Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 19

Θέμα: συναγερμός εργοστασιακός ή καθόλου;

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #10
    Εγγραφή
    28-06-19
    Μηνύματα
    1
    Thanked
    0
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Γεια σου φίλε. Αντικλεπτικό σοβαρό να βάλεις και όχι στην αντιπροσωπία . Εάν βάλεις τύπου Meta ,καλύτερα μην βάλεις καθόλου. Αυτό που λένε πιο πάνω τα παιδιά ότι αν το βάλουν στο μάτι θα το πάρουν, είναι παραμύθια. Ο clifford /viper είναι καλός συναγερμός παλιάς εποχής,και αυτό επειδή οι Αμερικάνοι έχουν μείνει πίσω. Ειδικά για τα καινούρια Bmw που τα πιο πολλά είναι keyless ,θέλεις ένα σύστημα νέας τεχνολογίας με μικρή κατανάλωση, να κάνει μπλοκάρισμα από το CANBUS, να γίνεται ένα με τα ηλεκτρονικά του αυτοκινήτου χωρίς να κάνει ζημία . Εγώ στο παλιό μου αυτοκίνητο είχα Clifford ,καλός αλλά με είχε τρελάνει στην κατανάλωση. Είχα βάλει έναν αναλογικό & το Сan CAG νομίζω για να προσαρμοστεί στο αυτοκίνητο μου που ήταν Сanbus. Πολλά καλώδια και μεγάλες πλακέτες. Τώρα έχω πάρει ένα F30 και πριν τοποθετήσω συναγερμό έκανα τρελή ερευνά. Δεν τολμούσα να βάλω ξανά CLIFFORD, διότι είναι περασμένη τεχνολογία. Το έψαξα που λες και βρήκα ότι υπάρχει το Ρώσικο αντικλεπτικό Pandora. O οποίος είναι τεχνολογικά μπροστά από κάθε κλέφτη. Μου το έχουν κάνει τούμπανο και πιστεύω ότι δεν μπορεί να το πάρει κανείς. Και τα κλειδιά να μου πάρουν το αμάξι δεν πάει πουθενά για παράδειγμα. Προστατεύστε τα οχήματα σας έξυπνα τεχνολογικά και φροντίστε να τα πάτε σε καλό μάστορα για να μη σκύψει ο κλέφτης κάτω από το ταμπλό και δει το συναγερμό φάτσα κάρτα. Εκεί δεν σου φταίει το αντικλεπτικό αλλά ο μάστορας. Εάν ενδιαφέρεται κανείς μπορεί να μάθει κάτι παραπάνω στο site της εταιρίας που τα εισάγει. .....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη deepBLUE : 29-06-19 στις 23:00 Αιτία: Διαφήμιση

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP