PDA

Επιστροφή στο Forum : 31η Ανάβαση Πορταριάς



TSAF
06-09-11, 15:29
Λέσχη Αυτοκινήτου Βόλου διοργανώνει την 31η ΑΝΑΒΑΣΗ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ, 7ο γύρο του Ελληνικού
Πρωταθλήματος Αναβάσεων, στις 24 – 25 Σεπτεμβρίου, στο πανέμορφο βουνό των Κενταύρων το Πήλιο.
Με επίκεντρο την Πορταριά, ο διήμερος αγώνας θα πραγματοποιηθεί
σε μια πανέμορφη διαδρομή, γρήγορος και θεαματικός.

Οι συμμετοχες θα ακολουθησουν σε νεο post.

kplc16
06-09-11, 16:05
Δημητρη δωσε link με το αναλυτικο προγραμμα μολις μπορεσεις.

TSAF
06-09-11, 16:34
Δημητρη δωσε link με το αναλυτικο προγραμμα μολις μπορεσεις.

Here you go nick

https://www.omae-epa.gr/pressrelease/343

TSAF
20-09-11, 09:29
Με 90 συμμετοχές θα διεξάχθει η Ανάβαση Πορταριάς το Σαββατοκύριακο 24-25 Σεπτεμβρίου.
Ο αγώνας του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Αναβάσεων διοργανώνεται από τη Λέσχη Αυτοκινήτου Βόλου και ο αριθμός των συμμετοχών είναι το πρώτο δείγμα για ένα όμορφο, θεαματικό και ανταγωνιστικό Σαββατοκύριακο.

Εμεις συνηθως ανεβαινουμε απο Σαββατο απογευμα για τα καθιερωμενα τσιπουρα στη "ΨΑΘΑ" αλλα αυτη την φορα παντρευεται μια παιδικη μου φιλη στην Βαρυμποπη οποτε θα φυγουμε απο Αθηνα κατα τις 04:00 το πρωι για να ειμαστε πανω πριν της 08:00. Ευτυχως ανηκει στην κουμπαρα μου το Xenia Palace οπου θα παμε απευθειας για ενα full English breakfast αλλα και για να παρκαρουμε την 46αρα Μ3 του φιλου Χασαπη γιατι τα πραγματα στην Πορταρια ειναι λιγο δυσκολα για Parking.

kplc16
20-09-11, 13:38
Με 90 συμμετοχές θα διεξάχθει η Ανάβαση Πορταριάς το Σαββατοκύριακο 24-25 Σεπτεμβρίου.
Ο αγώνας του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Αναβάσεων διοργανώνεται από τη Λέσχη Αυτοκινήτου Βόλου και ο αριθμός των συμμετοχών είναι το πρώτο δείγμα για ένα όμορφο, θεαματικό και ανταγωνιστικό Σαββατοκύριακο.

Εμεις συνηθως ανεβαινουμε απο Σαββατο απογευμα για τα καθιερωμενα τσιπουρα στη "ΨΑΘΑ" αλλα αυτη την φορα παντρευεται μια παιδικη μου φιλη στην Βαρυμποπη οποτε θα φυγουμε απο Αθηνα κατα τις 04:00 το πρωι για να ειμαστε πανω πριν της 08:00. Ευτυχως ανηκει στην κουμπαρα μου το Xenia Palace οπου θα παμε απευθειας για ενα full English breakfast αλλα και για να παρκαρουμε την 46αρα Μ3 του φιλου Χασαπη γιατι τα πραγματα στην Πορταρια ειναι λιγο δυσκολα για Parking.

full american breakfast.Ετσι τουλαχιστον το γνωριζω εγω.
Jim το χασαμε το event. Ενας καλος μου φιλος βαφτιζει το αγορακι του τη Κυριακη.

90 συμμετοχες ....Ωραια πραγματα.

TSAF
20-09-11, 14:19
full English breakfast - No beans but with extra crispy bacon PLEASE

kplc16
03-10-11, 16:05
πηγες εφαγες κοκορετσια σπετοφαγια , νταλακιασες με τα τσιπουρα , πηρες μυρωδια απο καμενο ελαστικο και δεν ενημερωσες το κοσμο.Δε μας ειπες τι εδες δε μας ειπες πως περασες.
για μας που φυλαμε σκοπιες στο σπιτι δε θα υπαρξει ενημερωση;

TSAF
03-10-11, 16:08
Νικο αυτο που προσεξα ειναι οτι ολα τα παιδια εχουν ριξει πολλα λεφτα σε ολες τις κατηγοριες. Α5+Α6 ολα εχουν σειριακα. Στην Ε ολα εχουν φτασει το κοστος μιας πολυκατοικιας. Απο τα ΑΧ μεχρι τα Μ3 & τα WRC. Περασαμε φοβερα και αποφασισαμε να παμε για ενα παλιοψαρο στον Καραβομυλο. Φαγαμε ενα φαγκρακι στα καρβουνα με σαλατουλα και 2 ουζακια. ΦΟΒΕΡΑ ΣΟΥ ΛΕΩ.

kplc16
03-10-11, 16:20
Νικο αυτο που προσεξα ειναι οτι ολα τα παιδια εχουν ριξει πολλα λεφτα σε ολες τις κατηγοριες. Α5+Α6 ολα εχουν σειριακα. Στην Ε ολα εχουν φτασει το κοστος μιας πολυκατοικιας. Απο τα ΑΧ μεχρι τα Μ3 & τα WRC. Περασαμε φοβερα και αποφασισαμε να παμε για ενα παλιοψαρο στον Καραβομυλο. Φαγαμε ενα φαγκρακι στα καρβουνα με σαλατουλα και 2 ουζακια. ΦΟΒΕΡΑ ΣΟΥ ΛΕΩ.

ποσα κιλα ηταν το φαγκρι;

TSAF
03-10-11, 16:27
2300 ηταν το ψαρακι, μας εκανε και εναν κουβα χωριατικη, μας εφτιαξε και τα λαδολεμονα και εγινε κολαση. Αφου μετα ο χασαπης εβγαλε και το sport button και γυρισαμε πισω αλα low riders. Mε 120 & δεξια χαλαρααααααααααααααα.