Σελίδα 6 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 51 έως 60 από 79

Θέμα: Προσοχή στα συνεργεία!

  1. #51
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    τζαμπα συζηταμε, τζαμπα διαφωνουμε αλλα ποιο τσαμπα αφηνουμε εντυπωσεις να πλανωνται και ειναι αδικο γιατι υπαρχουν και σωστοι επαγγελματιες με γνωσεις ,φιλοτιμο και μερακι, ενω ετσι απο απο αυριο ολοι θα τους βλεπουμε με καχυποψια.
    Ταπεινη μου γνωμη οτι αν δεν αναφερθει το ονομα δεν εχει λογο η συνεχιση αυτου του νηματος...

  2. #52
    Εγγραφή
    08-08-10
    Περιοχή
    Α.Ηλιουπολη
    Μηνύματα
    9.946
    Thanked
    27408
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Οι υποψίες θα μείνουν όμως Γιάννη..και οι κακές γλώσσες, όσο δεν αναφέρεται το όνομα θα οργιάζουν..



    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΡΟΛΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΧΡΕΟΥΣ


    Current World Population Clock

    U.S.National Debt Clock



    Always we need a ballance between the car and the woman as a perfect man dream!

  3. The Following User Says Thank You to A8hnaios For This Useful Post:

    Nino (18-07-14)

  4. #53
    Εγγραφή
    25-07-12
    Μηνύματα
    361
    Thanked
    333
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KiNG Εμφάνιση μηνυμάτων
    100% κάπου θα σε κοροϊδέψει δεν υπάρχει αμφιβολία και να σου πω εγώ το συνεργείο και το πας αλλού τι? και ο άλλος θα στη φέρει.
    Τραγικό σκεπτικό, τραγική νοοτροπία...σαν τη νοοτροπία του κάθε μπάρμπα Ελληναρά που λέει "γιατί να ψηφίσω κάτι άλλο...και οι άλλοι τα ίδια θα κάνουν..., ας κάτσω εδώ που είμαι σίγουρος ότι με κοροϊδεύουν", οπότε και κάθετε στ' αυγά του...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη 6ylinder : 18-07-14 στις 08:25
    Ε36 M44Β19

  5. The Following 3 Users Say Thank You to 6ylinder For This Useful Post:

    A8hnaios (18-07-14), deepBLUE (18-07-14), skaros (18-07-14)

  6. #54
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    salonica
    Μηνύματα
    13.324
    Thanked
    18605
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    φίλε κινγκ, ειλικρινά και χωρίς καμμία κακία, το μόνο που έχεις καταφέρει με την αναφορά σου, είναι να δημιουργηθούν υποψίες για όποιον έχει συνεργείο και το όνομα του έχει αναφερθεί στο φόρουμ.

    αυτή τη στιγμή η μπάλα παίρνει καμμιά 6-7 άτομα χωρίς να φταίνε.

    για αυτούς και μόνο, θα πρέπει να πείς ποιο ήταν το συνεργείο.
    sympether with chiefτης

    _________________________________________________

    /
    //Μ3 BORN ON THE RACETRACK TO LIVE IN THE STREETS

  7. The Following 4 Users Say Thank You to Thomelef For This Useful Post:

    A8hnaios (18-07-14), bakalos (18-07-14), Bitz (18-07-14), Nino (18-07-14)

  8. #55
    Εγγραφή
    19-09-13
    Μηνύματα
    37
    Thanked
    47
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Σύμφωνα με τους κανόνες του φόρουμ άμα πω το όνομα του συνεργείου πρέπει να κάνω επώνυμη καταγγελία σε περίπτωση που θέλει το συνεργείο να κινηθεί νομικά γιατί αλλιώς θα το σβήσουν κλπ κλπ κλπ

    Εγώ είμαι ήδη εκτός Ελλάδος και δεν έχω καμία όρεξη να ασχοληθώ σε τέτοια περίπτωση οπότε δεν θα το γράψω εδώ.

    Όποιος θέλει ας μου στείλει πμ να του το πω κατ' ιδίαν.

  9. #56
    Εγγραφή
    10-09-12
    Μηνύματα
    932
    Thanked
    1703
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Αν μου επιτρέπεται μια τοποθέτηση:για να μην το πολυτραβάμε, ας θεωρήσουμε οτι ο τύπος στο συνεργείο απλά είχε ανοίξει το μπουκάλι λίγο πριν, παίζει σαν ενδεχόμενο σωστά; Οπότε όλοι είμαστε ευχαριστημένοι κι απλά ο King διατηρεί για τον εαυτό του το δικαίωμα να αμφιβάλλει για το περιεχόμενο. Περαιτέρω, όποιος θεωρεί οτι πρέπει να μάθει το συνεργείο ας του στείλει πμ

  10. #57
    Εγγραφή
    01-01-13
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    114
    Thanked
    285
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Mιας και που γύρισα μόλις από το service της 36αρας ας αναφέρω και τη δική μου εμπειρία όσο αναφορά τα λάδια(μιας και που άλλαξα και άλλα όπως ιμάντα χρονισμού,υγρά φρένων ,σωληνάκια βενζίνης κ.α.) Τα λάδια ανοίχτηκαν μπροστά μου( δεν το ζήτησα) -5λιτρο μπιτόνι, με καπάκι που όντως έκανε το χαρακτηριστικό θόρυβο (όταν το ανοίγεις πρώτη φορά -αν και απ'ότι διάβασα αυτό μπορεί εύκολα να γίνει ) και με μία στρώση στο στόμιο του μπιτονιού από το χαρακτηριστικο φύλλο ''αλουμινίου'' για να το καλύπτει (όπως τα μπουκαλάκια των Milko),ενώ το λάδι ήταν καθαρό -όχι μαύρο που βγαίνει από κάτω όταν πας για αλλαγή . Ήμουν σε όλη τη διαδικασία του service μπροστά ... μεταξύ μας για ν' αλλάξεις ιμάντα χρονισμού θέλει λύσιμο το μισό μοτέρ - και μάλιστα ρώταγα και πράγματα ταυτόχρονα τον μηχανικό ,τι είναι το ένα ,πως το άλλο ,ο οποίος μου απάντησε πρόθυμα (πάντα μου απαντά ) και μάλιστα όταν του 'πα ...Να σε αφήσω ρε Σπύρο να κάνεις την δουλειά σου ... μου απάντησε '' Δεν έχω κανένα πρόβλημα ,κάτσε και παρακολούθησε και ρώτα με και ότι θες ... μ'αρέσει που ρωτάς ...φαίνεται και ότι το γουστάρεις που κάθεσαι εδώ και με ρωτάς και παρατηρείς ..δεν έχω πρόβλημα κανένα ! Έτσι η διαδικασία κύλησε όλη την ώρα . Το συνεργείο που κανα εγώ την αλλάγη λαδιών και γενικά εκεί κάνω τα πάντα (μέχρι και βίδες για την 36αρα για το ντουλαπάκι θυμάμαι έχω πάρει και τάπες στην πόρτα της 46αρας που χρειάστηκαν -όλα εκεί) είναι του κ. Σταύρου Μήτση . Δεν το θεωρώ διαφήμιση(αν είναι ας κάνουν οι διαχειριστές τα απαραίτητα ) . Θεωρώ πως όπως αναφέρουν μερικά μέλη του forum δεν είναι κακό να αναφέρουμαι το όνομα του συνεργείου που πήγε ο king ,όχι για να μην πάμε ποτέ(π.χ κάποιος μπορεί να χει πάει στο μήτση και να μην είναι ευχαριστημένος όπως εγώ),αλλά απλά υπάρχει μια προσοχή . Προφανώς θα υπάρχουν και άνθρωποι που πάνε στο συνεργείο που πήγε ο king και θα 'ναι ευχαριστημένοι . Και μένα πριν λίγο καιρό μου κοπάναγε η πόρτα ..πάει ο πατέρας μου (τον έστειλα ) στον κ.Σταύρο και του 'πε ότι δεν βλέπει κάτι και είναι φυσιολογικό αλλά συμπλήρωσε... Στείλε τον μικρό (εννοούσε εμένα που έλειπα εκδρομή ) να με κατατοπίσει καθώς αυτός ξέρει να μου πει. Τέλος πάντων ,γυρνώντας το πήγα ξανα και του 'πα τι γίνεται , πως και πότε γίνεται ο θορυβός...και μου λέει κατ'ευθείαν ότι έχει φύγει η τσιμούχα από τον οδηγό που πάει και κάθεται το παράθυρο και μέσα σε 10 λεπτά το φτιάξαμε και χωρίς κανένα κόστος και τώρα όλα καλά . Εμένα π.χ που είμαι και ψείρας όπως πολύ εδώ μέσα παρ'όλο που πήγα δύο φορές έμεινα ευχαριστημένος ,αφού δίνοντας τις κατάλληλες πληροφορίες έκανα τελικώς την δουλεία μου και ξέρω ότι στη Σουλίου στο Άγιο Δημήτριο είναι ο μάστορας μου, που ξέρει τι,ποιος είμαι ,με ξέρει με τ' ονομά μου ... και ξέρω ότι και κάποιο λάθος να 'χει γίνει κάποτε δεν θα τον χαντακώσω ούτε σημαίνει ότι είναι κακός επαγγελματίας ... Το λέω γιατί και ΄γω επαγγεματίας υγείας θα 'μαι σε λίγο καιρό και προφανώς θα κάνω και λάθη στη δουλεία . Αυτό δεν σημαίνει ότι θα 'μαι άκυρος ή κακός επαγγελματίας ! Έτσι λοιπόν και για τον συγκεκριμένο επαγγελματία που αναφέρει ο King ! Πάντως σε κάθε περίπτωση το εργαλείο είναι πανέτοιμο για τις διακοπές στο χωριό Κρίμα όμως γιατί δεν θα μπορέσω να κατέβω από τώρα !!!

  11. The Following 2 Users Say Thank You to Δημήτρης Λέκκας For This Useful Post:

    chrisgiapz3 (18-07-14), I_MNL (18-07-14)

  12. #58
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.210
    Thanked
    14102
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δημήτρης Λέκκας Εμφάνιση μηνυμάτων
    άλλα όπως ιμάντα χρονισμού
    Συγγνώμη να κάνω μια ερώτηση...Τι μοτέρ φοράς στο 36άρι σου? Εντελώς φιλικά



  13. #59
    Εγγραφή
    01-01-13
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    114
    Thanked
    285
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    BILL007 φοράει μ40 με 117.7 κάτι χλμ κι είναι του 1993
    Attached Images Attached Images

  14. The Following 5 Users Say Thank You to Δημήτρης Λέκκας For This Useful Post:

    Bassakos (18-07-14), Bazil Van Sinner (19-07-14), BILL007 (18-07-14), I_MNL (18-07-14), ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κ (18-07-14)

  15. #60
    Εγγραφή
    25-03-14
    Περιοχή
    Glyfada Athens
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    419
    Thanked
    322
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Φιλε King,


    Οπως ανεφερα και παραπανω,

    Να ας αναφερεις τι ειπες στον μαστορα και τι σου απαντησε. Ποια ηταν η δικαιολογια του.

    Κια ο καθενας κρινει. Ουτε καταγγελιες, ουτε τιποτα!

  16. The Following User Says Thank You to tsaltinho For This Useful Post:


Σελίδα 6 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP