Σελίδα 7 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 70 από 103

Θέμα: [E46] Eagle Eyes LED

  1. #61
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    1.921
    Thanked
    2393
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Monsta Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό το έχω παρατηρήσει και εγώ, με τα φώτα αναμμένα αναβοσβήνει η ένδειξη, όταν είναι κλειστά η ένδειξη μένει σταθερά αναμμένη.
    Εγω με τους πυκνοτές που έβαλα έσβησα αυτό το σταθερό και έχω μόνο το διακοπτόμενο όταν είναι αναμένα τα φώτα...


    Ο χειρότερος άντρας η καλύτερη γυναίκα...

  2. #62
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    1.921
    Thanked
    2393
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ετσι το πήρα δεν ξέρω εαν είναι αφτερμάκετ ή γνήσια, γιαα να σουπώ.Πώς μπορώ να το ξεχωρίσω;


    Ο χειρότερος άντρας η καλύτερη γυναίκα...

  3. #63
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    1.921
    Thanked
    2393
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Σήμερα πήρα αυτές τις αντιστάσεις :

    θα τις δοκιμάσω να δω τι θα γίνει...
    Attached Images Attached Images


    Ο χειρότερος άντρας η καλύτερη γυναίκα...

  4. #64
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Στο κόσμο μου
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    5.008
    Thanked
    5439
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sierra Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ετσι το πήρα δεν ξέρω εαν είναι αφτερμάκετ ή γνήσια, γιαα να σουπώ.Πώς μπορώ να το ξεχωρίσω;
    ενας τροπος ειναι απο τη τιμη!

    Αν ισχυουν οι τιμες που ηταν πριν 1,5 χρονο, νομιζω πανω απο 450 θα ηταν χωρις λαμπακια και errors.



  5. #65
    Εγγραφή
    24-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.756
    Thanked
    1695
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Aceman1925 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ενας τροπος ειναι απο τη τιμη!

    Αν ισχυουν οι τιμες που ηταν πριν 1,5 χρονο, νομιζω πανω απο 450 θα ηταν χωρις λαμπακια και errors.
    και αλλο ενα ειναι τα καπακια πισω αποι τα φαναρια που συνηθως στα αφτερ μαρκετ δεν κουμπωνουν οπως στα γνησια ειναι λιγο καπως!!!!!!

  6. #66
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    1.921
    Thanked
    2393
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εβαλα τις αντιστάσεις εν σειρά αλλά δεν έγινε τίποτα.Προς το παρών έβαλα ένα λαμπάκι 5w και έσβησε η ένδειξη στο bc, αλλά δεν μ΄αρέσει αυτή η λύση και θα το ψάξω κι άλλο. Εκτός αν ξερει κάποιος να μου πει.Οσο για τα φανάρια θα το κοιτάξω και θα ακολουθήσω τις συμβουλές σας εαν είναι γνήσια...


    Ο χειρότερος άντρας η καλύτερη γυναίκα...

  7. #67
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Στο κόσμο μου
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    5.008
    Thanked
    5439
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sierra Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οσο για τα φανάρια θα το κοιτάξω και θα ακολουθήσω τις συμβουλές σας εαν είναι γνήσια...
    αν ηταν γνησια, εξ αρχης δεν θα αναβε καμια λυχνια στο καντραν σου



  8. #68
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.184
    Thanked
    14077
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Aceman1925 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν ηταν γνησια, εξ αρχης δεν θα αναβε καμια λυχνια στο καντραν σου
    Χρήστο κάνεις λάθος!Και τα γνήσια αν δεν τηρούνται κάποιες προυποθέσεις (πχ προγραμματισμός ξανά στο LCM--αναλόγως χρονολογίας/λειτουργιών) βγάζουν error!!!!!

    I ordered Mine from Evan at Tischer BMW, got them delivered to where I work in four days. Quick easy installation, just like he said. I expected the bulb out error lights on the dash, and was not superised when they came on. I knew I would need to go to my local dealer for LCM reflash. I dropped my BMW off at the dealer at 10:00am for reflash , and a couple of other small warranty issues. Well about 3 hours later they call me and tell me that everything was done but they could not get the LCM to accept the reflash, so come and get your car or they would deliver it to my office. I was a little annoyed, and explained that it was possiable, and they needed to figure something out. They said they would try again but they would have to charge me for the extra time, (at a hunderd dollars an hour) I told them I might be able to get them some Info. on how to do it. So I called Evan and he faxed my dealership 8 pages on how to do it. My dealer called me 30 mins. later and said they got the fax and straightened out the issue and I was good to go. They did not charge me for the extra time to do it because I enlightened them on the correct steps to do this particular service.
    Πηγή https://forum.e46fanatics.com/archiv.../t-446584.html



  9. #69
    Εγγραφή
    24-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.756
    Thanked
    1695
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ναι αυτο το εχουμε πει τα γνησια θελει προγραμματισμο το μοντουλ των φωτων και βασικα τα γνησια αν δεν γινει προγραμματισμος οχι μονο βγαζουν σφαλμα αλλα αναβουν και αλλα αντι αλλων!!!!!!!!!ειπαμε η αντισταση ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ετσι δουλευει !!!!!!!!!!!!!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BILL007 : 16-02-10 στις 23:41

  10. #70
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sierra Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εβαλα τις αντιστάσεις εν σειρά αλλά δεν έγινε τίποτα.Προς το παρών έβαλα ένα λαμπάκι 5w και έσβησε η ένδειξη στο bc, αλλά δεν μ΄αρέσει αυτή η λύση και θα το ψάξω κι άλλο. Εκτός αν ξερει κάποιος να μου πει.Οσο για τα φανάρια θα το κοιτάξω και θα ακολουθήσω τις συμβουλές σας εαν είναι γνήσια...
    Αυτό μου είπαν να κάνω και μένα. Γιατί δε σ αρέσει αυτή η λύση?

    Μπορείς ν ανεβάσεις φωτό να δούμε που έχεις βάλει το λαμπάκι? Υπάρχει κάποιος κίνδυνος?

Σελίδα 7 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ... ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP