Σελίδα 28 από 30 ΠρώτηΠρώτη ... 182627282930 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 271 έως 280 από 300

Θέμα: Επώδυνα ΝΕΑ ΜΕΤΡΑ προς ανακοίνωση...

  1. #271
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    salonica
    Μηνύματα
    13.324
    Thanked
    18605
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Konstantinos E60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και γιατί δεν το κάνουμε ρε Θωμα....
    να σου πώ δε θα ήταν και άσχημα...κανονικά τους χρειάζεται τους μλκς
    που αποφασίζουν και διατάζουν...
    προσωπικά δε μου χαλάει καθόλου την αισθητική να έχω βουλγαρικες πινακίδες.
    χεχε θα λέω πως έχω μονάδα παραγωγής ΚΑΙ στην βουλγαρία...
    άντε όταν με το καλό έρθει το πολυπόθητο καρέρα με βουλγάρικα θα το
    κυκλοφορώ ρε!!!
    sympether with chiefτης

    _________________________________________________

    /
    //Μ3 BORN ON THE RACETRACK TO LIVE IN THE STREETS

  2. #272
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Θεσ/νίκη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    3.294
    Thanked
    7813
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NickE60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν βάλεις και 500 το χτίζεις κιόλας.....

    535d 3λιτρη ντιζελιά για καφέ στην Ομόνοια με 50 ευρώ τέλη κυκλοφορίας και ασφάλεια στο 1/4 του εδώ κόστους κι αστους να πηδι@νται....
    Εδω Θεσ/νίκη κυκλοφορούν Bentley GT και στο Cosmos έχω δεί και Maybach 62......!!!!! Εμείς ένα 535d να μην το πάρουμε

  3. #273
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Θεσ/νίκη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    3.294
    Thanked
    7813
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Θέλαμε και ευκολα νούμερα στις πινακίδες..

  4. #274
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Αν μπορείτε και δεν το κάνετε ...είναι βλακεία! Σε λίγο καιρό, τουλάχιστον η Βόρεια Ελλάδα έτσι θα κάνει, αξίζει με 1000 σε οποιδήποτε κατηγορία αυτοκινήτου. ...μεταβίβαση σ' ένα Βούλγαρο, νέες πινακίδες (30-40 ευρώ) και ξανα-μεταβίβαση στο όνομα της "αποθήκης", ή ακόμα-ακόμα κατευθείαν μεταβίβαση στην "αποθήκη" ....να βγάλει κι ο Βούλγαρος ένα μηνιάτικο ...150-200 ευρώ για τον κόπο του..

  5. #275
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Αν και τώρα σας λέω τα μυστικά του επαγγέλματος, τέλος πάντων.

    Χρειάζεστε μια Βουλγάρικη εταιρεία που να είναι στο ονομά της το αυτοκίνητο και ένα μεταφρασμένο χαρτί απο το Ελληνικό προξενείο, το οποίο να λέει ότι εσείς έχετε δικαίωμα να το οδηγάτε.
    Επίσης θέλει πράσινη κάρτα (γιατί ταξιδεύει στο εξωτερικό) και φυσικά θα πρέπει να έχετε δύο ακόμα αποδεικτικά επάνω σας.
    Πρώτον απόδειξη της σχέσης σας με την εν λόγω εταιρεία (υπάλληλος, ιδιοκτήτης κτλ) και δεύτερον τη δήλωση μόνιμης κατοικίας σας στη Βουλγαρία σαν υπάλληλος της εταιρείας εκείνης.
    Φυσικά σε έναν έλεγχο ενός μεικτού σώματος (Αστυνομία, Δίωξη Οικονομικού, Αλλοδαπών κτλ) ξεχάστε το ραντεβού σας, γιατί θα σας πρήξουν σε όλες τις τυπικές διαδικασείς εξακρίβωσης και ελέγχου.

    Επιμένω στις Αγγλικές πινακίδες, είναι και θέμα πρεστιζ.
    Με Αγγλική πινακίδα, ξέρει ρε παιδί μου ο αστυνόμος ότι έχει να κάνει με επίπεδο. (σου λέει ποιόν γράφω τώρα θάναι κανας "γόνος" και που θα με στείλουν αύριο - ειδικά κάτι Τζαγκ ή κάτι Ρέηντζ).
    Βουλγάρικη Μπεμβέ, στάνταρ σε έχει για σαρκέμπορα ή μικρολαμόγιο.

  6. #276
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    6.185
    Thanked
    10609
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Snoopy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν και τώρα σας λέω τα μυστικά του επαγγέλματος, τέλος πάντων.

    Χρειάζεστε μια Βουλγάρικη εταιρεία που να είναι στο ονομά της το αυτοκίνητο και ένα μεταφρασμένο χαρτί απο το Ελληνικό προξενείο, το οποίο να λέει ότι εσείς έχετε δικαίωμα να το οδηγάτε.
    Επίσης θέλει πράσινη κάρτα (γιατί ταξιδεύει στο εξωτερικό) και φυσικά θα πρέπει να έχετε δύο ακόμα αποδεικτικά επάνω σας.
    Πρώτον απόδειξη της σχέσης σας με την εν λόγω εταιρεία (υπάλληλος, ιδιοκτήτης κτλ) και δεύτερον τη δήλωση μόνιμης κατοικίας σας στη Βουλγαρία σαν υπάλληλος της εταιρείας εκείνης.
    Φυσικά σε έναν έλεγχο ενός μεικτού σώματος (Αστυνομία, Δίωξη Οικονομικού, Αλλοδαπών κτλ) ξεχάστε το ραντεβού σας, γιατί θα σας πρήξουν σε όλες τις τυπικές διαδικασείς εξακρίβωσης και ελέγχου.

    Επιμένω στις Αγγλικές πινακίδες, είναι και θέμα πρεστιζ.
    Με Αγγλική πινακίδα, ξέρει ρε παιδί μου ο αστυνόμος ότι έχει να κάνει με επίπεδο. (σου λέει ποιόν γράφω τώρα θάναι κανας "γόνος" και που θα με στείλουν αύριο - ειδικά κάτι Τζαγκ ή κάτι Ρέηντζ).
    Βουλγάρικη Μπεμβέ, στάνταρ σε έχει για σαρκέμπορα ή μικρολαμόγιο.
    Να προσθεσω οτι μπορει να το οδηγει ΜΟΝΟ ο αναφερόμενος στα αποδεικτικα και ΟΧΙ αλλοι.

    (Τυπικα θα μπορουσα να το κανω α ν ε τ α για τα επομενα 5 χρονια με Ρουμανικες πινακιδες, αλλα εχει πολυ μανουρα και προσωπικα δεν πιστευω οτι αξιζει με μονο σκοπό την οδηγικη κ@υλα)

  7. #277
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Θεσ/νίκη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    3.294
    Thanked
    7813
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Snoopy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν και τώρα σας λέω τα μυστικά του επαγγέλματος, τέλος πάντων.

    Χρειάζεστε μια Βουλγάρικη εταιρεία που να είναι στο ονομά της το αυτοκίνητο και ένα μεταφρασμένο χαρτί απο το Ελληνικό προξενείο, το οποίο να λέει ότι εσείς έχετε δικαίωμα να το οδηγάτε.
    Επίσης θέλει πράσινη κάρτα (γιατί ταξιδεύει στο εξωτερικό) και φυσικά θα πρέπει να έχετε δύο ακόμα αποδεικτικά επάνω σας.
    Πρώτον απόδειξη της σχέσης σας με την εν λόγω εταιρεία (υπάλληλος, ιδιοκτήτης κτλ) και δεύτερον τη δήλωση μόνιμης κατοικίας σας στη Βουλγαρία σαν υπάλληλος της εταιρείας εκείνης.
    Φυσικά σε έναν έλεγχο ενός μεικτού σώματος (Αστυνομία, Δίωξη Οικονομικού, Αλλοδαπών κτλ) ξεχάστε το ραντεβού σας, γιατί θα σας πρήξουν σε όλες τις τυπικές διαδικασείς εξακρίβωσης και ελέγχου.

    Επιμένω στις Αγγλικές πινακίδες, είναι και θέμα πρεστιζ.
    Με Αγγλική πινακίδα, ξέρει ρε παιδί μου ο αστυνόμος ότι έχει να κάνει με επίπεδο. (σου λέει ποιόν γράφω τώρα θάναι κανας "γόνος" και που θα με στείλουν αύριο - ειδικά κάτι Τζαγκ ή κάτι Ρέηντζ).
    Βουλγάρικη Μπεμβέ, στάνταρ σε έχει για σαρκέμπορα ή μικρολαμόγιο.
    Αντε και βρίσκω εγω την άκρη να το κάνω αυτό.Αν θέλω να ξαναβάλω ελληνικές τι γίνεται ? Πως πουλάω το αυ/το ? σαν Βουλγάρικο και με τι τιμή?
    Είναι και το μετά ένα θέμα.

  8. #278
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Snoopy Εμφάνιση μηνυμάτων
    .

    Επιμένω στις Αγγλικές πινακίδες, είναι και θέμα πρεστιζ.
    Με Αγγλική πινακίδα, ξέρει ρε παιδί μου ο αστυνόμος ότι έχει να κάνει με επίπεδο. (σου λέει ποιόν γράφω τώρα θάναι κανας "γόνος" και που θα με στείλουν αύριο - ειδικά κάτι Τζαγκ ή κάτι Ρέηντζ).
    Βουλγάρικη Μπεμβέ, στάνταρ σε έχει για σαρκέμπορα ή μικρολαμόγιο.
    και γατι ένα Χ6Μ πολύ γνωστού επιχειρηματία αλλά και πολλών άλλων, κυκλοφορούν με Βουλγαρικά νούμερα στην Αθήνα? Νομίζω έχει ξεπεραστεί το θέμα των πινακίδων, Ευρωπαικού τύπου είναι στο κάτω-κάτω ...το "πρεστιζ" είναι το ίδιο το αυτοκίνητο....

  9. #279
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    6.185
    Thanked
    10609
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Konstantinos E60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αντε και βρίσκω εγω την άκρη να το κάνω αυτό.Αν θέλω να ξαναβάλω ελληνικές τι γίνεται ? Πως πουλάω το αυ/το ? σαν Βουλγάρικο και με τι τιμή?
    Είναι και το μετά ένα θέμα.
    Δεν παιζει ετσι Κωνσταντινε. απο τη Βουλγαρια το αγοραζεις και εκει το ξαναπουλας....

  10. #280
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NickE60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    και γατι ένα Χ6Μ πολύ γνωστού επιχειρηματία αλλά και πολλών άλλων, κυκλοφορούν με Βουλγαρικά νούμερα στην Αθήνα? Νομίζω έχει ξεπεραστεί το θέμα των πινακίδων, Ευρωπαικού τύπου είναι στο κάτω-κάτω ...το "πρεστιζ" είναι το ίδιο το αυτοκίνητο....

    Αμα πάρεις τέτοιο, δεν θα σε ξανακαλέσω στο σπίτι για ντρινκ, ούτε στο κότερο για βόλτα.
    Θα το δεί η κυρία Μπαγλαμάδογλου και δεν θα ξαναφωνάξει τη γυναίκα μου για μπιρίμπα με την Χαζοπαπαρόγλου.
    Θα νομίσουν ότι κάνω παρέα με εγκληματίες.

    Αγγλικές θα βάλεις, και τουήντ σακκάκι.
    Τέλος.

Σελίδα 28 από 30 ΠρώτηΠρώτη ... 182627282930 ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP