Σελίδα 6 από 39 ΠρώτηΠρώτη ... 4567816 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 51 έως 60 από 388

Θέμα: Μηχανες,ενα παθος χωρις ορια

  1. #51
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gant Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ας παραμείνει όνειρο.

    Τι σου είναι οι πατεράδες! Τώρα έχω καβγάδες με τον μικρό που δεν τον βολεύει το πςζώ 206 που χει και θέλει μηχανή για το πολυτεχνείο!.
    Αυτά είναι τα διλήμματα !! από τη μία να μην το θέλεις με τίποτα ..κι από την άλλη ...να μην δικαιούσαι να πεις όχι

  2. #52
    Εγγραφή
    20-03-10
    Περιοχή
    Ξάνθη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    1.727
    Thanked
    2862
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Action Man Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έφυγε η tdm...πήρε μια Κ-ατιΤ-ρέχειΜ-αστορα....950 adventure,από έναν φίλο μου.Η μηχανή είναι ολοκαίνουργια(2.800χλμ)
    Πήρα κάτι που γούσταρα πολύ...και ας λένε οτι "χαλάει"...:P


    oι καθρεύτες θα μπούν άμεσα..

    το 950 δεν ειναι ψεκαστο....ειναι καρμπυρατερατο! σκυλι ειναι! δε θα βγαλει τιποτα!
    Μη τα συζητας αδερφε...

  3. #53
    Εγγραφή
    28-12-09
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.086
    Thanked
    634
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Αλλη αισθηση η μηχανη ειδικα σε κατι εκδρομουλες με ωραια στροφιλικια..

  4. #54
    Εγγραφή
    16-01-10
    Περιοχή
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.302
    Thanked
    435
    Rides
    3

    Προεπιλογή

    το δικο μου μηχανακι ειναι αυτο

    Η ΖΩΗ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΜΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ MΙΑ Μ3!!!

  5. #55
    Εγγραφή
    13-01-10
    Περιοχή
    Fangcheng
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    1.354
    Thanked
    1525
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παρολο που δεν εχω οδηγησει ποτε μηχανη εχω ερωτευτει σφοδρα το Kawasaki Z750..
    Ειδικα αυτα με εξατμιση akrapovic ειναι αλλο πραγμα..

    ο λογος που ακομα δεν εχω βγαλει διπλωμα ή να οδηγησω μηχανη ειναι λογο γονιων..Και οσο και αν την λατρευω και να την θελω υπαρχει η αλλη αποψη που μου λεει καθημερινα ποσο ειναι η μηχανη.Δεν εχει σχεση αν εισαι καλος οδηγος.ο αλλος αν κανει το λαθος την εκατσες.

  6. #56
    Εγγραφή
    15-01-10
    Περιοχή
    Μοσχάτο
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    345
    Thanked
    416
    Rides
    0

    Προεπιλογή Μηχανες,ενα παθος χωρις ορια

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Skyline_IS
    Παρολο που δεν εχω οδηγησει ποτε μηχανη εχω ερωτευτει σφοδρα το Kawasaki Z750..
    Ειδικα αυτα με εξατμιση akrapovic ειναι αλλο πραγμα..

    ο λογος που ακομα δεν εχω βγαλει διπλωμα ή να οδηγησω μηχανη ειναι λογο γονιων..Και οσο και αν την λατρευω και να την θελω υπαρχει η αλλη αποψη που μου λεει καθημερινα ποσο ειναι η μηχανη.Δεν εχει σχεση αν εισαι καλος οδηγος.ο αλλος αν κανει το λαθος την εκατσες.
    Οδηγούσα μηχανάκι και μηχανή από τα 13 μου. Στην αρχή ένα rv50 του πατέρα μου, μετά ένα ts50, μετά ένα απρίλια rx με κινητήρα από YZ, και τέλος μια BMW R51/3 μέχρι που στα 17,5 πήρα αυτοκίνητο. Η BMW υπήρχε και την κινούσα τα καλοκαίρια στο χωριό, ώσπου ξανααγόρασα μηχανή. Το 2003 πήρα ένα vstrom 650. To 2006 πήρα ένα z 750 το οποίο και τελικά πούλησα 10 μήνες αργότερα όταν έμαθα πως θα γινόμουν πατέρας. Το Ζ μεγάλη καύλ@ αλλά... Με τις μηχανές είσαι εκτεθειμένος στον κάθε απρόσεκτο...
    Η BMW παραμένει στην κατοχή μου για μικρές χαλαρές βόλτες στην επαρχία.
    Έχω χάσει πολλούς φίλους και συμμαθητές με μηχανές, με τον τελευταίο να χάνεται στη Βουλιαγμένης πριν μερικούς μήνες αφήνοντας πίσω το γιο του και τη γυναίκα του...
    Αν θελήσει η κόρη μου μηχανή δε θα μπορέσω να της πω όχι, αλλά θα προτιμήσω να έχει τη δική της μηχανή από το να καβαλάει κάποια άλλη που δε θα ξέρω ποιος την οδηγεί. Καλύτερα να σιγουρευτώ για το πως θα οδηγεί η ίδια και να έχει τη ζωή της στα δικά της χέρια. Το ίδιο ισχύει και για το 2ο παιδί που περιμένω είτε είναι γιος είτε κόρη.
    Δε θα μπορώ να απαγορεύσω στα παιδιά μου κάτι που και εγώ λάτρεψα, αλλά θα προσπαθήσω να τα μάθω να μειώσουν τους ενδεχόμενους κινδύνους υπεύθυνα.

    Αυτά...
    Και για να τελειώσουμε, πολύ κ@υλα το Ζ...

    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. The Following User Says Thank You to fast-enough For This Useful Post:

    z3 2.2 (17-05-10)

  8. #57
    Εγγραφή
    13-01-10
    Περιοχή
    Fangcheng
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    1.354
    Thanked
    1525
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    H ενσταση μου ειναι οτι καλες χρυσες οι μηχανες,προσφερουν εμπειριες αλλα και απολαυσεις που ποτε δεν προκειται να χαρεις με ενα αμαξι..

    Με τον καινουργιο χρονο ειχα ενα μικρο ατυχημα.Ημουν με το 36αρι που δεν ειναι και παπακι και με χτυπησε στα πλαγια μια θεια με ενα navara.Οταν κατεβηκα και κρατιομουν με το ζορι για να μην την κατεβασω καντηλια γιατι ουτε καλα καλα ενα μηνα το ειχα το αμαξι, με ειπε οτι δεν με ειδε..

    Ανατριχιασα στην σκεψη να ημουν με μηχανη τι θα γινοταν..

  9. #58
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Νεο Ηρακλειο, Αθηνα
    Μηνύματα
    685
    Thanked
    565
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εγω φετος πηρα διπλωμα μηχανης και εχω χασει το μυαλο μου...

    Ειμαι σχεδον ετοιμος να αγορασω cb400 . Τρελα με αυτο το μοτορι του. Το οδηγουσα στη σχολη και επαθα πλακα.

    Για Low budget καταστασεις τι αλλο μπορει να παιξει σε ωραια μηχανη? να εχει ομως και λιγο γκαζι, αρα τα 250αρια αποκλειονται..

  10. #59

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dimzan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω φετος πηρα διπλωμα μηχανης και εχω χασει το μυαλο μου...

    Ειμαι σχεδον ετοιμος να αγορασω cb400 . Τρελα με αυτο το μοτορι του. Το οδηγουσα στη σχολη και επαθα πλακα.

    Για Low budget καταστασεις τι αλλο μπορει να παιξει σε ωραια μηχανη? να εχει ομως και λιγο γκαζι, αρα τα 250αρια αποκλειονται..
    Ενα F650?

  11. #60
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Πειραιας - Μηλος
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    6.974
    Thanked
    20097
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dimzan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω φετος πηρα διπλωμα μηχανης και εχω χασει το μυαλο μου...

    Ειμαι σχεδον ετοιμος να αγορασω cb400 . Τρελα με αυτο το μοτορι του. Το οδηγουσα στη σχολη και επαθα πλακα.

    Για Low budget καταστασεις τι αλλο μπορει να παιξει σε ωραια μηχανη? να εχει ομως και λιγο γκαζι, αρα τα 250αρια αποκλειονται..
    Τα περισσοτερα 400cc ειναι εισαγωγης !!!
    Δε θα σου το προτεινα.
    www.deepbluebeachbar.com

    Deep Blue, Paliochori, Milos HD 360º Virtual Tours:
    360º HD Εικονικές Περιηγήσεις:
    ************** Click on the link: ****************
    https://www.paliochori.com/vt/deepblue


    Instagram

Σελίδα 6 από 39 ΠρώτηΠρώτη ... 4567816 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP