Σελίδα 4 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 40 από 126

Θέμα: Καμερες ελεγχου ταχυτητας

  1. #31
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Κηφισια
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    7.458
    Thanked
    11958
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    οποτε εκει παμε χαλαρα με 90-100?? θα βρω τα σημεια στον χαρτη να τα θυμαμαι

    Αχαριστια & Αγνωμοσυνη το ελληνικο σπορ


    "Ολα ειναι δρομος τωρα μονο στην Αθηνα"

  2. #32
    Εγγραφή
    28-08-10
    Μηνύματα
    389
    Thanked
    172
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    παιδες πηγαινα αθηνα με τον πατερα μου απο θεσσαλονικη και βιαζομασταν πολυ και εγω ειχα το ματια μου δεκατεσσερα στα δεξια για να βρω καμερες και ειχα και λαπτοπ για τα σημεια που ελεγε οτι ειχε καμερες!!!σε πολλα σημεια δεν υπαρχουν,τις εχουν βγαλει,καταστρεψει δε ξερω τι και πως...
    Παρ ολα αυτα πηγαιναμε σχεδον σε ολη τη διαδρομη πανω απο 150 και καμερα δεν ηρθε.

  3. #33
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    1.921
    Thanked
    2393
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Σχετικά με τις κάμερες θα ξέρετε ότι τα navi έχουν πρόγραμμα που αποθυκεύεις κάμερες και άλλα στοιχεία που βλέπεις στη διαδρομή. Το Σαββατοκύρικο που πήγα Άστρος το έβαλα και είχε όλες τις κάμερες σταθερές και κινητές. Τι θέλω να πω. Όπου συνήθως την έστειναν με κινητές κάμερες (τα είχα σημειώσει όλα), όλα τα σημεία ήταν σημειωμένα στο navi άσχετα αν ήταν εκεί ή όχι. Γιαυτό όταν περνάτε μπορεί να μην τις βλέπετε αλλά αυτές είναι αποθηκευμένες και κάποια στιγμή θα πέσετε επάνω τους. Προσοχή λοιπόν γιατί δεν είναι εποχή για έξοδα...


    Ο χειρότερος άντρας η καλύτερη γυναίκα...

  4. The Following 4 Users Say Thank You to sierra For This Useful Post:

    Bitz (03-07-12), katsaraios (29-06-12), m-power_01 (30-06-12), S8N (29-06-12)

  5. #34
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Κηφισια
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    7.458
    Thanked
    11958
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S8N Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο Δερβένι έχει μπλόκο πιο μόνιμο κι από το άγαλμα του Λεωνίδα στις Θερμοπύλες. Εγώ επεσα σε αετοματη που με έπιασε από μακριά. Μου είπε πριν μου πάρει τα σωβρακα ότι με ειδε να αφήνω τον καφε στην ποτηροθηκη προτού φρενάρω! Πράγματι, έτσι είχε γίνει.
    Δερβενι ειχε ενα αραγμενο χωρις αετοματηδες,γιατην ακριβεια ολοι εκοβαν εκοβαν και φτανοντας διπλα δεν υπηρχε κανεις ,παιζει να ειχαν κατεβει για κατουρημα
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stunt Mike Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καμερα δεν εχει πουθενα,πλην των τουνελ της Πατρας,που ομως σπανια λειτουργουν.....Κατα τ'αλλα εχει στημενους μπλε σε αρκετα σημεια,Δερβενι,Ξυλοκαστρο, ολλες φορες μετα το Κιατο στην αριστερη στροφη με την γεφυρα απο πανω,στην ευθεια που εχει αριστερα-δεξια τα 2 restaurant και ισως και κανα αλλο που ξεχναω....
    confirmed για Ξυλοκαστρο ...
    φτανοντας στην ανηφοριτσα που εχει 2 γεφυρες απο πανω ,εκοψα στα 90 και με τσαγιασε FIAT Stillo + Opel astra turbo...
    Μολις τελειωσε η ανηφορα ακριβως μετα την 1η γεφυρα πεταχτηκε ο τροχονομος και τσακωσε το fiat για τσιπουρα φρεσκια ,ενω το opel εφυγε..
    Περασα χαλαρα λοιπον ρουφωντας μια γουλια ζεσταμενου φραππε και στην συνεχεια πηρα το αιμα μου πισω απο το opel ετσι για να βαλουμε τα πραγματα στην θεση τους
    Γενικα οπως γραφω και στο θρεντ με τις ταχυτητες στην εθνικη οδηγας οικονομικα και αν ξερεις σημεια το πατας λιγο παραπανω..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη katsaraios : 02-07-12 στις 22:23

    Αχαριστια & Αγνωμοσυνη το ελληνικο σπορ


    "Ολα ειναι δρομος τωρα μονο στην Αθηνα"

  6. The Following 3 Users Say Thank You to katsaraios For This Useful Post:

    Nino (02-07-12), S8N (02-07-12), Vassilis ///M (02-07-12)

  7. #35
    Εγγραφή
    02-02-12
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    269
    Thanked
    340
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stunt Mike Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καμερα δεν εχει πουθενα,πλην των τουνελ της Πατρας,που ομως σπανια λειτουργουν.....Κατα τ'αλλα εχει στημενους μπλε σε αρκετα σημεια,Δερβενι,Ξυλοκαστρο, ολλες φορες μετα το Κιατο στην αριστερη στροφη με την γεφυρα απο πανω,στην ευθεια που εχει αριστερα-δεξια τα 2 restaurant και ισως και κανα αλλο που ξεχναω....
    Σωστότατος!!!!!
    M3 E46 PoWeR
    Stig said for the M3: " It was such a gem I wanted to kiss the designer."

  8. #36
    Εγγραφή
    23-02-11
    Μηνύματα
    4.592
    Thanked
    2745
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο katsaraios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχει καποιος υπ'οψιν του τοποθεσιες με καμερες και ρανταρ τροχαιας-ελεγχους στην διαδρομη Κορινθος-Πατρα???
    μην ξεχασεις στο 35χλμ. απο Πατρα προς Αθηνα στην μεγαλη ευθεια μετα τα GOODYS!!!

  9. #37
    Εγγραφή
    05-07-11
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    916
    Thanked
    696
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    αθηνα -καλαματα παιζει τιποτα?

    e36 till death!
    its not what you can say its what you can proοve(denzel washighton-training day film).

  10. #38
    Εγγραφή
    23-02-11
    Μηνύματα
    4.592
    Thanked
    2745
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leo328 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αθηνα -καλαματα παιζει τιποτα?
    Μεχρι την Πατρα ξέρεις?

  11. #39
    Stradale Guest

    Προεπιλογή

    Τι αγχώνεστε με τις κάμερες, βγάλτε την πίσω πινακίδα σαν τους αστυνομικούς, κάτι ξέρουν αυτοί

  12. The Following User Says Thank You to Stradale For This Useful Post:

    Vassilis ///M (31-07-12)

  13. #40
    Εγγραφή
    23-02-11
    Μηνύματα
    4.592
    Thanked
    2745
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Νομιζω οτι κανει δουλεια και η λακ για τα μαλλια

  14. The Following 2 Users Say Thank You to mark e92 For This Useful Post:

    120ie87 (31-07-12), Vassilis ///M (31-07-12)

Σελίδα 4 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP