PDA

Επιστροφή στο Forum : ελευθερη πτωση



kplc16
05-09-11, 22:56
https://news247.gr/kosmos/People-world/sygklonistiko_vinteo_apo_eleutherh_ptwsh.1356189.h tml

παιδια αξιζει νατο παρακολουθησετε ολοκληρο

Skyline_IS
05-09-11, 23:03
Οταν ειδα τα δεντρα,λεω παει αυτος θα καρφωθει σαν μετεωριτης στο χωμα...
Θελει πολλα κιλα @@ ή τρελας για να κανεις κατι τετοιο

Z4 DCT
05-09-11, 23:10
Αυτο το κολπο το χρησημοποιουν εδω και αρκετα χρονια οι αλεξιπτωτιστες βαθειας ακτινας δρασης (πολυ λιγοι)......εκμεταλευονται τις πτητικες ικανοτητες που δινουν αυτες οι στολες και πηδανε πολυ πολυ μακρια απο το στοχο, και μετα απο καθοδηγηση με gps φτανουν χωρις καν κανενας να εχει ακουσει οτιδηποτε.....

aristent
06-09-11, 06:51
:shok: :shok: :shok: :shok: :shok: :shok:

190χιλ./ωρα και περασε ξυστα απο το εδαφος???.....ουτε κοκαλακι δεν θα εμενε σε περιπτωση επαφης!!!

ακουσατε που κανει και θορυβο απο την ταχυτητα που σκιζει τον αερα?

kplc16
06-09-11, 13:36
ουτε στο playstation δε το καταφερνω.

GEORGE316
06-09-11, 14:22
οσοι ειχαν τη τυχη να υπηρετησουν ειδ δυναμεις και να περασουν αλεξιπτωτα...θυμουνται.
και μονο που σκεφτομαι την εκταση του εγχειρηματος....μπρρρ
δεν ειναι μονο οι ιλλιγιωδης ταχυτητες,παλευεις με τις δυναμεις σου που εκεινη τη στιγμη ...απλα σχεδον δεν υπαρχουν.

kplc16
07-09-11, 06:19
Δειτε κι αυτο

https://www.youtube.com/watch?v=7bJmVJZbmIk

Και για οσους δε το ξερουν ο ανθρωπος δεν ειναι βλαμενος.Ειναι επαγγελματιας για δεσιμο.

sofos 2.8i
07-09-11, 09:04
Εχω ψαρωσει και ταυτοχρονα ζηλευω,αυτα που βλεπω στα ονειρα μου, ο τυπος τα κανει πραγματικοτητα!!!!!Ποσες φορες εχω πεταχτει απ' τον υπνο μου γιατι βλεπω οτι πεφτω!Οταν ημουν μικρος ειχα φαει ''πουλαδα'' μονος μου,απ'το κρεββατι και μετα γελαγα μονος μου!Τι μπορει να σου κανει ενα ονειρο,και εχεις το τυπο τωρα να το κανει στ'αληθεια και με 200χλμ.Μονο σ εμενα αρεσουν τα extreme και η ταχυτητα?Το μονο που εχω καταφερει ειναι να πιλοταρο εστω για λιγο ενα μονοκινητηριο αλλα ο πιλοτος τρελακιας,ξυναμε θαλασσα,καναμε διαφορα σλαλομ,φοβερη εμπειρια!!!!!!Αααααχχ!!!!!!!!

Z4 DCT
07-09-11, 09:43
Μονο οταν ''σταθεις στην πορτα'' πρωτη φορα στην ζωη σου καταλαβαινεις τι παει να πει...δεος, φοβος,εξαψη...ολα αυτα ταυτοχρονα σε φουλ εκδοση...thumb

kplc16
07-09-11, 13:12
κατι εχω ακουσει στη Βουλγαρια με 200 ευρω κανεις οσες ελευθερες πτωσεις θες απο την ανατολη μεχρι τη δυση του ηλιου.

Χρειαζεσαι ομως 2 αλεξιπτωτα κι ενα Βουλγαρο να σου αμπαλαρει καθε φορα το ''ανοιγμενο '' αλεξιπτωτο.

Το Βουλγαρο ακουσα το μισθωνεις με 20ευρω.