Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 28

Θέμα: [E46] κλειδια

  1. #1
    Εγγραφή
    12-01-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    3.649
    Thanked
    4339
    Rides
    1

    Προεπιλογή [E46] κλειδια

    Παιδια προχθες πηγα σε αντιπροσωπεια για να βγαλω κλειδι.Ο κυριος εκει στα ανταλλακτικα μου ειπε πως υπαρχει ενα κλειδι χωρις τηλεχειρισμο φωτειζομενο.Ξερει καποιος εαν αυτο ειναι πορτας και αναφλεξης μονο και οχι για το τουλαμπακι?Κλειδι συνεργειου δηλαδη.

  2. #2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis_compact Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια προχθες πηγα σε αντιπροσωπεια για να βγαλω κλειδι.Ο κυριος εκει στα ανταλλακτικα μου ειπε πως υπαρχει ενα κλειδι χωρις τηλεχειρισμο φωτειζομενο.Ξερει καποιος εαν αυτο ειναι πορτας και αναφλεξης μονο και οχι για το τουλαμπακι?Κλειδι συνεργειου δηλαδη.
    Αφου θα κοπει απο την αρχη ,μπορει να γινει οτι θες εσυ! Αλλα να το τονισεις!

  3. The Following User Says Thank You to m-power_01 For This Useful Post:

    ///M Arios (25-05-10)

  4. #3
    Εγγραφή
    24-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.756
    Thanked
    1695
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    για Ε46 δεν εχει φωτιζομενο αν θυμαμαι καλα μονο τα Ε36 ειχαν τα δικα μας εχουν αυτο με τα κουμπια ενα σκετο απλο δλδ και ενα πλαστικο συνολο 4!!!!τα 2 με τα χειριστηρια κανουν για ολα,το ενα σκετο βαζει μπρος κλπ αλλα δεν εχει τηλεχειρισμο και το πλαστικο ανοιγει μονο πορτες και ντουλαπακι δεν βαζει μπρος κλπ!!!δεν εχει φωτιζομενο κλειδι για μας!!!!!!

  5. #4
    Εγγραφή
    01-02-10
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    431
    Thanked
    448
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gyiama Εμφάνιση μηνυμάτων
    για Ε46 δεν εχει φωτιζομενο αν θυμαμαι καλα μονο τα Ε36 ειχαν τα δικα μας εχουν αυτο με τα κουμπια ενα σκετο απλο δλδ και ενα πλαστικο συνολο 4!!!!τα 2 με τα χειριστηρια κανουν για ολα,το ενα σκετο βαζει μπρος κλπ αλλα δεν εχει τηλεχειρισμο και το πλαστικο ανοιγει μονο πορτες και ντουλαπακι δεν βαζει μπρος κλπ!!!δεν εχει φωτιζομενο κλειδι για μας!!!!!!
    Πανο Εγω με το δικο μου το πλαστικο και εμπροσ βαζω τ αμαξι και κυκλοφορω κανονικα!

  6. #5
    Εγγραφή
    24-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.756
    Thanked
    1695
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    οταν λεω πλαστικο εννοω το εντελος πλαστικο Κωστα οχι αυτο που ειναι πλαστικο πανω ενα που εναι εντελος πλαστικο ολο το κλειδι αυτο δεν βαζει μπρος μιας και δεν εχει ιμομπιλαιζερ ουτε μπορεις να μιζαρεις μιας και δεν εχει ''κεφαλι'' για να το πιασεις!!!!ψαχνω φωτο στο google αλλα ολο χαζα μου βγαζει για να στο δειξω!!!!

  7. #6
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    4 κλειδια εχω εγω.
    Δυο με κουμπια
    ενα σκετο
    και το πλαστικο.
    Το πλαστικο μονο το ντουλαπι ανοιγει.

  8. #7
    Εγγραφή
    24-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.756
    Thanked
    1695
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    την πορτα δεν την ανοιγει Σταματη?νομιζα οτι ανοιγει και αυτη αν οχι τοτε ναι μονο το ντουλαπακι ανοιγει!!!

  9. #8
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Το δικο μου δεν ανοιγει τις πορτες το εχω δοκιμασει γιατι ημουν σιγουρος οτι θα δουλευε αλλα ισως να ειναι προβληματικο.

  10. #9
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Γιατί το πλαστικό (valet key) σε μένα τα ανοίγει όλα εκτός απο ντουλαπάκι και πορτ μπαγκαζ??

  11. #10
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Αλλο παλι αυτο!

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP