Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 71 έως 74 από 74

Θέμα: m3 e36 vs 330 e46 vs subaru

  1. #71
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    2.413
    Thanked
    3091
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο anisos Εμφάνιση μηνυμάτων
    οποτε το νησι δεν σηκώνει 6αρι σασμαν..δηλαδη εαν βγω εκτος νησιου πανω απο 230 δεν???
    Ετσι νομιζω... Πρεπει να κοφτιαζεις στα 230...

  2. #72
    Εγγραφή
    26-12-11
    Περιοχή
    λημνος
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    346
    Thanked
    188
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    εκει το εχω παει παραπανο δεν δοκιμασα γιατι τα περιθωρια ειναι λιγα.. ετσι κι αλλιως δεν χρειαζονται παραπανω στο νησι καλυτερα να εχω επηταχηνση παρα τελικες ..

  3. #73
    Εγγραφή
    01-08-10
    Περιοχή
    αθηνα μενίδι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    116
    Thanked
    80
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Mαγκες όλα έχουν να κάνουν με τη τσεπη του καθενός.Μην κρίνεται για να μη κριθειται.Ο φίλος σωστά είπε ότι αν δεν υπήρχαν οι μετατροπές ουτε οι μισοί δεν θα ήταν εδω μέσα.Αλιως ήταν τα πράγματα πριν και αλιως τώρα.Επι της ουσία το μ3 το 36ρι με τα 280αλογα όντως δεν έχει τρελη διαφορά με το 3,30το 46ρι.Το 321 όμως που έχεις είναι έτη φωτός μπροστά θα σου κακοφανει παρα πολύ απο θέμα γκαζι απο ποιοτικης αποψης όμως το 46είναι ρε φίλε αποιαστο το αυτοκίνητο θα το ευχαριστειθεις πάρα πολύ ειδικά στο ταξίδι.Για μένα φτιαξε ένα 3,30για τους ταλαιπωρους ή αγορασε ένα γνήσιο για τους τσεπάτους γιατί έτσι είναι στην ουσία διοτι κανεις αν είχε λεφτα δεν θέλει να κυκλοφορει παράνομος!Αλλα να ξέρεις ότι ποιο φτηνα θα σου έρθει άν το κάνεις απ ευθειας μ3 γιατι αυτα τα πουλανε τσαμπα τώρα ενώ ο κομπρεσορας φίλε είναι φωτια οι τιμές του.Υπαρχει και μια τριτη επιλογη εάν ψαχτεις δεν ξέρω και εξωτερικό να βρεις ένα τρομπετάκι απο το alpina 3.30 B3S που έβγαξε 300 αλογακια βέβαια αυτο είπαμε είναι απιθανη λύση αλλα μπορει να σταθεις τυχερος πριν κανα εξαμηνο ο παναγιωτοπουλος στην αθηνα είχε ένα τετοιο τρομπετακι αλλα ήταν το προηγουμενο αλπινα με τα 280 αλογα δεν ξέρω η τελικη αποφαση είναι δική σου

  4. The Following 2 Users Say Thank You to Βαγγελης For This Useful Post:

    anisos (21-01-13), limnios.m3 e36 (22-01-13)

  5. #74
    Εγγραφή
    27-12-09
    Περιοχή
    Χίος
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    3.815
    Thanked
    7295
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο michalis 330 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ζαχο εσυ με το 3.38 ξερεις;;
    Οχι ρε φιλε..

    Θυμαμαι παντως οτι ειχα 4η, περιπου 160χλμ και λιγο ακομα για το κοφτη..

    Αλλα θα προσπαθησω να σου τραβηξω ενα βιντεο.. οταν θα ειναι καλος ο καιρος..

    Εγω παλι ειμαι πιο ησυχος.. μεχρι 160 το εχω πατησει εδω στο νησι.. με το 3λιτρο.. Με τον 2λιτρο ειχα παει και 190..
    Οσο μεγαλωνω.. γινομαι πιο χeστης...
    ΧΙΟΣ-CHIOS


  6. The Following 2 Users Say Thank You to zaharias For This Useful Post:

    dark knight (22-01-13), Panos 316T (22-01-13)

Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP