Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 48

Θέμα: Αθλητισμός - Παιδί ...και συναισθήματα γονέων

  1. #21
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sharky Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγχαρητηρια Νικολα. Ετσι να τη χαιρεσαι και να την υποστηριζεις
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PANOS-E60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νίκο μου πολλά συγχαρητήρια και στα δύο υπέροχα παιδιά σου, τα γνωρισα και έχω άποψη ! Χίλια μπράβο αξίζουν και σε σας τους γονείς τους γιατί δίνετε το χρόνο και την προσοχή που χρειάζεται.

    Εύχομαι και εις ανώτερα, να σας δίνουν πάντα χαρές, φίλε.
    Σας υπερευχαριστώ όλους! Τα ίδια εύχομαι και για εσάς, τουλάχιστον όσοι γνωρίζω προσωπικά, τα παιδιά τους έχουν άψογη ανατροφή, είναι άριστοι μαθητές, ακόμα κάποιων άλλων όπως του Κώστα, ίσως και άλλων, έχουν ήδη διαπρέψει, ίσως όχι στον αθλητισμό, αλλά στο δικό τους στίβο από πολύ μικρά.

    Κώστα και Πάνο Thanks τέλος... επιφυλάσσομαι!

  2. The Following 2 Users Say Thank You to NickE60 For This Useful Post:

    Kostas_1 (11-10-10), PANOS-E60 (11-10-10)

  3. #22
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    4.206
    Thanked
    7582
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NickE60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ..........
    ................... έπαιζε στο κλειστό του Παπάγου με την ομάδα μου (αλλά και ομάδα της κόρης μου) τον Παναθηναϊκό.........
    .........................
    Μπράβο Νικόλα !!! Συγχαρητήρια !!!!
    (συμπεριλαμβάνεται και η επιλογή της ομάδας )
    Μου θύμισες την εποχή που ετρεχα με " τα δικά μου " πιτσιρίκια.

  4. The Following User Says Thank You to Samaro For This Useful Post:

    NickE60 (11-10-10)

  5. #23
    Εγγραφή
    28-12-09
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    3.201
    Thanked
    4060
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    Νίκο εύχομαι πάντα επιτυχίες!

  6. The Following User Says Thank You to gnx For This Useful Post:

    NickE60 (11-10-10)

  7. #24
    Εγγραφή
    20-01-10
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    446
    Thanked
    432
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Νick συγχαρητηρια για τα παιδια σου, ευχομαι να ειναι γερα και να τα καμαρωνεις παντα.Τι μου θυμισες με το κλειστο Παπαγου.....Εκει μεγαλωσα καθως επαιζα μπασκετ.Σε καταλαβαινω οταν λες ''εχουμε γυρισει ολα τα γηπεδα της Αθηνας'' ετσι με πηγαινε και ο πατερας μου, μπραβο που εισαι κοντα στα παιδια σου και τα εχεις βαλει στο χωρο του αθλητισμου.

    Αντε και να τα καμαρωσεις με τη φανελα του τριφυλιου

  8. The Following User Says Thank You to GM6 For This Useful Post:

    NickE60 (11-10-10)

  9. #25
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Νικολα συγχαρητηρια για τα παιδια σου, παντα αξια και γερα, να τα καμαρωνεις οπως εσυ θες

  10. The Following User Says Thank You to fanisk For This Useful Post:

    NickE60 (11-10-10)

  11. #26
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    6.185
    Thanked
    10609
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Νικο εχω μια ερωτηση:

    Εισαι ευχαριστημενος απο προπονητη, συμμετοχη της κορης σου στους αγωνες κλπ.

    Γιατι εμενα μου εχουν μεινει αρνητικες εντυπωσεις απο το ποδοσφαιρικο τμημα στου Παπαγου. Δεν εβαζαν το γυιο μου με τιποτε να παιζει. Και τον πηρα μετά και πηγε στην ακαδημια του Παναθηναικου (ξερω ντροπη μου ως Ολυμπιακος) και τρελαθηκαν. Επαιζε σεντερφορ συνεχεια. Ασχετα που μετα απο 3 χρονια (στα 15 του) διεκοψε γιατι επαθε μηνισκο....

  12. #27
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    VOULA
    Μηνύματα
    1.898
    Thanked
    5249
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sharky Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νικο εχω μια ερωτηση:

    Εισαι ευχαριστημενος απο προπονητη, συμμετοχη της κορης σου στους αγωνες κλπ.

    Γιατι εμενα μου εχουν μεινει αρνητικες εντυπωσεις απο το ποδοσφαιρικο τμημα στου Παπαγου. Δεν εβαζαν το γυιο μου με τιποτε να παιζει. Και τον πηρα μετά και πηγε στην ακαδημια του Παναθηναικου (ξερω ντροπη μου ως Ολυμπιακος) και τρελαθηκαν. Επαιζε σεντερφορ συνεχεια. Ασχετα που μετα απο 3 χρονια (στα 15 του) διεκοψε γιατι επαθε μηνισκο....
    Τελικα εδω μεσα δεν εχουμε μονο κρυφοαουντακηδες αλλα και ΚΡΥΦΟΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥΣ.......τον πηγες στη σωστη ομαδα φιλε Κωστα, στην ομαδα που βλεπει μπροστα και διακρινει το ταλεντο και προωθει τον αθλητισμο.....στο γαυρο ας πουμε ο γιος σου θα κουβαλαγε το σωβρακο και τα παπουτσια του αθιγγανου Μιτρογλου (με πολλα λλλλλλλ).....ευγε για τη σωστη πραξη και κινηση.

  13. The Following 4 Users Say Thank You to Nikos For This Useful Post:

    GM6 (12-10-10), Kostas_1 (11-10-10), NickE60 (11-10-10), Ptboul (11-10-10)

  14. #28
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sharky Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νικο εχω μια ερωτηση:

    Εισαι ευχαριστημενος απο προπονητη, συμμετοχη της κορης σου στους αγωνες κλπ.

    Γιατι εμενα μου εχουν μεινει αρνητικες εντυπωσεις απο το ποδοσφαιρικο τμημα στου Παπαγου. Δεν εβαζαν το γυιο μου με τιποτε να παιζει. Και τον πηρα μετά και πηγε στην ακαδημια του Παναθηναικου (ξερω ντροπη μου ως Ολυμπιακος) και τρελαθηκαν. Επαιζε σεντερφορ συνεχεια. Ασχετα που μετα απο 3 χρονια (στα 15 του) διεκοψε γιατι επαθε μηνισκο....
    ναι Κώστα, έχεις δίκιο, δεν έχει καλή φήμη για το ποδόσφαιρο, ..δεν έχουν ούτε γήπεδο... έχουν μόνον ένα "ξερό" το οποίο τσακώνονται ποιος θα το πρωτο-χρησιμοποιήσει.. στα πολύ μικρά 5Χ5 ή 7Χ7 είναι λίγο καλύτερα τα πράγματα....

    Ο ΟΦ Χολαργού έχει πολύ καλά τμήματα και προπονητές στο ποδόσφαιρο, και εκτός από τα κανονικά πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ διοργανώνει συνέχεια τουρνουα ώστε να λαμβάνουν μέρος όλα τα παιδιά... πρέπει να έχει πάνω απο 200 παιδιά αυτή τη στιγμή σε όλες τις κατηγορίες... έχουν γήπεδα 5Χ5 7Χ7 ένα κανονικό στάδιο με εξέδρες και χόρτο, (Φανερωμένης ψηλά) και ένα κανονικό γήπεδο με χλοοτάπητα τελευταίας γενιάς με μικρότερη εξέδρα (στο νταμάρι)

    Στον Παπάγο σε Βολλευ και μπασκετ έχουν καλά τμήματα αλλά και προπονητές.

    ναι, στις κύριες ομάδες καλουνται σχεδόν όλες στα παιχνίδια αλλά ίσως να μην παίξουν όλες (ανάλογα με την εξέλιξη του σκορ) παίζουν όμως στις δικές τους κατηγορίες γιατί οι καλύτερες από κάθε κατηγορία λαμβάνουν μέρος και στις μεγαλύτερες κατηγορίες συνήθως ως αναπληρωματικές αλλά και ως βασικες

  15. #29
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikos M5 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικα εδω μεσα δεν εχουμε μονο κρυφοαουντακηδες αλλα και ΚΡΥΦΟΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥΣ...
    κρυφο-παναθηναϊκους λογικο να εχουμε, αφου ως λαγοι και ειδικα τις περιοδους κυνηγιου κρυβονται στις φωλιες τους...
    αλλα κρυφο-αουντακηδες δεν εχουμε...
    εχουμε φανερο-αουντακηδες...

  16. #30
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    VOULA
    Μηνύματα
    1.898
    Thanked
    5249
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stathis Εμφάνιση μηνυμάτων
    κρυφο-παναθηναϊκους λογικο να εχουμε, αφου ως λαγοι και ειδικα τις περιοδους κυνηγιου κρυβονται στις φωλιες τους...
    αλλα κρυφο-αουντακηδες δεν εχουμε...
    εχουμε φανερο-αουντακηδες...
    ..........καπου στο νετ πηρε το ματι μου ενα νεο σαιτ Audifans.gr θυγατρικη του vespafans ............καλοριζικο mister ......... τελικα νομιζω οτι το vespa ειναι πολυ διαπλεκομενο φορουμ (Νικολα χιλια σορρυ για το οφ τοπικ αλλα ειναι προκλητικος).

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP