Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 25

Θέμα: xαρακιες

  1. #1
    Εγγραφή
    03-09-15
    Περιοχή
    περιστερι
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    10
    Thanked
    42
    Rides
    0

    Προεπιλογή xαρακιες

    Καλημερα.Θελω τη βοηθεια σας.Ειμαι κατοχος εδω και 5 μηνες μιας καινυριας 116ι.Ανακαλυψα στην πορτα του συνοδηγου μεχρι την πισω πορτα μια χαρακια απο κλειδι ετσι γιατο καλωσορισμα απτα μαλα...ενα τις γειτονιας.Σε ενα σημειο φαινεται μονο λιγο χρωμα και το νυχι κραταει που λενε.Τι με συμβουλευετε?Οι επισημοι αντιπροσωποι ασχολουνται με αυτο?Προσπαθω να ειμαι ψυχραιμος.Επειδη ειναι κανουριο αμαξι δε θελω να το παω αποδουδηποτε.Στο σημειο που φαινεται η χαρακια πιο εντονη θελει ολικο βαψιμο η οπρτα η τοπικα γινεται?Κοστοσ κτλπ ξερουμε?

  2. #2
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vagelis34 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημερα.Θελω τη βοηθεια σας.Ειμαι κατοχος εδω και 5 μηνες μιας καινυριας 116ι.Ανακαλυψα στην πορτα του συνοδηγου μεχρι την πισω πορτα μια χαρακια απο κλειδι ετσι γιατο καλωσορισμα απτα μαλα...ενα τις γειτονιας.Σε ενα σημειο φαινεται μονο λιγο χρωμα και το νυχι κραταει που λενε.Τι με συμβουλευετε?Οι επισημοι αντιπροσωποι ασχολουνται με αυτο?Προσπαθω να ειμαι ψυχραιμος.Επειδη ειναι κανουριο αμαξι δε θελω να το παω αποδουδηποτε.Στο σημειο που φαινεται η χαρακια πιο εντονη θελει ολικο βαψιμο η οπρτα η τοπικα γινεται?Κοστοσ κτλπ ξερουμε?
    εχω δει τελικο αποτελεσμα απο επιδιορθωση χαρακιας με κλειδι σε μαυρο οχημα(Φορντ Μοντεο).....χωρις βαφη.......δεν ξερω πως το εκανε,αλλα πραγματικα δεν φαινοταν τιποτε!!!...σαν να μην εγινε ποτε!!!


    Το καταστημα που πηγε ο φιλος μου για την επιδιορθωση ειναι εδω στη Λαρισα και λεγεται Xantis Auto Protection
    https://www.xantis-protection.gr/ind...=1&pid=1&st=pr

    ξερω οτι δεν συμφερει να ερθεις Λαρισα γι'αυτο,ομως το αναφερω για οποιον αλλον ενδιαφερετε.

  3. The Following User Says Thank You to aristent For This Useful Post:

    BILL007 (04-03-16)

  4. #3
    Εγγραφή
    28-12-12
    Περιοχή
    Αγγλία, Αθήνα, Λάρισα, Δράμα
    Μηνύματα
    1.616
    Thanked
    2111
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Υπάρχει ένα προϊόν που διαφημίζεται σ'ένα κανάλι. Το αγόρασα και θα το δοκιμάσω αύριο ή μεθαύριο και θα ενημερώσω
    Και το όνομα είναι Marie-Noëlle (ελληνιστί Μαρί-Νοέλ) ή υποκοριστικό MNL, ΟΧΙ Μαρί (Marie) ΟΥΤΕ Νοέλ (Noëlle), εκτός αν ψάχνετε για κάποια άλλη... That's it babes!

  5. The Following User Says Thank You to I_MNL For This Useful Post:

    Blacktan (04-03-16)

  6. #4
    Εγγραφή
    10-09-12
    Μηνύματα
    932
    Thanked
    1703
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο I_MNL Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχει ένα προϊόν που διαφημίζεται σ'ένα κανάλι. Το αγόρασα και θα το δοκιμάσω αύριο ή μεθαύριο και θα ενημερώσω
    Ωπ, ενημέρωσε σε παρακαλώ, έχει λυσσαξει ο πεθερός μου να το πάρει, κι εγώ του λέω ότι θα' ναι καμιά μουφα σαν το μαρκαδόρο που είχαν βγάλει παλιότερα!

  7. #5
    Εγγραφή
    07-07-14
    Μηνύματα
    528
    Thanked
    623
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Subscribed !

  8. #6
    Εγγραφή
    10-09-12
    Μηνύματα
    932
    Thanked
    1703
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vagelis34 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημερα.Θελω τη βοηθεια σας.Ειμαι κατοχος εδω και 5 μηνες μιας καινυριας 116ι.Ανακαλυψα στην πορτα του συνοδηγου μεχρι την πισω πορτα μια χαρακια απο κλειδι ετσι γιατο καλωσορισμα απτα μαλα...ενα τις γειτονιας.Σε ενα σημειο φαινεται μονο λιγο χρωμα και το νυχι κραταει που λενε.Τι με συμβουλευετε?Οι επισημοι αντιπροσωποι ασχολουνται με αυτο?Προσπαθω να ειμαι ψυχραιμος.Επειδη ειναι κανουριο αμαξι δε θελω να το παω αποδουδηποτε.Στο σημειο που φαινεται η χαρακια πιο εντονη θελει ολικο βαψιμο η οπρτα η τοπικα γινεται?Κοστοσ κτλπ ξερουμε?
    Σε επίσημο θα σου πουν για ολικό βάψιμο. Για τοπική βαφή θα πρέπει να πέσεις σε γατονι αλλιώς σύντομα θα δεις θαμπάδα στο σημείο της επισκευής. Κοστος, υπολόγιζε 150-200. Δοκίμασε πρώτα ένα καλό γυάλισμα στο σημείο μήπως το "σβήσει" ή τουλάχιστον το περιορίσει σημαντικά.

  9. #7
    Εγγραφή
    23-02-11
    Μηνύματα
    4.592
    Thanked
    2745
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Συνήθως πάει 100-150 το κομμάτι .
    Βάλε μια φωτό αν μπορείς να δούμε την ζημιά

  10. The Following 2 Users Say Thank You to mark e92 For This Useful Post:

    A8hnaios (04-03-16), BILL007 (04-03-16)

  11. #8
    Εγγραφή
    03-09-15
    Περιοχή
    περιστερι
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    10
    Thanked
    42
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Θα προσπαθησω να βγαλω και θα ποσταρω.Σας ευχαριστω ολους!

  12. #9
    Εγγραφή
    03-09-15
    Περιοχή
    περιστερι
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    10
    Thanked
    42
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    pics aptis xarakies
    Attached Images Attached Images

  13. #10
    Εγγραφή
    02-11-14
    Μηνύματα
    148
    Thanked
    94
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Eγω θα ξεκιναγα με αλοιφή και να δεις αν μπορει να γινει. Μην πας αμεσως για βαφη.

  14. The Following 2 Users Say Thank You to wantone For This Useful Post:

    BILL007 (05-03-16), mark e92 (05-03-16)

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP