Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 63

Θέμα: [E46] Μετατροπή Ε46 2.0 Valvetronic 143hp σε 330ci 231hp+chip tuning

  1. #11
    Εγγραφή
    05-01-10
    Περιοχή
    Κάπου στα βόρεια της Αθήνας
    Μηνύματα
    82
    Thanked
    6
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bmw330vasilis Εμφάνιση μηνυμάτων
    σου ευχομαι το γρηγοροτερο δυνατο....κ το καλυτερο μοτερ που υπαρχει να στολισει την κουκλα σου για να το ευχαριστηθεις...!αξιζει κ τον κοπο κ την αναμονη...!
    Να σαι καλά Μπίλαρε θα ξαναμιλήσουμε βέβαια. Ωστόσο, εκτός από τον Παπαδόπουλο Γιώργο στη Θεσσαλονίκη, ξέρει κάποιος κανέναν καλό μάστορα στην Αθήνα που να έχει και γραπτή εγγύηση στα μοτέρ που βάζει;Δηλ μόνο ο Παπαδόπουλος είναι ο νούμερο 1 στην Ελλάδα; Απλά ρωτάω μήπως υπάρχουν και άλλοι στην Αθήνα χωρίς να χρειαστεί να ανέβω στην... "πηγή" (Θεσσαλονίκη). Ευχαριστώ

  2. #12

    Προεπιλογή

    Περιπτωση να κανεις υπομονη μεχρι Σεπτεμβρη? Κατσε να παμε διακοπες πρωτα ...και μετα παμε για group buy!

  3. #13
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    F.I.R. Αθηνών
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    5.120
    Thanked
    12698
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Pitbull Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να σαι καλά Μπίλαρε θα ξαναμιλήσουμε βέβαια. Ωστόσο, εκτός από τον Παπαδόπουλο Γιώργο στη Θεσσαλονίκη, ξέρει κάποιος κανέναν καλό μάστορα στην Αθήνα που να έχει και γραπτή εγγύηση στα μοτέρ που βάζει;Δηλ μόνο ο Παπαδόπουλος είναι ο νούμερο 1 στην Ελλάδα; Απλά ρωτάω μήπως υπάρχουν και άλλοι στην Αθήνα χωρίς να χρειαστεί να ανέβω στην... "πηγή" (Θεσσαλονίκη). Ευχαριστώ
    Καλό είναι να ξαναμιλήσεις με τον Βασίλη για το θέμα Παπαδόπουλος αλλά πρόσεξε γιατί υπάρχουν 2 (δίπλα-δίπλα μάλιστα)

  4. #14
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Λευκαδα
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    4.745
    Thanked
    5704
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    οσον αφορα το θεμα Παπαδοπουλος.....κ επειδη εχουμε στους κανονες του φορουμ μας να επιτρεπεται η διαφημιση αλλα οχι η δυσφυμιση (εκτος εαν ειναι επωνυμη)....εχω να παραθεσω οτι συνεχιζω να ειμαι ευγνωμων για το ''διαμαντι'' που μου φορεσε....ωστοσο ΔΕΝ ξεχνω το θεμα της after sales υποστηριξη ...την οποια δεν ελαβα...κ τα καποια προβληματα που αντιμετωπισαν συμφορουμιτες μας απο αγορες που εκαναν απο τον ιδιο....

    ο εμπορος αποδικνυεται οτι ειναι εμπορος...κ το πρωτο που θα κοιταξει ειναι την παρτη του....πραγμα που δεν ειχα καταλαβει κ για τον εν λογω κυριο....

    ας ειμαστε ολοι καλα κ ας κραταμε τις επιφυλαξεις μας!!!
    ...αυτο το χερακι εχει μονο σημασια!

  5. The Following User Says Thank You to Vasilis For This Useful Post:

    VanVIC (26-03-10)

  6. #15
    Εγγραφή
    05-01-10
    Περιοχή
    Κάπου στα βόρεια της Αθήνας
    Μηνύματα
    82
    Thanked
    6
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περιπτωση να κανεις υπομονη μεχρι Σεπτεμβρη? Κατσε να παμε διακοπες πρωτα ...και μετα παμε για group buy!
    Λες ε; χμμμ

  7. #16

    Προεπιλογή

    Ελα το σαββατο και θα σου πω και τα περι after sales!

  8. #17
    Εγγραφή
    05-01-10
    Περιοχή
    Κάπου στα βόρεια της Αθήνας
    Μηνύματα
    82
    Thanked
    6
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bmw330vasilis Εμφάνιση μηνυμάτων
    οσον αφορα το θεμα Παπαδοπουλος.....κ επειδη εχουμε στους κανονες του φορουμ μας να επιτρεπεται η διαφημιση αλλα οχι η δυσφυμιση (εκτος εαν ειναι επωνυμη)....εχω να παραθεσω οτι συνεχιζω να ειμαι ευγνωμων για το ''διαμαντι'' που μου φορεσε....ωστοσο ΔΕΝ ξεχνω το θεμα της after sales υποστηριξη ...την οποια δεν ελαβα...κ τα καποια προβληματα που αντιμετωπισαν συμφορουμιτες μας απο αγορες που εκαναν απο τον ιδιο....

    ο εμπορος αποδικνυεται οτι ειναι εμπορος...κ το πρωτο που θα κοιταξει ειναι την παρτη του....πραγμα που δεν ειχα καταλαβει κ για τον εν λογω κυριο....

    ας ειμαστε ολοι καλα κ ας κραταμε τις επιφυλαξεις μας!!!
    Εννοείς πως τα συνεργεία που καικαλά συνεργάζονται με αυτον στην Αθήνα, δεν σε εξυπηρέτησαν σωστά; Και οσον αφορά τα "προβλήματα" που ανεφερες πως αντιμετώπισαν κάποιοι μπορεις να αναφέρεις μερικά Βασίλη; η εστω σε πμ ευχαριστω
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Pitbull : 26-03-10 στις 12:40

  9. #18
    Εγγραφή
    05-01-10
    Περιοχή
    Κάπου στα βόρεια της Αθήνας
    Μηνύματα
    82
    Thanked
    6
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελα το σαββατο και θα σου πω και τα περι after sales!
    ΟΚ.. είμαι βιαστικός χε,χε Τα λέμε απο κοντά αγόρι

  10. #19
    Εγγραφή
    05-01-10
    Περιοχή
    Κάπου στα βόρεια της Αθήνας
    Μηνύματα
    82
    Thanked
    6
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Γίνεται όσοι γνωριζουν η εχουν ακούσει. να γραψουν μερικα σχόλια για καλα συνεργεία που έκαναν μετατροπές ή εχουν ακουσει θετικές εντυπωσεις απο φιλους τους; Συγκεκριμενα θελω το 318ci μου να το κανω 330ci

  11. #20

    Προεπιλογή

    Κολαιτης Μακης στο Ιλιον

Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP