Σελίδα 15 από 38 ΠρώτηΠρώτη ... 5131415161725 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 141 έως 150 από 380

Θέμα: Αγγελίες παράξενες / περίεργες / αστείες II

  1. #141
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Νεο Ηρακλειο, Αθηνα
    Μηνύματα
    685
    Thanked
    565
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hexdec Εμφάνιση μηνυμάτων
    Pedia to aftokinito ine pliris metatropi se ferari ine Ena poli pisto antigrafo tis ferari ine mpatceta Gia opious gnorizoun apo rouster .ine kamprio forai 18 zantes anartisi exi pliromeno sima tou14 exi perasi k kteo to amaksi den exi oute gratzounia ine atrakaristo k opus teli as erti na to di k ime poli sigouros pos aksizi ton kopo.ta ipolipa apo to thl !!!!!!!!!
    που τη βλεπει την πληρη μετατροπη...

    οπους τελει ας παει ζητησει εκπτωση...


    η κακογουστια και η ημιμαθεια στο μεγαλειο της...

  2. The Following User Says Thank You to Dimzan For This Useful Post:

    playmaker (24-02-14)

  3. #142
    Εγγραφή
    10-09-12
    Μηνύματα
    932
    Thanked
    1703
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hexdec Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε, βέβαια, το βλέπεις και λες δεν μπορεί, είναι Ferrari σίγουρα! Κλασικό παράδειγμα για το ότι το δημοκρατικό πολίτευμα έχει κι αυτό μειονεκτήματα: η ψήφος του τύπου είναι ίση με οποιουδήποτε άλλου...

  4. The Following 4 Users Say Thank You to Koyotte For This Useful Post:

    dark knight (24-02-14), Dimzan (24-02-14), hexdec (24-02-14), playmaker (24-02-14)

  5. #143
    Εγγραφή
    07-01-10
    Περιοχή
    malmo ,sweden
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.280
    Thanked
    917
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hexdec Εμφάνιση μηνυμάτων


    auto oute tzampa mporei na to xefortothei , prepei na plirosei , kai episeis agogi ston idioktiti gia prosvoli tis dimosias aidous
    live free and drive hard

  6. #144
    Εγγραφή
    29-11-12
    Περιοχή
    Χαλκιδα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    395
    Thanked
    549
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 330Ci STEPTRONIC Εμφάνιση μηνυμάτων
    τωρα αυτος τι κανει? την εφαγε και προσπαθει να προστατεψει αλους?

    https://www.car.gr/parts/view/4583189/
    Και ομως παιδια...Εχει χιλια δικια ο ανθρωπος.Απο προσωπικη μου εμπειρια τον προηγουμενο χρονο οταν εψαχνα για αεροτομη, ειχε μια στο car και παιρνω τηλ και μου λεει να κανω καταθεση σε αυτο το ονομα, 150 ευρω.Οσο ειχε η αεροτομη δηλαδη.Κανω καταθεση (σαν χαζος και εγω) στον λογαριασμο του.Τελος παντων για να μην πολυλογο ειχαν περασει 2 εβδομαδες και δεν μου ειχε στειλει τιποτα και τα tracking number απο το δεμα ηταν ασχετα.Στο τελος δεν μου σηκωνε και το τηλεφωνο και εκει ειναι που τα πηρα και του στελνω μηνυμα οτι αν δεν μου εχει βαλει σε 2 μερες τα λεφτα μου στον λογαριασμο μου, θα παω σε δικηγορο για μηνυση και τα περαιτερω.Το επομενο πρωι μου ειχε βαλει τα λεφτα μεσα
    Μαλλον ο τυπος στην αγγελεια δεν τον πιεσε πολυ.
    Και ο αγιος φοβερα θελει.

  7. The Following 2 Users Say Thank You to JimE36 For This Useful Post:

    dafidack (25-02-14), HLIAS - E36 (24-02-14)

  8. #145
    Εγγραφή
    07-04-11
    Περιοχή
    ΙΩΑΝΝΙΝΑ
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    3.284
    Thanked
    4208
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο JimE36 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και ομως παιδια...Εχει χιλια δικια ο ανθρωπος.Απο προσωπικη μου εμπειρια τον προηγουμενο χρονο οταν εψαχνα για αεροτομη, ειχε μια στο car και παιρνω τηλ και μου λεει να κανω καταθεση σε αυτο το ονομα, 150 ευρω.Οσο ειχε η αεροτομη δηλαδη.Κανω καταθεση (σαν χαζος και εγω) στον λογαριασμο του.Τελος παντων για να μην πολυλογο ειχαν περασει 2 εβδομαδες και δεν μου ειχε στειλει τιποτα και τα tracking number απο το δεμα ηταν ασχετα.Στο τελος δεν μου σηκωνε και το τηλεφωνο και εκει ειναι που τα πηρα και του στελνω μηνυμα οτι αν δεν μου εχει βαλει σε 2 μερες τα λεφτα μου στον λογαριασμο μου, θα παω σε δικηγορο για μηνυση και τα περαιτερω.Το επομενο πρωι μου ειχε βαλει τα λεφτα μεσα
    Μαλλον ο τυπος στην αγγελεια δεν τον πιεσε πολυ.
    Και ο αγιος φοβερα θελει.
    Tυχαίνει να παρακολουθώ καθημερινά το car.gr και είδα πρόσφατα καταγγελία στο ίδιο όνομα για τιμόνι απο Μ3 που φαίνεται να ''αγόρασε'' ένα παλικάρι...

  9. The Following User Says Thank You to Vassilis ///M For This Useful Post:

    JimE36 (24-02-14)

  10. #146
    Εγγραφή
    29-11-12
    Περιοχή
    Χαλκιδα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    395
    Thanked
    549
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Αν επιτρεπεται και αν θελετε μπορω να σας γραψω και τα τηλεφωνα του για να τα ξερετε.Επιτρεπεται ή οχι;

  11. #147
    Εγγραφή
    16-05-12
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.121
    Thanked
    1482
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο JimE36 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και ομως παιδια...Εχει χιλια δικια ο ανθρωπος.Απο προσωπικη μου εμπειρια τον προηγουμενο χρονο οταν εψαχνα για αεροτομη, ειχε μια στο car και παιρνω τηλ και μου λεει να κανω καταθεση σε αυτο το ονομα, 150 ευρω.Οσο ειχε η αεροτομη δηλαδη.Κανω καταθεση (σαν χαζος και εγω) στον λογαριασμο του.Τελος παντων για να μην πολυλογο ειχαν περασει 2 εβδομαδες και δεν μου ειχε στειλει τιποτα και τα tracking number απο το δεμα ηταν ασχετα.Στο τελος δεν μου σηκωνε και το τηλεφωνο και εκει ειναι που τα πηρα και του στελνω μηνυμα οτι αν δεν μου εχει βαλει σε 2 μερες τα λεφτα μου στον λογαριασμο μου, θα παω σε δικηγορο για μηνυση και τα περαιτερω.Το επομενο πρωι μου ειχε βαλει τα λεφτα μεσα
    Μαλλον ο τυπος στην αγγελεια δεν τον πιεσε πολυ.
    Και ο αγιος φοβερα θελει.
    Περυσι τετοια εποχη μας αφηνει χρονους το μοτερ απο το Fiat Doblo.Δυσκολα βρισκεις τον συγκεκριμενο τυπο μοτερ και ψαχνωντας βρισκω αυτον τον τυπο.Η τιμη δελεαστικοτατη και μετα απο τηλεφωνικη συνομιλια κανω καταθεση το ποσο και περιμενω απο μερα σε μερα το μοτερ.Εκ των υστερων ομως ανακαλυπτω,οχι μια,οχι δυο,αλλα πολλες αγγελιες προειδοποιησης.Αρχιζουν να με "ζωνουν τα φιδια" και το μοτερ ουτε καν να αχνοφαινεται!Τηλεφωνα και κοντρα τηλεφωνα.Παιρνω τον δικηγορο τηλ και μου λεει οτι αν επεσα σε απατεωνα καλυτερα να ξεχασω τα λεφτα μου γιατι το αδικημα ελαβε χωρα στην κρητη και εκει θα πρεπει να εκδικασθει η υποθεση.Κλαιν μαιν...Ωσπου καποια στιγμη και μετα απο καθημερινη ενοχληση μου λεει οτι το μοτερ θα ερθει απο Αλεξανδρουπολη (ναι,καλα διαβασατε) με μια μεταφορικη απο Σερρες για Θεσσαλονικη και απο κει για Λαρισα.Πραγματι,μετα απο καμια 30αρια τηλεφωνα σε διαφορες μεταφορικες της Μακεδονιας το μοτερ ΒΡΕΘΗΚΕ
    Οταν λοιπον μιλησα για τελευταια φορα μαζι του τον ρωτησα τι σημαινουν ολες αυτες η "κιτρινες αγγελιες".Δεν μου εδωσε ομως σαφη απαντηση καταληγοντας να μου πει οτι δεν τον νοιαζουν αυτες οι μ@κ@κιες που γραφονται γι αυτον γιατι αυτος ειναι φερεγγυος και κοιταζει μονο τη δουλεια του και τιποτα αλλο.
    Για την ιστορια να πω οτι το μοτερ μεχρι στιγμη (φτου-φτου) δουλευει μια χαρα και οταν τον ειδανε στο συνεργειο ηταν πεντακαθαρος!
    Τα συμπερασματα και το ρισκο δικο σας...

  12. #148
    Εγγραφή
    29-11-12
    Περιοχή
    Χαλκιδα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    395
    Thanked
    549
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εγω απο οτι καταλαβα ειναι ανευθυνος και κοιταει να φαει λεφτα απο οποιον δεν αντιδρασει.Εμενα δεν μου σηκωνε το τηλεφωνο και μολις του ειπα για μηνυσεις και τετοια μονο τοτε το σηκωσε και μαλιστα μου εβαλε και τα λεφτα πισω.

  13. #149
    Εγγραφή
    16-05-12
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.121
    Thanked
    1482
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο JimE36 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω απο οτι καταλαβα ειναι ανευθυνος και κοιταει να φαει λεφτα απο οποιον δεν αντιδρασει.Εμενα δεν μου σηκωνε το τηλεφωνο και μολις του ειπα για μηνυσεις και τετοια μονο τοτε το σηκωσε και μαλιστα μου εβαλε και τα λεφτα πισω.
    Εγω προσωπικα αν και το μοτερ ηρθε καποια στιγμη στα χερια μου,απο αυτον τον ανθρωπο δεν θα ξανααγοραζα.Το αγχος και μονο που περασα δεν πληρωνεται!

  14. The Following User Says Thank You to dafidack For This Useful Post:

    JimE36 (26-02-14)

  15. #150
    Εγγραφή
    13-08-10
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    163
    Thanked
    109
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Θέλει κανείς ένα Leon και ένα γαιδαρακο????
    https://www.car.gr/classifieds/cars/view/4784161/

Σελίδα 15 από 38 ΠρώτηΠρώτη ... 5131415161725 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP