Σελίδα 5 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 50 από 122

Θέμα: E46 coupe ή compact

  1. #41
    Εγγραφή
    12-01-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    3.649
    Thanked
    4339
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gant Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πιστεύω όμως πως στα σώψυχα σου γράφει κουπέ facelift.
    Έτσι είναι κύριε Γιώργο εξάλλου τότε ήμουν ένα βήμα πριν την αγορά ενός κουπέ facelift αλλά δεν τα βρήκαμε στα χρήματα και έτσι ναυάγησε η αγορά του και πήρα το κόμπακτ!

  2. #42
    Εγγραφή
    24-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.756
    Thanked
    1695
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    το θεμα ειναι οτι για να μεινει ως εχει καποιο αλλο αμαξι θα πρεπει αν εχει αυτα που εχει το κομπακτ και ισως καποια πραγματα παραπανω.το να βρεθει ενα τετοιο αυτοκινητο με λογικα χλμ και με τετοιο εξοπλισμο και 316 το θεωρω απο δυσκολο εως απιθανο.το θεμα ειναι να συμβιβαστεις Γιαννη με το αλλο αμμαξι που θα παρεις.κατσε βαλτα κατω και σκεψου το και αποφασισε.για μενα?κρατα το κομπακτ παρτε ενα αλλο αμαξι για την μαμα σου οχι bmw ωστε να μην εισαι συνεχεια στον πειρασμο για το αν εκανες βλακεια η οχι και αν θες τοσο πολυ ριξε κι αλλα φραγκα σε αυτο κανε το 25αρι 30αρι Μ5 Μ3 Μ6 οτι θες.(αν και νομιζω οτι φτανει πια οσα εδωσες αρκουν)

  3. #43
    Εγγραφή
    12-01-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    3.649
    Thanked
    4339
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gyiama Εμφάνιση μηνυμάτων
    το θεμα ειναι οτι για να μεινει ως εχει καποιο αλλο αμαξι θα πρεπει αν εχει αυτα που εχει το κομπακτ και ισως καποια πραγματα παραπανω.το να βρεθει ενα τετοιο αυτοκινητο με λογικα χλμ και με τετοιο εξοπλισμο και 316 το θεωρω απο δυσκολο εως απιθανο.το θεμα ειναι να συμβιβαστεις Γιαννη με το αλλο αμμαξι που θα παρεις.κατσε βαλτα κατω και σκεψου το και αποφασισε.για μενα?κρατα το κομπακτ παρτε ενα αλλο αμαξι για την μαμα σου οχι bmw ωστε να μην εισαι συνεχεια στον πειρασμο για το αν εκανες βλακεια η οχι και αν θες τοσο πολυ ριξε κι αλλα φραγκα σε αυτο κανε το 25αρι 30αρι Μ5 Μ3 Μ6 οτι θες.(αν και νομιζω οτι φτανει πια οσα εδωσες αρκουν)
    Ναι Παναγιώτη αυτό λέω!
    Ότι και να πάρω θα γυρίζει στο μυαλό μου ''το κόμπακτ είχε ξένον αυτό δεν έχει,το κόμπακτ είχε δέρμα με ηλεκτρικά θερμαινόμενα,αυτό δεν έχει'' και άλλα τέτοια!
    Να συμβιβαστώ αποκλείεται γιατί όλο θα γυρίζει στο μυαλό μου ότι το κόμπακτ είχε τα πάντα κι αυτό είναι απλώς ένα απλό κουπέ με μηδέν έξτρα!
    316 με τόσα έξτρα δε βρίσκεις!
    Για άλλους,όπως είπα,είναι ασήμαντα διότι το άλλο είναι κουπέ και αυτό κόμπακτ εγώ όμως τα έβαλα επειδή τα γούσταρα και σίγουρα δε θα ήθελα το επόμενό μου αμάξι να μην τα έχει και να σκέφτομαι το παλιό που τα είχε!
    Γιαυτό μάλλον θα καταλήξω στο να κρατήσω αυτό και να το κάνω μετέπειτα ίσως Μ Pack άν έχω όρεξη!
    Αλλά να κάνω στο κουπέ που θα είναι άδειο από εξοπλισμό όλα αυτά αποκλείεται!
    Επίσης αποκλείεται να συμβιβαστώ!
    Αρά οδηγούμαι στο συμπέρασμα ότι πρέπει να μείνω με το κόμπακτ όσο και να με τρελαίνει το κουπέ!

  4. #44
    Εγγραφή
    24-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.756
    Thanked
    1695
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ρε στα λεω αου τα εχω φιλοσοφισει εγω για μενα.δεν γινεται να παω αλλο αμαξι οι και να ειναι οποια μαρκα και να ειναι που να εχει κατι λιγοτερο απο αυτα που εχει το δικο μου.

  5. The Following 2 Users Say Thank You to gyiama For This Useful Post:

    BILL007 (09-08-11), giannis_compact (09-08-11)

  6. #45
    Εγγραφή
    12-01-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    3.649
    Thanked
    4339
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gyiama Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε στα λεω αου τα εχω φιλοσοφισει εγω για μενα.δεν γινεται να παω αλλο αμαξι οι και να ειναι οποια μαρκα και να ειναι που να εχει κατι λιγοτερο απο αυτα που εχει το δικο μου.
    Έτσι είναι Παναγιώτη έτσι όπως έχουμε κάνει τα αυτοκίνητα μας!!

  7. #46
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    1.493
    Thanked
    850
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    γιαννη γιατι τρωγεσαι?
    αφου το κομπακτ θα μειενι στην οικογενεια θα ειναι δικο σου παλι!!
    χωρια που αφου εχεις τη δυνατοτητα να παρεις και το κουπε και ειναι και το μερακι σου...
    γιατι να μη το κανεις?
    το Μπακ απο μονο του ειναι πληρες απο εμφανηση.
    τωρα απο εξοπλισμο,σιγα σιγα κατι θα μπαξεις...κατι θα βρεις σε ευκαιρια,κατι θα σου κατσει στο δρομο κατι θα θελεις να βαλεις.αυτο το συνηθειο δεν κοβεται.οπως εφτασες το κομπακτ εκει το εφτασες θα κανεις και το κουπε το ιδιο.
    βρες ενα σωστο και καλο κουπεδακι και καθαρισες.
    και το κυριοτερο...δε θα το μετανοιωσεις μετα...ακου που σου λεω..
    παντα υπαρχει καποιος πιο μαγκας απο εμας....

  8. #47
    Εγγραφή
    24-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.756
    Thanked
    1695
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gyiama Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε στα λεω αου τα εχω φιλοσοφισει εγω για μενα.δεν γινεται να παω αλλο αμαξι οι και να ειναι οποια μαρκα και να ειναι που να εχει κατι λιγοτερο απο αυτα που εχει το δικο μου.
    ρε σεις τι εχω γραψει εδω ο ανθρωπας???????πωωωωω ουτε εγω δεν καταλαβαινω τι λεει.και να πω οτι ημουν σουρωμενος οταν το εγραφα....αρχισα να μην την παλευω μου φαινεται

    διορθωση

    ρε στα λεω αφου το εχω φιλοσοφισει εγω για μενα.δεν γινεται να παρω αλλο αμαξι οποια μαρκα και να ειναι και να εχει κατι λιγοτερο απο αυτα που εχει το δικο μου σε εξοπλισμο!!

    υγ υποθετω δλδ οτι το μετεφρασα σωστα δεν ειμαι σιγουρος

  9. The Following 2 Users Say Thank You to gyiama For This Useful Post:

    bill_m3 (09-08-11), zaharias (09-08-11)

  10. #48
    Εγγραφή
    12-01-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    3.649
    Thanked
    4339
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gyiama Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε σεις τι εχω γραψει εδω ο ανθρωπας???????πωωωωω ουτε εγω δεν καταλαβαινω τι λεει.και να πω οτι ημουν σουρωμενος οταν το εγραφα....αρχισα να μην την παλευω μου φαινεται

    διορθωση

    ρε στα λεω αφου το εχω φιλοσοφισει εγω για μενα.δεν γινεται να παρω αλλο αμαξι οποια μαρκα και να ειναι και να εχει κατι λιγοτερο απο αυτα που εχει το δικο μου σε εξοπλισμο!!

    υγ υποθετω δλδ οτι το μετεφρασα σωστα δεν ειμαι σιγουρος
    Να φανταστείς ότι είμαι και φιλόλογος και δεν κατάλαβα από τη βιασύνη μου ότι έκανες λάθος.. Φαντάσου να διορθώνω γραπτά μαθητών σε όλους άριστα θα βάζω..

  11. The Following 2 Users Say Thank You to giannis_compact For This Useful Post:

    BILL007 (09-08-11), gyiama (10-08-11)

  12. #49
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.182
    Thanked
    14075
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis_compact Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να φανταστείς ότι είμαι και φιλόλογος και δεν κατάλαβα από τη βιασύνη μου ότι έκανες λάθος.. Φαντάσου να διορθώνω γραπτά μαθητών σε όλους άριστα θα βάζω..



  13. The Following User Says Thank You to BILL007 For This Useful Post:

    giannis_compact (09-08-11)

  14. #50
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Salonica . . .
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    4.592
    Thanked
    5586
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gyiama Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε σεις τι εχω γραψει εδω ο ανθρωπας???????πωωωωω ουτε εγω δεν καταλαβαινω τι λεει.και να πω οτι ημουν σουρωμενος οταν το εγραφα....αρχισα να μην την παλευω μου φαινεται

    διορθωση

    ρε στα λεω αφου το εχω φιλοσοφισει εγω για μενα.δεν γινεται να παρω αλλο αμαξι οποια μαρκα και να ειναι και να εχει κατι λιγοτερο απο αυτα που εχει το δικο μου σε εξοπλισμο!!

    υγ υποθετω δλδ οτι το μετεφρασα σωστα δεν ειμαι σιγουρος
    Αντε καλα !!!!

Σελίδα 5 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP