Σελίδα 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 40 από 44

Θέμα: F10 M-sport pack

  1. #31
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    2.344
    Thanked
    2207
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PANOS-E60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω δεν διαφωνούμε. Αν η Ε60 έφερε φρεσκάδα στη σειρά 5, η F10 θα φέρει άμεσα μεγάλες πωλήσεις, αναγνωρισιμότητα σε ανταγωνιστικούς κύκλους και τελικά δόξα στη φίρμα.
    Συμφωνώ σε αυτά που λες, εκτός από τη δόξα. Γιατί αυτή δεν έρχεται με καθημερινά οχήματα που κάνουν μεγάλες πωλήσεις, αλλά με πιο ιδιαίτερες κατασκευές, ακόμα και αν πάνε πολύ χειρότερα στην αγορά. Άλλωστε και τα audi πουλούν σαν τρελά, δε νομίζω όμως ότι η εταιρεία έχει μεγαλύτερο κύρος από τη δικιά μας.

    Άρα, από εμπορικής απόψεως σίγουρα το μοντέλο αυτό θα είναι πιο επιτυχημένο από τον προκάτοχό του. Από αισθητικής και κυρίως οδηγικής όμως, βλέπω την Ε60 να μένει ως το τελευταίο μεγάλο σπορ σεντάν της εταιρείας.
    Μακάρι να μην είναι ανάλογη η τύχη και της Ε90...
    the more people agree with me
    the more I think I'm wrong

  2. The Following User Says Thank You to Driver M For This Useful Post:

    PANOS-E60 (31-07-10)

  3. #32
    Εγγραφή
    27-12-09
    Περιοχή
    Kαλαματα
    Μηνύματα
    1.003
    Thanked
    1101
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο EVERGET Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και μένα από τις Photos το F10 μου φαινόταν μία χλιαρή μαούνα με κώλο από primera! Μέχρι που το είδα από κοντά σε space gray και άλλαξα 1000% άποψη! Είναι αρκετά πιο "φουσκωτό" και μυώδες από το Ε60, και τα πρισμένα φτερά, o κοντός πρόβολος με μούρη καρχαρία, όπως και το μυώδες καπό την κάνουν απίστευτα θελκτική!

    Χωρίς m pack μου αρέσει περισσότερο!

    Καλά για την GT δεν αλλάζω άποψη με τίποτα αφού και από κοντά δεν βλέπεται αυτή η άμορφη ογκώδης μάζα......
    Συμφωνω! απο κοντα το αμαξι καμια σχεση, η φωτο το αδικουν, χθες ειδα μια στην Πυλο, με γερμανικα νουμερα ασημι-ανθρακι με 19αρες Αλπινα, και το αμαξι ηταν τερας, σε σχεση με το ιδιο που ειχα δει στην εκθεση με τις 17αρες, αλλο αμαξι. Η φωτο το αδικουν!!!

  4. #33
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    699
    Thanked
    185
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Επειδή πήγαμε και την είδαμε,αλλά την οδηγήσαμε και λίγο εκεί στην αντιπροσωπία,το αυτοκίνητο είναι αλλού,εστω και δοκιμαστικά είδα οτι από οδηγική συμπεριφορά είναι φανταστικό,αθόρυβο,απαλό 3λιτρο γκαζάκι,φούλ στα αξεσουάρ και στους αισθητήρες,αυτόματο προαιρετικό Parking,ταχύτητες στο τιμόνι,και μια τιμή που τσούζει,αλλά ακόμα προς το παρόν με εντυπωσιάζει πιο πολύ η Ε60Μ!!!θα δείξει στο μέλλον όπως γίνεται σε όλα τα αυτοκίνητα....
    ''One love three letters'' .....BMW

  5. #34
    Εγγραφή
    05-02-10
    Περιοχή
    Γερακας
    Μηνύματα
    5.944
    Thanked
    12383
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΦΑΝΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή πήγαμε και την είδαμε,αλλά την οδηγήσαμε και λίγο εκεί στην αντιπροσωπία,το αυτοκίνητο είναι αλλού,εστω και δοκιμαστικά είδα οτι από οδηγική συμπεριφορά είναι φανταστικό,αθόρυβο,απαλό 3λιτρο γκαζάκι,φούλ στα αξεσουάρ και στους αισθητήρες,αυτόματο προαιρετικό Parking,ταχύτητες στο τιμόνι,και μια τιμή που τσούζει,αλλά ακόμα προς το παρόν με εντυπωσιάζει πιο πολύ η Ε60Μ!!!θα δείξει στο μέλλον όπως γίνεται σε όλα τα αυτοκίνητα....
    530 οδήγησες Φάνη ?
    Τιμή γιά εξοπλισμό Μ ?

  6. #35
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    699
    Thanked
    185
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PANOS-E60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    530 οδήγησες Φάνη ?
    Τιμή γιά εξοπλισμό Μ ?
    Οχι Πάνο 523! απλή 3λιτρη με 204HΡ,ρώτησα για Μ εξοπλισμό και μου είπαν ότι περιμένουν να βγούν από το νέο έτος,αυτή η εκδοση της 5.23i εβγαινε με κάτι έξτρα που ζήτησα ,όπως ηλιοροφή,και τις ταχύτητες στο τιμόνι στα 68.500¤,αλλά μόνο στα χρώματα ανθρακί και γκρί,στο μαύρο άσπρο υπολόγισε +8000 με 9000¤....
    ''One love three letters'' .....BMW

  7. #36
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Θεσ/νίκη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    3.294
    Thanked
    7813
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΦΑΝΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι Πάνο 523! απλή 3λιτρη με 204HΡ,ρώτησα για Μ εξοπλισμό και μου είπαν ότι περιμένουν να βγούν από το νέο έτος,αυτή η εκδοση της 5.23i εβγαινε με κάτι έξτρα που ζήτησα ,όπως ηλιοροφή,και τις ταχύτητες στο τιμόνι στα 68.500¤,αλλά μόνο στα χρώματα ανθρακί και γκρί,στο μαύρο άσπρο υπολόγισε +8000 με 9000¤....

    γιατι τετοια διαφορά ??? Μόνο για το χρώμα?

  8. #37
    Εγγραφή
    05-02-10
    Περιοχή
    Γερακας
    Μηνύματα
    5.944
    Thanked
    12383
    Rides
    1

    Προεπιλογή



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΦΑΝΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι Πάνο 523! απλή 3λιτρη με 204HΡ,ρώτησα για Μ εξοπλισμό και μου είπαν ότι περιμένουν να βγούν από το νέο έτος,αυτή η εκδοση της 5.23i εβγαινε με κάτι έξτρα που ζήτησα ,όπως ηλιοροφή,και τις ταχύτητες στο τιμόνι στα 68.500¤,αλλά μόνο στα χρώματα ανθρακί και γκρί,στο μαύρο άσπρο υπολόγισε +8000 με 9000¤....
    Φντάζομαι θα έκανες λάθος στα μηδενικά γιά την επιβάρυνση του χρώματος ....

  9. #38
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    699
    Thanked
    185
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    no no!! οχι ετσι ακριβώς είναι!!διότι τα χρώματα αυτά (ανθρακί και γκρί)ταξινομήθηκαν πριν το φόρο πολυτελείας που επέβαλε η κυβέρνηση,αν θελήσεις να πάρεις μαύρο ή άσπρο χώρια που έχει αναμονή 6 μήνες θα επιβαρυνθείς και τα 8000 με 9000¤ για φόρο πολυτελείας,θες κι άλλα!!!!!αν παραγγείλεις πλήρες navigator με οθόνες παντού,το όλο κόστος αγγίζει τα 12000¤.ελπίζω να λογικευτούν λίγο για να μπορούν να έχουν πωλήσεις,αν και οι παραγγελείες ανέρχονται μέχρι τώρα στις 25 από την συγκεκριμένη αντιπροσωπία...
    ''One love three letters'' .....BMW

  10. #39
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εκτος απο του συμφορουμιτη μας Βασιλη(Patsimini) δεν εχω δει την F10 να κυκλοφορει ακομη εδω στα μερη μου.....εκτος απο μια ακομη η οποια ηταν φορτωμενη σε αυτοκινηταμαξα και δεν ξερω και για που προοριζοτανε....και επειδη ηταν και στο αγαπημενο ασπρο δεν εχασα ευκαιρια και τραβηξα δυο φωτο ετσι για μας και ας ηταν απο.....λαθος γωνια....



    ελπιζω να γινει συμφορουμιτης ο κατοχος της να τα λεμε απο εδω!!!!

    ΥΣ,εσεις βλεπετε καμμια να κυκλοφορει????

  11. #40
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    ουτε λεπι...

  12. The Following User Says Thank You to Stathis For This Useful Post:

    aristent (23-12-10)

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP