Σελίδα 15 από 43 ΠρώτηΠρώτη ... 5131415161725 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 141 έως 150 από 422

Θέμα: ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ!!!

  1. #141
    Εγγραφή
    20-01-10
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    446
    Thanked
    432
    Rides
    0

    Προεπιλογή



    Θα σε περασω με το ποδηλατο του Ε.Τ και θα εχω και τον Σταματη μπροστα!!!
    Attached Images Attached Images

  2. #142
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Κρίμα Γιώργο, δεν είμαι σπίτι να ρίξω ένα φώτοσοπ να τον βάλω στη θέση του τον παλιοπετούγια.

  3. #143
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    γεια σου ρε τζορτζ! εσυ κι ο χαρι ποτερ!

  4. The Following User Says Thank You to Stathis For This Useful Post:

    GM6 (11-08-10)

  5. #144
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Λευκαδα
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    4.745
    Thanked
    5704
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GM6 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου αρεσει Βασιλη τι λες?


    https://shop.bmwgroup.com/enfinity/S...econdCurrency=
    No comments!!!!

    Sorry για την καθυστερημένη απάντηση...μας φάγανε οι διακοπές....αχαχαχα
    ...αυτο το χερακι εχει μονο σημασια!

  6. #145
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χανια
    Μηνύματα
    1.195
    Thanked
    524
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    ξεκινησα και γω σημερα το ποδηλατακι γιατι απο το καλοκαιρι εχουμε ξεφυγει λιγο και δεν χωραμε στα παντελονια
    Εκανα γυρω στα 15 χιλιομετρακια απλα για να ξεπιαστω και να αρχισω να συνηθιζω.Εχω σκοπο να το καθιερωσω καθε μερα για να επανελθω στην παλια κατασταση.

  7. #146
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    628
    Thanked
    462
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Περισσοτερα...

    Το BMW M Bike είναι ένας εντυπωσιακός συνδυασμός προηγμένης τεχνολογίας και αποκλειστικής σχεδίασης. Τα δισκόφρενα και το ματ ανθρακί πλαίσιο με το λογότυπο Μ συνδυάζονται τέλεια με τη δερμάτινη σέλα με την επένδυση σε λαμπερό κόκκινο χρώμα, τις εντυπωσιακές ζάντες και το τιμόνι. Άλλωστε, η μοναδικότητα και η αποκλειστικότητα αποτελούν χαρακτηριστικά γνωρίσματα της Συλλογής Μ, αλλά και φυσικά του ποδηλάτου BMW M.

    Η μαγεία της ταχύτητας.

    Όσοι απολαύσουν αυτό το σπορ ποδήλατο στην πόλη ή κάνουν μία σύντομη βόλτα στην εξοχή θα προσελκύσουν άμεσα την προσοχή. Η ευρεία κλιμάκωση των διαθέσιμων σχέσεων προσφέρει εντυπωσιακή ταχύτητα. Απλά κορυφαίο.

    Η σέλα του BMW M Bike κατασκευάζεται από δέρμα κορυφαίας ποιότητας, με κόκκινο επένδυση. Έτσι, εξασφαλίζεται πρόσθετη άνεση και ακρίβεια. Το ενσωματωμένο σύστημα ταχυτήτων Shimano SLX είναι ελαφρύ και ανθεκτικό. Η εμπρός ανάρτηση στο πιρούνι Manitou Match είναι εξαιρετικά στιβαρή, ενώ τα δισκόφρενα διασφαλίζουν άμεση ακινητοποίηση.

    Από τον Ιούνιο του 2010, το BMW M Bike θα είναι διαθέσιμο στο Επίσημο Δίκτυο BMW, σε μια ειδική έκδοση περιορισμένης παραγωγής.

    Επιπλέον, στο Επίσημο Δίκτυο BMW θα ανακαλύψετε προτάσεις για ρούχα και αξεσουάρ από την Συλλογή M Collection. Για παράδειγμα, η κορυφαίας ποιότητας δερμάτινη τσάντα M Cabin Bag, ή τα παπούτσια M Shoes – μαύρα sneakers από συνδυασμό δέρματος και nylon, σχεδιασμένα σε συνεργασία με την Puma – αποτελούν μία ακόμα πρόταση Μ.

    Τεχνικά χαρακτηριστικά:

    BWM M Bike – limited edition

    Ύψος πλαισίου: M: 46 cm (για ύψη 162–178 cm),

    L: 51 cm (για ύψη 175–185 cm),

    XL: 55 cm (για ύψη 183–195 cm),

    Πλαίσιο: αλουμινένιο, εμπρός ανάρτηση, σχεδίαση BMW

    Πιρούνι: Manitou Match, διαδρομή ελατηρίου: 80 mm

    ΥΓ.Εαν η BMW βγαλει και τιποτα που να τρωγεται καμια σοκολατα Μ π.χ την ωρα που θα κανω ποδηλατο με το Μ Bike τοτε

    θα το αγορασω.


    https://www.auto24.gr/html/ent/522/ent.44522.asp
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη HULK : 18-08-10 στις 21:01

  8. The Following 2 Users Say Thank You to HULK For This Useful Post:

    GM6 (19-08-10), Vasilis (18-08-10)

  9. #147
    Εγγραφή
    04-07-10
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    274
    Thanked
    181
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Αν είχε και μια τιμούλα αυτό το ταπεινό ποδηλατάκι...
    Όταν κάνεις το καλό, ζήτα απόδειξη, μην τυχόν και ο παράδεισος
    δουλεύει σαν την εφορία.

  10. #148
    Εγγραφή
    20-01-10
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    446
    Thanked
    432
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    1.500 ευρω

  11. #149
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GM6 Εμφάνιση μηνυμάτων
    1.500 ευρω
    Γιωργο νομιζω οτι αυτη ειναι τιμη Γερμανιας...εδω εχει πανω αποι 2500 αν θυμαμαι καλα (ειχα ρωτησει)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  12. The Following User Says Thank You to Z4 DCT For This Useful Post:

    GM6 (19-08-10)

  13. #150
    850 CSI Guest

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bmw330vasilis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλαρακια....

    λογω του οτι η οικονομικη κατασταση εχει γινει σκατα...κ θα γινει αποσκατα....ειπα να το ριξω στο ποδηλατο!

    ως fan κ του μπαξιματος....(μικροβιο ειναι ...δεν φευγει) αγορασα λοιπον το κατωθι ποδηλατακι κ ηδη εμπαξα αλλους τροχους , κοντερ , φωτα μπρος πισω , παγουρια , καλυτερο σασμαν , σταντ κ επονται κ αλλα πραγματακια τα οποια σε κανουν να νοιωθεις....μπαξμαν κ να φχαριστιεσαι την στιγμη......

    στο θεμα μας τωρα....

    αν θυμαστε ειχα αναρτησει ενα θρεντακι που ανεφερε την ηλεκτρικη υποβοηθηση σε ποδηλατο...Eκτοτε την εψαχνα...σε διαφορα φορουμ εως οτου να καταληξω στο τι πρεπει να αγορασω κ ποιο απο ολα μου αρεσει (μιας κ ειμαι κ καφετεριακιας)

    μετα απο ολο αυτο το διαστημα λοιπον...κ αφου εχω ψαξει ολα τα μαγαζια Αθηνων κ Θεσ/νικης (μεσω διαδικτυου)...εχω εμπεριστατωμενη αποψη να βοηθησω οποιον συμφορουμιτη θελησει να ασχοληθει με αυτο το ωραιο αθλημα-χομπυ...το οποιο ΔΕΝ ζηταει βενζινη, ΔΕΝ ζηταει πανακριβα service , ΔΕΝ σε παει βεβαια με χιλια.....αλλα απολαμβανεις την βολτα με ροδα κ αθλεισαι κ ειναι οτι σημαντικοτερο υπαρχει σε ανθρωπους σαν κ μενα που ειναι γραφειο σπιτι -καρεκλα κρεβατι....!!

    οτι χρειαστειτε φιλαρακια..ποσταρετε εδω ή με πμ για να σας κατατοπισω για τους φθηνοτερους...για μαρκες....για καταστηματα ανταλλακτικων...για φορουμ ποδηλατικα ή οτι αλλο μπορω να φανω χρησιμος......

    καλη συνεχεια.....

    υ.γ.
    μην ξεχασω να αναφερω οτι το πηρα με δαγκανες κ δισκοφρενο.....ε...να το στριβω στην καφετερια να φτιαχνομαι.....
    υ.γ.2
    η εγκατασταση του κομπρεσσορα (ηλεκτρικης υποβοηθησης) θα γινει αργοτερα...

    ας το χαρω λιγο ετσι...να χασω κ κανα κιλο...κ αργοτερα του πεταω κ τα ....ατια ....εξω!
    Εγω ειδη εχω αγορασει απο περυσι και την εχω δει στους Μηρους - Μυες μια χαρα.

  14. The Following User Says Thank You to 850 CSI For This Useful Post:

    Vasilis (19-08-10)

Σελίδα 15 από 43 ΠρώτηΠρώτη ... 5131415161725 ... ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP