Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 181

Θέμα: Seat Leon Cupra 463ps!!!

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #1
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή Seat Leon Cupra 463ps!!!

    Σημερα εκανα μια μικρη βολτα ως συνοδηγος σε ενα δυνατο Leon Cupra που κυκλοφορει εδω στη Λαρισα ....βεβαια για λιγο καιρο ακομη γιατι σε 10 μερες μετακομιζει Αθηνα ο ιδιοκτητης του λογο εργασιας.

    Το αυτοκινητο εχει βελτιωθει στην Πατρα απο τον αντιπροσωπο της Σεατ με φιλτρο/προγραμμα APR/τουρμπινα/φουλ συστημα εξατμισης και εχει δυναμομετρηθει στα 463ps!!!!
    To απιστευτο ειναι οτι του εχει δωσει 7χρονιαεγγυηση ο αντιπροσωπος(καθοτι αυτος ειναι και ο πρωτος ιδιοκτητης αλλα και βελτιωτης)με μοναδικη δεσμευση να κανει τα σερβις του αυτοκινητου σε εκεινον!!!εξαιρεση την αλλαγη λαδιων η οποια γινεται με συννενοηση για μαρκα κλπ.

    Η συντομη βολτα μου εδωσε την αισθηση οτι βλεπω το ταχυμετρο του Στρατου απο τα 100-200 !!!!....αλλα μεχρι εκει πηγαμε δεν ειδα παρακατω τι μπορει να κανει....

    Ο ιδιοκτητης ειναι πελατης μου και ευρισκομενοι στο πλυντηριο αυτοκινητων αδραξα την ευκαιρια για μια συντομη διαδρομη οπου μου ειπε οτι δεν ασχολητε με βελτιωσεις ουτε με κοντρες(πλεον) απλα ηθελε να αγορασει ενα ετοιμο βελτιωμενο οχημα και αυτο ηταν ολο.Στην αρχη οταν το πηρε σε καθε φαναρι τα εβαζε με ολα!!!.... τωρα αυτα λεει τερμα μην παραδοσει και πνευμα ο συμπλεκτης!!!...μεταξυ αλλων μου ειπε το οτι λογο ηρεμης οδηγησης καταφερνει να διατηρησει την καταναλωση στο απιστευτο 6.5lit/100km!!!!...εχοντας βαλει οριο να μην ανοιγει πανω απο τις 3000στροφες.

    Κοντρες απο οτι μου ειπε δεν κανει αλλα σκυλιασε με ενα //Μ5 Ε60 προχθες που δεν μπορουσε να το φτασει αφου το συγκεκριμενο ειχε ξεπερασει τα 280χιλ!!!προφανως δεν ειχε κοφτη τελικης!!!!

    Οποτε εαν το δειτε συμφορουμιτες μου Αθηναιοι εχετε το νου σας....χαρακτηριστικα ειναι λευκο με βαμμενες κοκκινες δαγκανες φρενων και προκλητικο λογοτυπο στην πισω πορτα:anyone,anytime,anywhere

  2. The Following User Says Thank You to aristent For This Useful Post:

    PANOS-E60 (04-12-10)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP