Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 14 από 14

Θέμα: FCP Euro

  1. #11
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο JimE36 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μαλιστα...Απο οτι καταλαβαινω το εχεις ψαξει το θεμα.Ευχαριστω για τις συμβουλες
    Ψωνιζω πολυ συχνα απ'εξω, δεν προκειται να αφησω λεφτα στους Ελληναρες με τις διπλοτριπλες τιμες. Προσφατο παραδειγμα, 12mm rear axle για MTB, 46 ο Γερμανος, 90 ο Ελληνας αντιπροσωπος. Ζαντες OZ 1300 στη πορτα ο Αγγλος, 1800 οι Ελληναρες. Οξω.

    Το strongstrut σετ που ειχα φερει εκανε 500$, στο τελωνειο σημειωσαν "σιδερα" και εδωσα τα κλασσικα 3¤. Αν δεν εχουν ιδεα απο το αντικειμενο, δεν σταματαει. Αμα φερεις PS4 ισως καποιος να γνωριζει την αξια του.

  2. The Following User Says Thank You to fanisk For This Useful Post:

    nikos1400 (14-12-13)

  3. #12
    Εγγραφή
    29-11-12
    Περιοχή
    Χαλκιδα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    395
    Thanked
    549
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fanisk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ψωνιζω πολυ συχνα απ'εξω, δεν προκειται να αφησω λεφτα στους Ελληναρες με τις διπλοτριπλες τιμες. Προσφατο παραδειγμα, 12mm rear axle για MTB, 46 ο Γερμανος, 90 ο Ελληνας αντιπροσωπος. Ζαντες OZ 1300 στη πορτα ο Αγγλος, 1800 οι Ελληναρες. Οξω.

    Το strongstrut σετ που ειχα φερει εκανε 500$, στο τελωνειο σημειωσαν "σιδερα" και εδωσα τα κλασσικα 3¤. Αν δεν εχουν ιδεα απο το αντικειμενο, δεν σταματαει. Αμα φερεις PS4 ισως καποιος να γνωριζει την αξια του.
    Συμφωνω απολυτα.Και εγω απο ebay παιρνω πραγματα, αλλα μεχρι στιγμης, μονο απο ευρωπη.Δεν εχω παρει απο Αμερικη ακομα.
    Αυτοι γραφουν απεξω τι ειναι ή ο πωλητης;
    Πριν κανα μηνα, ενας φιλος μου αγορασε απο κινα ενα downpipe για το impreza του, και στο τελωνειο του ζηταγαν 160 ευρω.Για εναν σωληνα στην ουσια.Αρα αυτος επεσε σε γνωστες;;;Εκανε και μια χαζομαρα βεβαια.Τα εστειλε με fedex

  4. #13
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο JimE36 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνω απολυτα.Και εγω απο ebay παιρνω πραγματα, αλλα μεχρι στιγμης, μονο απο ευρωπη.Δεν εχω παρει απο Αμερικη ακομα.
    Αυτοι γραφουν απεξω τι ειναι ή ο πωλητης;
    Πριν κανα μηνα, ενας φιλος μου αγορασε απο κινα ενα downpipe για το impreza του, και στο τελωνειο του ζηταγαν 160 ευρω.Για εναν σωληνα στην ουσια.Αρα αυτος επεσε σε γνωστες;;;Εκανε και μια χαζομαρα βεβαια.Τα εστειλε με fedex
    Δεν επεσε σε γνωστες, επεσε στη Fedex
    EMS Κινα, USPS Αμερικη για να εχεις περισσοτερες πιθανοτητες να αποφυγεις το τελωνειο, τις αλλες ξεχνα τες.

    Στη περιγραφη αντικειμενου εξαρταται τι εχει γραψει ο πωλητης, αν το ανοιξουν θα γραψουν οι Ελληνες υπαλληλοι τι ειναι μεσα.

  5. The Following 2 Users Say Thank You to fanisk For This Useful Post:

    freddys (12-12-13), JimE36 (11-12-13)

  6. #14
    Εγγραφή
    19-11-12
    Μηνύματα
    2.007
    Thanked
    2274
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    ΝΟΜΟΣ: Ποτέ μα ποτε μα ποτέ με couriers. Ανοίγονται ΟΛΑ.

  7. The Following 2 Users Say Thank You to friendgr For This Useful Post:

    JimE36 (14-12-13), nikos1400 (14-12-13)

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP