PDA

Επιστροφή στο Forum : [E46] προβλημα με τελικο



georgebmw
19-09-11, 13:06
γεια σας παιδια.... χτες καθος γυρνουσα απο ενα μικρο ταξιδακι στο δρομο πετυχενο ενα bmw επισεις 46αρι κ αρχισαμε τα παινιδια μεσω ορο 180 αφου εφτασα λιγο πριν μπω στο στενο για το σπιτι μου αρχισε να μου μυριζει κατι εντονα σαν λιωμενο πλαστικο παρκαρο βγαινω εξω κοιταω απο δω κοιταω απο κει κ βλεπω οτι η εξατμισει ειχε ακουμπισει πανω στον προφυλακτιρα κ ειχε λιωσει ενα ελαχιστο κοματι...αυτο δεν πρεπει να γινετε ενω κρυα στεκεται κανονικα οταν ζεστενεται το κοβει αριστερα...το θεμα ειναι οτι το τελικο το εχω κανα 4μινο τι μπωρο να κανω για να μην φευγει τοσο οταν ζζεστενεται....για να κωψο προφυλακτιρα με την καμια τι αλλο υπαρχει ρειχτε καμια ιδεα......:thnx:

m-power_01
19-09-11, 17:13
Τι να σου πω τώρα? Η εξάτμιση προφανώς είναι κάποια χειροποίητη... δεν μπορεί κανένας να ξέρει τι βασεις έχει φτιάξει ο εκξατμισάς σου,ούτε πως την έχει στηρίξει. Πας σε αυτόν ή κάποιον άλλο και βλέπεις τι μπορεί να γίνει

nikos valvetronic
19-09-11, 22:38
Γιωργη η εξατμιση σου ειναι κεντραρισμενη στην κοιλοτητα που εχει ο προφυλακτηρας; Λιγο κουλο ειναι αυτο που συμβαινει.Ο εξατμισας σου παντως αν θελει μπορει να το κανει πιστευω με λιγο ζεσταμα να ισιωσει την βαση της εξατμισης.Το πετσκαρισες το εργαλειο ρε φιλε!

spar@
19-09-11, 22:43
Τι να σου πω τώρα? Η εξάτμιση προφανώς είναι κάποια χειροποίητη... δεν μπορεί κανένας να ξέρει τι βασεις έχει φτιάξει ο εκξατμισάς σου,ούτε πως την έχει στηρίξει. Πας σε αυτόν ή κάποιον άλλο και βλέπεις τι μπορεί να γίνει

η εξατμιση εδω και εκατονταδες χρονια γραφεται με ξ, εκσατμιση μαλλον την γραφεται στα μεταπτυχιακα, Απλα θα γραφεις καμια μελετη αυριο μεθαυριο και θα γινεις "ρομπα".... Τα ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΑ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΑΝ....


λογικα η εξατμιση αν ειναι χειροποιητη εχει λαμακια που τα εχει κολλησει ο εξατμισας, πηγαινε πες του το προβλημα να στο φτιαξει... να στην κατεβασει!
εκτος αν την ακουσε κανας συνδεσμος ελαστικος (αν εχει δεν ξερω) και εχει κρεμασει και ακουμπαει συνεχεια..(αν και το λογικο ειναι οτι θα κρεμοταν, απλα αν εχει κρεμασει στην μεση το λογικο ειναι να εχει σηκωθει περισσοτερο πισω)

m-power_01
20-09-11, 02:10
η εξατμιση εδω και εκατονταδες χρονια γραφεται με ξ, εκσατμιση μαλλον την γραφεται στα μεταπτυχιακα, Απλα θα γραφεις καμια μελετη αυριο μεθαυριο και θα γινεις "ρομπα".... Τα ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΑ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΑΝ....




βρε χαμένε κοίτα λίγο το πληκτρολόγιο και δες οτι το κ με το ξ είναι δίπλα:ranting2:

spar@
20-09-11, 02:59
το συνεχιζεις δλδ..... δλδ εστω οτι το ξ με το κ ειναι διπλα, αρα την γραφεις εξσατμιση?? αρα το προβλημα υπαρχει ακομα!

m-power_01
20-09-11, 03:05
το συνεχιζεις δλδ..... δλδ εστω οτι το ξ με το κ ειναι διπλα, αρα την γραφεις εξσατμιση?? αρα το προβλημα υπαρχει ακομα!

λυπάμαι ,μόλις τώρα συνειδητοποίησα ότι λόγω οικονομικής κρίσης πρέπει να σου κάνω περικοπές.thumb

spar@
20-09-11, 03:09
παραιτουμαι, δεν ανεχομαι να μου δινει εντολες καποιος που δεν ξερει μετα απο 18 χρονια σπουδων δεν εχει μαθει να γραφει.... καλυτερα οικοντομα, αμστελα και μαλμπορα...

georgebmw
20-09-11, 06:50
καλημερα παιδια κ ευχαριστω για το χρονο σας.λοιπον η εκσατμισει(εξατμισει)εμαθα οτι εγινε μοδα κ απο δω κ περα θα το γραφουμε με κ κ οχι ξ ειναι κ αυτο μια εντολη του δντ χαχαχαχα....στο θεμα μας η εξατμισει ειναι χειροπ.δυσκολευτηκε βεβαια να την κολλησι γιατι δεν μπορουσε να τι τεριαξη με το σολινα που ερχεται απο μπροστα κανει μια αποτομη γωνια οσο για βασεις κοψαμε απο το μαμα κ της κολλησαμε σε αυτο κεντρο στο κοψημο του προφυλακτ.αλλα μολις ζεστενεται οπως λενε κ οι παλιοι το κοβει σε κειθε ρε παιδια

georgebmw
20-09-11, 11:01
Γιωργη η εξατμιση σου ειναι κεντραρισμενη στην κοιλοτητα που εχει ο προφυλακτηρας; Λιγο κουλο ειναι αυτο που συμβαινει.Ο εξατμισας σου παντως αν θελει μπορει να το κανει πιστευω με λιγο ζεσταμα να ισιωσει την βαση της εξατμισης.Το πετσκαρισες το εργαλειο ρε φιλε!

εγω φταιω που ο δημος μας παρεχει στρογγυλα συντριβανια?χαχαχα:original: