Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 87

Θέμα: Καλως σας βρηκα.....απο εναν ερωτευμενο....

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #1
    Εγγραφή
    30-03-14
    Μηνύματα
    61
    Thanked
    11
    Rides
    0

    Προεπιλογή Καλως σας βρηκα.....απο εναν ερωτευμενο....

    Καλησπερα,καλως σας βρηκα,παιδια εχω ερωτευτει παραφορα,δεν ξεκολαει το μυαλο μου....Αλλα...( αχ αυτο το αλλα....)

    Ειμαι 37 ετων,με οικογενεια και παιδι 3 ετων,στην κατοχη μου ειχα τα εξης αμαξια :

    1. Toyota corolla G6..... ηλικια 19 ετων (μολις ειχα παρει το διπλωμα...πειραματοζωο....)

    2. sκoda octavia rs 1.8 20V.... ηλικια 24 ετων.....( το ευχαριστηθηκα στα ταξιδια,ειχε πιαστει το χερι μου με το αριστερο μοχλο των φλας...)

    3.Toyota rav4 mk2 ....ηλικια 34 ετων ( Το πηρα λογω οτι εχω σπιτι στπ Πηλιο,αλλα δεν εχω καταφερει να παω,λογω υποχρεωσεων.... )

    Τωρα ερωτευτηκα οπως ξεκινησα να λεω με μια BMW 520 E60 που σκεφτομαι να την αγορασω μεταχειρισμενη,πουλωντας το Rav4

    Θα ηθελα να ρωτησω ,τα service γινοντε καθε χρονο η καθε 2 χρονια...??? Αναλογα τα χλμ,που διανυεις...???
    Επισης τι καταναλωση εχει η 6κυλινδρη,μεσα στην Πολη,μενω Πειραια....διοτι δεν υπαρχει 2ο αυτοκινητο,και θα γινοντε οι μετακινησεις μου βασικα με αυτο,αν και δεν μετακινουμε συχνα....παω συχνα Πειραια-Ηλιουπολη....


    Αυτα,για τα αλλα διαβασα οτι δεν εχει πολλα κουσουρια,βεβαια δεν ειναι Ιαπωνιας.....αλλα σαν αυτοκινητο,αλλιως πατανε στο δρομο τα Γερμανικα και αλλιως τα Ιαπωνιας.....

    YΓ: Ξερω ιεροσυλια,απο octavia rs σε rav4 ,αλλα κατι μου κολλησε οταν το ειδα.....το rav4

  2. The Following 4 Users Say Thank You to tarirs For This Useful Post:

    aristent (02-04-14), Bazil Van Sinner (02-04-14), HLIAS - E36 (02-04-14), Ptboul (02-04-14)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP