Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 30

Θέμα: Χτυπημα στον πισω προφυλακτηρα σε Ζ4 Ε89

  1. #11
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Konstantinos E60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατι να τον αφήσεις τον "λεβέντη" δεν μπορω να το καταλάβω !! Εχεις μάρτυρες και το σκεφτεσαι ? Βρες τον και πες του για την ζημιά και αν δεν το δεχτει κινησου δικαστικά.Δεν ειναι τοσο το κόστος (αν και τα 150-200 δεν ειναι αμελητεα πλεον) αλλα ο τσαμπουκάς και η αδιαφορία για την περιουσία του αλλου !!
    Και μετα αντι για τοπικο να θελει ολικο;

  2. #12
    Εγγραφή
    12-09-11
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    626
    Thanked
    303
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    συμφωνω με τον κωνσταντινο, εαν τον αφησεις εσύ ειναι σίγουρο οτι ολο και καποιον αλλο χριστιανό θα χτυπησει. Καλύτερα να του εξηγησεις και αναλογα να πράξεις. για την ζημια δεν ξερω να σου πω (αλλοι είναι πιο ειδικοί), επειδη ομως το αυτοκινητο ειναι πραγματικά κουκλί χτυπάει ασχημα
    παντα φιλικά

  3. #13
    Εγγραφή
    08-04-10
    Περιοχή
    κρητη
    Μηνύματα
    165
    Thanked
    106
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Εαν ειναι ''μεγαλος κουμας'' αστον να παει στο δι@ολο...!!
    Καλυτερο ειναι να τα βρει απο αλλον και οχι απο σενα.....
    Πηγαινε φτιαξτο με δικα σου εξοδα μιας και η ζημια ειναι μικρη απ"οτι φαινεται!!

  4. #14

    Προεπιλογή

    Έλα ρε αδερφέ... Πάρε λίγο blanco και βάλε! Λευκό δεν φαίνεται... Άμα δεν είσαι καλλιτέχνης ,πές μου να σου στείλω τον βοηθό μου!
    * στο βυζάκι βάλε αυτοκόλλητο No fear και θα φαίνεται τίποτα.(το έχουμε κάνει και στου Γιάννη , στη μαύρη θύελλα, με κάρβουνο και No Fear)

  5. The Following User Says Thank You to m-power_01 For This Useful Post:

    Karizma Z4 (28-10-11)

  6. #15
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Θεσ/νίκη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    3.294
    Thanked
    7813
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stamatis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και μετα αντι για τοπικο να θελει ολικο;
    Οπως το βλεπει ο καθενας Σταμ.Εγω παντως δεν θα του την χαριζα !

  7. #16
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Δημητρη πολυχρονος κατ'αρχην!!!

    Κριμα που εγινε η ζημια.....εαν δεν θελεις να συγχιστεις αλλο,προχωρα και επισκευασε την με δικα σου χρηματα.

    Σε περιπτωση ομως(για την τιμη των οπλων), που πας να βρεις τον υπαιτιο,πες του απλα και ηρεμα οτι εκανε ζημια στο οχημα σου η οποια κοστιζει τοσο ,πχ.350ευρω(να εισαι συγκεκριμενος στο ποσο και αν ειναι δυνατον παρε και μια γραπτη προσφορα μαζι σου),για να μην μπλεξουμε με ασφαλιστικες/δικηγορους κλπ.του λες να σου δωσει τα 200..... δες τις αντιδρασεις του και εαν σου πει οτι μα-μου δε ξερω τιποτα και δε πα να εχεις μαρτυρα το Θεο τον ιδιο και κανε οτι θες!!!!....,φυσικα μην καθησεις ουτε λεπτο να τσακωθεις!!!

    Οπωσδηποτε παρε μια συμβουλη απο δικηγορο(οχι δικομανη γιατι κατι τετοιες εποχες ολοι ψαχνουν για εσοδα.....) η ακομα καλυτερα εαν εχεις φιλο δικηγορο για να μην εχεις και οικονομικη επιβαρυνση θα ηταν ακομα καλυτερα να τον πας απο εκει να του τα πει σε δικο του τονο, που συνηθως ψαρωνει οφειλετες....οχι οτι πιανει παντα,ειδικα τωρα που ολοι ειναι ζαμανφου.....αλλα μια προσπαθεια δε βλαπτει.

    Τελος για την ζημια,οπως ισως να γνωριζεις απο εδω μεσα,πριν λιγο καιρο,ειχα παρομοιο και λιγο χειροτερο χτυπημα !!!

    Το κακο ειναι οτι δεν εχω τον Μονστα(100% σιγουρια) κοντα και ετσι στην τοπικη επισκευη που μου εγινε εδω στη Λαρισα, το αποτελεσμα σε καποια σημεια ηταν μετριο.....επρεπε απο την αρχη να παω για ολικη στον προφυλακτηρα......

    καλα ξεμπερδεματα και καλα ξεματιασματα!!!!

  8. The Following User Says Thank You to aristent For This Useful Post:

    Karizma Z4 (29-10-11)

  9. #17
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Αθηνα-Λαρισα
    Μηνύματα
    6.766
    Thanked
    8291
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έλα ρε αδερφέ... Πάρε λίγο blanco και βάλε! Λευκό δεν φαίνεται... Άμα δεν είσαι καλλιτέχνης ,πές μου να σου στείλω τον βοηθό μου!
    * στο βυζάκι βάλε αυτοκόλλητο No fear και θα φαίνεται τίποτα.(το έχουμε κάνει και στου Γιάννη , στη μαύρη θύελλα, με κάρβουνο και No Fear)
    στο βυζακι θα βαλουμε αυτοκολλητο ρογα στην κορυφη, απλα δεν πρεπει να τον αφησεις ετσι εκανε που εκανε την βλακεια δεν θα στο αφησει και ετσι, πηγαινε στο μαγαζι του και πες του ρε φιλε μου το χτυπησες και δεν φτανει αυτο το αφησες και με ενα βυζι, ζητα να σου κανει κιαλλο ενα να γινει ωραιο το αμαξι σου μετα... αν θες με θερμομπιστολο μετα τα κανουμε οσο μεγαλα θες...το αυτοκινητο σου μετα οσοι το βλεπουν θα λενε οτι ειναι μ..ναρα!!!
    οσο για τα αυτοκολλητα no fear ειπαμε δεν θα το κανουμε και καγκουρικο, ελεος... θα βαλουμε ενα τεραστιο αυτοκολλητο AC SCHNITZEL

  10. The Following 2 Users Say Thank You to spar@ For This Useful Post:

    Karizma Z4 (28-10-11), zaharias (28-10-11)

  11. #18
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Εγω νομιζω οτι η ζημια δεν ειναι μεγαλη, αλλα τον πρωτο λογο εχει ο Μονστα....μιας και τον επικαλεστικε και ο Δημητρης......αν και ξερω οτι σαν επαγγελματιας, θελει να δει την ζημια σιγουρα απο κοντα για να βγαλει πορισμα.....αλλα ξερωντας και τον Δημητρη νομιζω οτι μονο ο μονστα μπορει να τον βγαλει απο το αγχος μεχρι την Δευτερα.......Κωστα δωσε τα φωτα σου.......
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  12. #19
    Εγγραφή
    22-02-11
    Περιοχή
    underworld
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    5.475
    Thanked
    15081
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Βάλε ένα φίλο σου να δηλώσει ότι σε χτύπησε και τελείωσε η ιστορία ανεμακτα για ολους
    αντε γεια...

  13. #20
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    θα πληρώσει ο φιλος του επασφάλιστρο που θα κοστίζει παραπάνω απο τη ζημιά, στην επόμενη ανανέωση του συμβολαίου του.

  14. The Following 2 Users Say Thank You to Stamatis For This Useful Post:

    Thomelef (28-10-11), Z4 DCT (28-10-11)

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP