Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 13

Θέμα: αδεια καλοκαιριου...λεμε τωρα....

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #1
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    1.493
    Thanked
    850
    Rides
    0

    Προεπιλογή αδεια καλοκαιριου...λεμε τωρα....

    οχι πως αφορα κανενα,οχι πως θα συγκινηθει κανεις,ομως υπαρχουν πραγματα λεπτα που πνιγουν εναν ανθρωπο,ενω τα πραγματα θα μπορουσαν να ειναι πολυ πιο απλα και ομαλα...
    οταν ειπαμε για τις αδειες εδω στο γραφειο,εγω σαν καλος μ@κ@κας,ειπα ..παιδια,εγω ταιρι δεν εχω να μου πρηζει τα καμπαναρια,οποτε οποτε και να παρω αδεια δε με πειραζει.αλλωστε δεν εχω κανονισει κατι..
    ολα ομορφα...
    πηραν λοιπον ολοι οι συναδελφοι μου,πριν φυγει ο εργοδοτης μου λεει,εσυ?ποτε?του απανταω λοιπον και εγω οταν γυρισεις εσυ...19 του αυγουστου!!!
    ολα ομορφα...
    ελα ομως που ηρθε η 19 του αυγουστου και εγω απο τη καλη μου τη καρδια μην αφησω μονη τη συναδελφο που τρεχει και δε φτανει να κλεισει μονη της το μηνα και να βγαλουμε φπα,λεω...οκ δεν πειραζει σταματαω τη παρασκευη...
    ελα που τη παρασκευη παλι δημιουργηθηκε προβλημα και λεω οκ θα φυγω τη δευτερα...
    ελα που παλι τη δευτερα δημιουργηθηκε προβλημα και λεω οκ θα γυφω τη τριτη...
    μαντεψτε...και σημερα δημιουργηθηκε προβλημα και δεν ξερω αν θα φυγω ουτε αυριο...
    και σε κουβεντα που καναμε με τη συναδελφο για λαθος που δεν ευθυνομαι ουτε εγω ουτε αυτη αλλα ενας προμηθευτης μας, της λεω..λες να θελω εγω να καθομαι εδω?επρεπε να εχω φυγει με αδεια και καθομαι για να τους περιμενω...η απαντηση ηταν αποστομωτικη για συναδελφο..
    δε σου φταιει κανεις που δεν εκλεισες(εννοοντας τη συγκεκριμενη εκκρεμοτητα...)
    και εγω που καθησα για να μην τη φορτωσω αυτη με παραπανω δουλεια που της ειναι και σχετικα αγνωστη και δε θα βγει τοσο ευκολα οσο θα την εβγαζα εγω(αλλος τομεας οχι ανικανοτητα!!)
    θα μου πειτε...αντε ρε γιωργη...πρωτη φορα θα ειναι η η τελέυταια??
    ελα ομωςε που το αλλο σαββατο εχω και πρεμιερα στο μαγαζι που σημαινει οτι παλι δε θα μπορεσω να παω πουθενα....
    αλλα φαινεται οτι η ξεκουραση καποιου δεν ειναι στα σχεδια των αλλων..
    και εγω θα πρεπει να βγαλω παλι εν χειμωνα με εργασια,δευτερη νυχτερινη εργασια πανεπιστημιο...χωρις προσωπικη ζωη παλι(αλλωστε ποια θα με αντεξει οταν λειπω συνεχεια?)χωρις ξεκουραση....
    οχι πως περιμενω να μου πειτε κατι...αλλα επειδη με επιασε παραπονο και θελω να το πω!
    παντα υπαρχει καποιος πιο μαγκας απο εμας....

  2. The Following 2 Users Say Thank You to GEORGE316 For This Useful Post:

    Stamatis (24-08-10), Vasilis (24-08-10)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP