Σελίδα 5 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 3456 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 50 από 59

Θέμα: Μoto Ssouter ΑΡ ΕΣ ΧΙΛΙΑ με ΧΙΛΙΑ!!!

  1. #41
    Εγγραφή
    28-12-09
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    3.147
    Thanked
    4325
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Γκούφη τέτοιο του βάνεις ;

  2. The Following 3 Users Say Thank You to Κωνσταντίνος For This Useful Post:

    BILL007 (17-01-13), Leonidas_E39 (17-01-13), S8N (18-01-13)

  3. #42
    Εγγραφή
    18-11-10
    Περιοχή
    Lagadas - greece
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    2.181
    Thanked
    1370
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Το STP ηταν το Κορυφαιο (και ειναι) σε Αγωνες της DAYTONA RACE σε ολα τα αγωνιστηκα Διοτι ειναι προελευσης αμερικης Τωρα,,,,,,,,,,,,, το θεμα ειναι το που θα το Βαλης Εγω ειδα διαφορα ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΡΕΛΑΝΤΙ τετιο Σκισημο σε ενα πατημα 100ρα που εκανα την προπερασμενη κυριακη στην ασσηρο με ενα λεων (προγραμμα) ΔΕΝ ΞΑΝΑΔΑ ως Σημερα Ψηλα ειναι Αισθητα Καλλυτερα ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ

  4. #43
    Εγγραφή
    27-05-12
    Περιοχή
    neverland
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    11.191
    Thanked
    30480
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    τι λε ρε παιδι μου?με λεων ε?????850 με λεων!!!!γιατι δεν το βαζεις με κανα Multipla ρε φιλε?

    * fb page flickr

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Βασιλης Εμφάνιση μηνυμάτων
    ......με αυτόν τον μοναδικό ήχο που μόνο οι ευθείς 6κύλινδροι BMW έχουν..

  5. The Following User Says Thank You to Bazil Van Sinner For This Useful Post:

    S8N (18-01-13)

  6. #44
    Εγγραφή
    28-03-11
    Μηνύματα
    1.724
    Thanked
    2626
    Rides
    0

    Προεπιλογή



    Στο προτείνω άφοβα...
    ειδικά το σκληρό

  7. #45
    Εγγραφή
    30-01-12
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    251
    Thanked
    427
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Βρε παιδιά, δεν χρειάζεται στρώσιμο το σκούτερ αφού φοράει λάμπα από M850 CSI.
    Μεταφέρεται το μαγικό εκτόπλασμα από το μεγάλο 12κέφαλο τέρας στο μικρό τερατάκι. αχαχαουάχαααχααουα ουα ουα χαχχα,,,,,,,,,,,
    A bmw fan


  8. The Following 3 Users Say Thank You to viper For This Useful Post:

    BILL007 (17-01-13), Panos 316T (21-01-13), S8N (18-01-13)

  9. #46
    Εγγραφή
    18-11-10
    Περιοχή
    Lagadas - greece
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    2.181
    Thanked
    1370
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Μιχάλης Εμφάνιση μηνυμάτων


    Στο προτείνω άφοβα...
    ειδικά το σκληρό
    δε λεω οχι τωρα στην επομενη αλλαγη ,βλεπουμε

  10. #47
    Εγγραφή
    18-11-10
    Περιοχή
    Lagadas - greece
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    2.181
    Thanked
    1370
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Bazil Van Sinner Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι λε ρε παιδι μου?με λεων ε?????850 με λεων!!!!γιατι δεν το βαζεις με κανα Multipla ρε φιλε?
    αυτοι θελανε ρε μπιλι,,,,, την προπερασμενη κυριακη στην ασσηρο ,,,,βλεπεις ο αδερφος απο αυτον που εχει το -νετ καφε 20-21 ετων απεναντι απο το περιπτερο ακριβως μπροστα στο σχολειο μολις μπαινουμε στην ασσηρο πηρε ενα λεων καινουργιο ,,,,3 βδομαδων αυτοκ. το'κανε προγραμμα και εξατμιση την αλλαξε απο μαμα κατ'ευθειαν τωρα δε γνωριζω αν ειναι 16ρι η 18ρι παντως μου'παν εφτασε τον μαγικο αριθμο ιποδυναμης ειναι 170 αλογα και ,,,,,,,,την ειδε,,,,,οτι εχει,,,,,,,βευρον ,,,ξερω γω,,,ε εφτασα Εγω κει κατα της 10 το βραδυ και ηταν μαζεμενη Ολοι οι κολλητοι του,,,,,,,,και ,,,με τσιγκλουσανε να δοκιμασουμε κοντρα Πατημα με το λεων (Να δουνε λενε τι μπορει να κανη με ενα τετιο αυτ. αλλα και το δικο μου να δουν σε ΤΙ κατασταση βρισκετε και επισης ΤΙ μπορη να κανη απεναντι σε ενα καινουργιο αμαξι),,,,,ε στην αρχη ηθελα να αποφυγω λεγοντας ,,το λεων ειναι 1100 κιλα εχω ενα αλλο αμαξι σαν το λεων στην πλατη μου ρε φιλε τι κοντρα ειναι αυτη και μου λενε : ενταξη φυγαμε θα παμε απο την διασταυρωση κριθιας εως το κατω φαναρι ειναι πανω απο ενα χιλιομετρο Ποσο αλλο θες .......και,,,,,λεω αμα ειναι ετσι φυγαμε..
    Αυτη η κοντρα την φγαλανε και στο ιουτουμπ καθοτανε στα 500 μετρα με τα αμαξια σταματημενα και με τοις
    καμερες

    παμε στο τοπο αρχης και ρολαρουμε με δευτερες καμια 50-60 με το που τα δινουμε το σεατ μεχρι να σπασω την τριτη μου ειχε λιγο το φτερο μπροστα προεξοχη οταν κοφτιασα την τεταρτη ,,,,,μπαυ μπαυ

    μου λενε να ξαναδωσουμε γιατι ταχα δεν ακουσα την τριτη κορνα και εφυγα καλυτερα (πως εφυγα καλυτερα αφου στα πρωτα 300 μετρα ηταν λιγο μπροστα στα 400 κοπιο στα 500 Εγω μισο αμαξι μπροστα εκει που ηταν και οι αλλοι με τις καμερες και απο κει και μετα),,,,χαιρετουριος,,,,,,,,,
    μπαινει και καθετε συνοδηγος ενας γνωστος μου και φιλος του απο την ασσηρο 20ρης που εχει ξαναμπη στην κοντρα με ενα τουρμπο σταρλετ.
    και την δευτερη φορα προλαβα ως κατω στο φαναρι να ριξω ΚΑΙ την πεμτη και να βγαλω 240kmh,,,,,
    Γυρναμε πισω ,,,,,, κανενας να μη μιλαει για Ωρα τελικα,,,,,,,,,ο συνοδηγος απο το λεων μου λεει (ελα και παλι καπως εφυγες χωρις να περιμενης την κοντρα) Το κοιταω,,,,,,,και σηκωνετε ο δικος τους που'ταν σε μενα και το λεει ,καλα τι λες ρε μετα τα 200 που'μασταν κοντα μισο αμαξι διαφορα εμεις ΤΟΤΕ (του'διξε με τους 2 δεικτες του χεριου του) απο κει για πλακα σας εκανε ενα Κτταααααουουουουουουουυο ,,,,,,,,,,χαχαχαχαχαχαχαχαχα ωσ το κατω φαναρι ειχε στο κοντερ 240 ειπε (ενω αυτοι τα'χαν παρατησει απο πιο πανω) μετα απ'αυτο που ειπε ΠΑΛΙ ακρα Υσιχια και Ζηλοφθονα βλεμματα για το CSI και τον Πιλοτο του,,,,,,,,,,,Τελικα μετα απο λιγο μου λεει ο κολλητος του λεων: Καλα αυτο τ'αμαξι μ'αυτες τις Πινακιδες μπορεις Εδω το δικαιολογεις?????
    ΝΟ ΠΡΟΜΠΛΕΜ ηταν η απαντηση:
    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχχχ

  11. #48
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    βρηκα το βιντεο:

  12. The Following User Says Thank You to aristent For This Useful Post:

    Stathis (21-01-13)

  13. #49
    Εγγραφή
    18-11-10
    Περιοχή
    Lagadas - greece
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    2.181
    Thanked
    1370
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ΠΑΡΑΚΑΛΩ Τους Μοντερατορες και Υπευθυνους του Φορουμ Αν γινετε Να διορθωσουν ενα λαθος που τυχον εκανα γραφοντας τον τιτλο του θρεντ:
    δεν ειναι REX RS100 αλλα ΑΡ ΕΣ ΧΙΛΙΑ 1000
    αλωστε το δειχνη ΚΑΙ η φωτο στο Μηχανακι αλλα (για τους μη πιστευοντες) μπορω να φερω φοτο της αδειας του
    ΑΡ ΕΣ ΧΙΛΙΑ με ΧΙΛΙΑ!!!!!!!!!!!!! παη

  14. #50
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    γιαβολ!!!

  15. The Following User Says Thank You to aristent For This Useful Post:

    BILL007 (18-01-13)

Σελίδα 5 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 3456 ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP