Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 16

Θέμα: Audάρα

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #1
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή Audάρα

    Ήθελα να μοιραστώ με τους φίλους μου ένα από τα αγαπημένα μου αυτοκίνητα της σύγχρονης εποχής, που είχαμε τη τύχη να εργαστούμε πάνω στο κορμί του για δύο μέρες.

    Λοιπόν, το συγκεκριμένο RS4 όταν πρωτο-παρουσιάστηκε με είχε απλά καθηλώσει.

    Όχι ότι μου χει περάσει η τρέλα μέχρι σήμερα, μιας και το νέο Α4 απλά δεν μου κάνει αυτό το "κλικ". Πόσο μάλλον που πήγανε και αλλάξανε αυτό το υπέροχο μοτέρ για χάρη ενός V6 T. Το καινούριο είναι μακρύτερο, μεγαλύτερο και γενικά (κατ' εμέ) το σχήμα και κυρίως τα φώτα του Β5 που έμοιαζαν με του αετού, το έκαναν το πιο ποθητό Α4.

    Επίσης η Audi με αυτό το μοντέλο "πρόλαβε" τη BMW στη μικρή κατηγορία με τον V8 και βέβαια λίγο αργότερα ακολούθησε και το νέο Μ3. Έχει ακριβώς το σωστό μέγεθος, είναι πρησμένο και άγριο όσο πρέπει. Ο δε ήχος του είναι ....κολασμένος.....δε μπορώ ας πούμε να φανταστώ πόσο καλύτερα μπορεί να ακούγεται με μία Milltek ....

    Το ξέρω θα μου πείτε ότι το νέο Μ3 είναι πιο γρήγορο στη πράξη και έχει και τις χάρες της πισωκίνησης, καλύτερο τιμόνι μπλα μπλα μπλα, αλλά αυτό το RS4 κάποτε θα μπει και στο δικό μου γκαράζ.

    Βάζω πωλητήριο στο Μ3 ΤΩΡΑ λέμε!!!!!!!

    ΥΓ: Μαζί με αυτό το καταπληκτικό γκρι χρώμα, η συλλογή ''μου'' από Β5 RS4 γίνεται συνολικά τρία αυτοκίνητα. Έχω άλλους δύο πελάτες με ένα μπλε ελεκτρίκ και ένα κόκκινο.


    Σταμάτη μη βαράς, το ξέρω θέλω μαθήματα στη φωτογράφηση....
    Attached Images Attached Images

  2. The Following User Says Thank You to Monsta For This Useful Post:

    yannisv (20-02-10)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP