει να πληρωσει ενα γιατρο, ψαχνει διαγνωσεις απο το ιντερνετ και παιρνει φαρμακα που δεν γνωριζει αν αντεχει ο οργανισμος του.

  6. #24
    Εγγραφή
    28-12-12
    Περιοχή
    Αγγλία, Αθήνα, Λάρισα, Δράμα
    Μηνύματα
    1.616
    Thanked
    2111
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreas_R Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά δημόσια ευχαριστώ που λέμε?
    Σωστός!!!
    Και το όνομα είναι Marie-Noëlle (ελληνιστί Μαρί-Νοέλ) ή υποκοριστικό MNL, ΟΧΙ Μαρί (Marie) ΟΥΤΕ Νοέλ (Noëlle), εκτός αν ψάχνετε για κάποια άλλη... That's it babes!

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP