Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 23

Θέμα: Ενδειξη-ξενδειξη...φωτορυθμκα στο καντραν!!!

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #1
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή Ενδειξη-ξενδειξη...φωτορυθμκα στο καντραν!!!

    Το κλειδι ειχε κανει την πρωτη του στροφη και το καντραν φωτιστηκε νωχελικα μιας και εξω η ημερα ηταν ηλιολουστη με υψηλες θερμοκρασιες.
    Λιγα δευτερολεπτα και το ενα πισω απο το αλλο τα λαμπακια αρχισαν να σβηνουν...δευτερη στροφη και ο "αιμοβορος" Ν46 βρυχηθηκε..για μια στιγμη νομισα οτι καποιοι στα μπαλκονια μπορει και να φοβηθηκαν το υποκωφο θορυβο που βγηκε απο το πανβαρο καπο του χ3
    Ακολουθησε ενα γουργουρισμα πιθανως ευχαριστηριο καθως το λαδακι λιπανε και την τελευταια σπιθαμη του ιστορικου αυτου κινητηρα.
    Ολα ετοιμα προς αναχωρηση, μα ενα λαμπακι πολυ τζαναμπετικο εμεινε εκει να χασκει αναμενο και να μου αναψει φωτιες σε εμενα!!!
    Αφου τσεκαριστηκε οτι η αρχικη εκτιμηση ηταν και σωστη οτι προκειται για ενδειξη καμενης λαμπας.. και μετα απο κανα δυο "κοσμητικα"στον υπερθετικο βαθμο,ξεκινησαμε να παρουμε τον δρομο της επιστροφης.
    - τι ηταν αυτο τωρα? (συζυγος)
    -ενδειξη οτι καποια λαμπα ειναι καμενη.
    - γιατι να ειναι καμενη?
    - γιατι καιγονται οι λαμπες θες να με νευριασεις τωρα
    -αρχισαμε τα προβληματα? και ποια λαμπα ειναι?
    - των φρενων σαμπως ξερεις
    - μμμμμμμ!!
    Μερικα χιλιομετρα και σταματαμε στον Αη Γιαννη το Ρωσσο (περιοχη) για λουκουμαδες, και τσουπ η ενδειξη σβυνει.
    δοκιμη στα φρενα και ολα οκ.
    Η επιστροφη μεσα απο αυτη την καταπρασινη διαδρομη με τις ωραιες στροφουλες ειναι καταπληκτικη και υποσχεθηκα στον εαυτο μου οτι καποτε θα βαλω την πεθερα μου μεσα,με γρηγορη οδηγηση μεχρι να της βγουν τα "σ(υ)κωτια"...
    Κηφισια και να σου το αφιλοτιμο ξαναναβει, την τυχη μου μεσα...
    φτανουμε στο σπιτι και ανοιγω πισω βγαζω την "μοκετα" το ακουμπαω με το δαχτυλο και το γμμενο ξανασβυνει.
    Ολα ενταξει!! σημερα ομως να'σου παλι τα ιδια.
    Ιδια διαδικασια λιγο κουνημα καπου "χανει" την επαφη και ξανα ολα οκ.
    Το θεμα ειναι ομως ποσο θα αντεξουν τα νευρα μου? 4χ4 αμαξι με ενα κουνημα να...ή αυτη τη δουλεια θα κανω τρεις την ωρα?
    Για δωστε καμια ιδεα "σταθεροποιησης"
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nino : 08-08-10 στις 18:04

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP