Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 39

Θέμα: VREDESTEIN για Μ3

  1. #11
    Εγγραφή
    02-03-11
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    17
    Thanked
    2
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    μην κανεις τον κοπο να δοκιμασεις τα Vredestein Ultrac Sessanta.το εβαλα και τα πεταξα σε 2 μηνες.δεν θα εχεις τιμονι και στο βρεγμενο δεν κρατανε καλα.εγω βαζω p-zero και ειμαι πολυ ευχαριστιμενος.

  2. The Following User Says Thank You to panosmpower For This Useful Post:

    EVERGET (21-06-11)

  3. #12
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο EVERGET Εμφάνιση μηνυμάτων

    1500άρι κάθε 2 χρόνια ΔΕ λέει!!!

    Έλα ρε Νάσο, εδώ θα τα σκάμε τα 1.500 στο Τζέφρι για Τ.Κ. κάθε χρόνο από δω και μπρος, στα λάστιχα θα κάνουμε οικονομία?

    Πέρα τη πλάκα πάντως, εγώ πέρυσι έβαλα τα Φάλκεν (made in Japan) και έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος μέχρι στιγμής. Για σχέση ποιότητας/τιμής μιλάω πάντα, διότι σίγουρα υπάρχουν και καλύτερα λάστιχα στην αγορά.

  4. #13

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Monsta Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έλα ρε Νάσο, εδώ θα τα σκάμε τα 1.500 στο Τζέφρι για Τ.Κ. κάθε χρόνο από δω και μπρος, στα λάστιχα θα κάνουμε οικονομία?

    Πέρα τη πλάκα πάντως, εγώ πέρυσι έβαλα τα Φάλκεν (made in Japan) και έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος μέχρι στιγμής. Για σχέση ποιότητας/τιμής μιλάω πάντα, διότι σίγουρα υπάρχουν και καλύτερα λάστιχα στην αγορά.
    Κώστα πόσα χλμ εχεις κάνει? έχω ακούσει ότι πέφτει πολύ γρήγορα η απόδοση τους.

  5. #14
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κώστα πόσα χλμ εχεις κάνει? έχω ακούσει ότι πέφτει πολύ γρήγορα η απόδοση τους.
    2.5Κ μόνο Σπύρο. Θα δείξει...

  6. #15
    Εγγραφή
    16-06-10
    Περιοχή
    Όλα μας τα λεφτά στους Quandt...!
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.967
    Thanked
    5352
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παίδες ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις!

    Κώστα και γω είμαι κατά στο να κάνουμε "οικονομία" σε αναλώσιμα που σχετίζονται με την ασφάλειά μας. Απλά ρίχνω μία ματιά και σε μάρκες με πιο αδύναμο brand αλλά καλές (σχετικά με την τιμή τους) επιδόσεις...

    Βασικά είναι που θέλω να παραγγείλω επιτέλους τις competition ζάντες από Αγγλία (μιας και προχτές γ@μισ@ τη μία 18άρα ζάντα μου) που θα κοστίσουν ένα 1600άρι, οπότε δεν θέλω σύνολο να μου φύγει τριχίλιαρο...

    Όποια άλλη πρόταση για λάστιχο value for money δεκτή!!!!
    "There was s'thing of a sweet spot around the turn of the millennium, during which BMW produced two seminal masterpieces that have never quite bettered by their successors - the E46 ///M3 and the E39 ///M5" [BMW Car, 01/14]


  7. #16
    Εγγραφή
    31-05-10
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    6.372
    Thanked
    7555
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nikos1400 : 22-06-11 στις 19:03
    _____________________ _____________________ _____________________ _____________________ _____________________

    RTFM


  8. The Following User Says Thank You to nikos1400 For This Useful Post:

    EVERGET (22-06-11)

  9. #17
    Εγγραφή
    10-01-11
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    48
    Thanked
    45
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Δεν εχω μπέμπα, αλλά ειχα εμπειρία με τα συγκεκριμένα λάστιχα σε z4m coupe.. Αποψη μου???..... Μ Α Κ Ρ Υ Α..... φρένα μηδέν, καθόλου εμπιστοσύνη σε γρήγορες στροφές, δεν σε εμπνέει να μπεις με το γκάζι τέρμα και σε κλειστές φουρκέτες στην έξοδο δεν μπορεί να ''βαλει'' σωστα τη δύναμη κάτω. Το πλαινό μου φάνηκε πολύ μαλακό και εχει το ανάλογο ασχημο αντικτυπο στην αποκριση του τιμονιού.

    Οπως είχα πει στο φίλο με το z4m επρεπε να τα ονομάζουν ''Vre(σ)de...που θα καταλήξετε πρίν ή μετά την στροφή''.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Kornilia Tsopana : 23-06-11 στις 14:14

  10. The Following User Says Thank You to Kornilia Tsopana For This Useful Post:

    EVERGET (23-06-11)

  11. #18
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Salonica . . .
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    4.592
    Thanked
    5586
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Φιλος μου με Μ3 Ε46 φορα nan kang ns2 σε διαστασεις 20 . . .

    Πολυ ευχαρηστημενος μεχρι τωρα . . .

    Και κοστος πολυ χαμηλα απο 1000 ευρω . . .

    Μετα μια αλλη λυση αξιοπιστη ειναι τα matador group continental . . .

    Οσον αφορα αυτα που αναφερες λυπαμαι αλλα δεν κανουν την δουλεια που θες . . .

    Για κανενα suv καλα ειναι . . .

  12. The Following 2 Users Say Thank You to Christos 330 For This Useful Post:

    EVERGET (23-06-11), zaharias (30-08-11)

  13. #19
    Εγγραφή
    17-09-10
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    83
    Thanked
    9
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Οχι τα vredestein και ειδικα σε τετοιο αμαξι. Ουτε βεβαια τις conti-σκοτωστρες, conti-γλυστρες, conti-θανατος. Τα βαζουν τρομαρα τους και ως εργοστασιακα στις Mercedes.

    Για τι διασταση προκειται? τι προφιλ? Για τα Falken που διαβασα παραπανω ΕΙΔΙΚΑ τα 452 ειναι αψογα.

  14. #20
    Εγγραφή
    16-06-10
    Περιοχή
    Όλα μας τα λεφτά στους Quandt...!
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.967
    Thanked
    5352
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Kινήθηκα εργοστασιακά τελικά. Οι νέες μου Competition ζάντες φοράνε Conti SportContact M3.
    "There was s'thing of a sweet spot around the turn of the millennium, during which BMW produced two seminal masterpieces that have never quite bettered by their successors - the E46 ///M3 and the E39 ///M5" [BMW Car, 01/14]


Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP