PDA

Επιστροφή στο Forum : Do it your self



TOMIS
22-01-10, 17:25
Παιδια ως μελος και ενος αλλου φορουμ αυτοκινησης(οχι bmw) θελω να κανω μια προταση η οποια δεν ξερω κατα ποσο θα ειναι εφικτη εδω αλλα πιστευω αξιζει να ακουστει..Τι θα λεγατε να οριζαμε μια μερα της βδομαδας οπου καθε βδομαδα η εστω μαι φορα το μηνα η οποτε τελοσπαντων μπορουμε να μαζευομασταν οσοι γουσταραμε Και να φτιαχναμε τα αυτοκινητα μας μεταξυ μας με οσους γνωστες διαθετουμε?Απο το πιο απλο οπως μια αλλαγη λαμπας μεχρι μια αλλαγη ακομα και παρμπριζ προφυλακτηρες κτλ..Επειδη το εχω κανει αυτο μαζευομαστε το πρωι σε εναν χωρο(Προυποθετει καποιος να εχει καποιο ευρυχωρο σχετικα γκαραζ) και αραζουμε πινοντας καφε τρωγοντας μαι μεσημεριανο και μαστορευοντας..Δεν πληρωνουμε ουτε εργατικα ουτε τιποτα τα κανουμε ολα μονοι μας..Δεν ξερω αν καταλαβατε τι εννοω και αν το ειπα σωστα αλλα πιστευω το νοημα το πιασατε.Μην βαρατε παντως αν ειπα μαλ@@κια ,μια προταση εκανα:thumbsup:

bill_m3
22-01-10, 17:30
Τόμι πολλή καλή η ιδέα σου!!!!

:thumbsup:

paganis
22-01-10, 17:32
συμφωνω....ολοι μας θα εχουμε κατι να προσφερουμε...αλλα και να μαθουμε!!

NickE60
22-01-10, 17:40
Πολύ καλό θα ήταν αν μπορούσε να γίνει, έστω και μια φορά το 2μηνο-3μηνο αλλά είναι λίγο δύσκολο να βρεθεί το κατάλληλο μέρος, επίσης το θέμα της συνεννόησης είναι πολύ σημαντικό, πρέπει από αρκετά πριν να δηλώνουν οι ενδιαφερόμενοι το "θέμα" τους, ώστε να γίνεται και η κατάλληλη προετοιμασία. Αν εκδηλωθεί ενδιαφέρον, είμαι μέσα!!

Nino
22-01-10, 17:40
Πολυ καλη ιδεα,λιγακι δυσκολη στην πραγματοποιηση της(χωροι ) αλλα με καλη διαθεση ολα ξεπερνιουνται...

Vasilis
22-01-10, 18:25
μεσα κ γω......για ριξτε ιδεες....

(ωραια διαζυγια που θα παιξουνε......!δεν γινοταν να σας γνωρισω 10 χρονια πριν??αχαχαχαχα)

Stefanos_Cool
22-01-10, 18:38
Πολύ ωραία ιδέα!!!

Διαθέτω το χώρο! :thumbsup:

Χωράει άνετα 3 αυτοκίνητα.

m-power_01
22-01-10, 18:39
Διαθετω τα χερια και την ορεξη!

Χρίστος
22-01-10, 18:42
πολυ καλο.ειμαι μεσα αν κανονιστει
εγω το εχω πραξει ηδη πολλες φορες.Εχει στεφθει με επιτυχια!
εμενα ο χωρος χωραει μονο 2. :(

m-power_01
22-01-10, 18:44
Α ξεχασα να πω...Αν θελει καποιο καλο παιδι στην Πατρα, περα απο τα χερια και την ορεξη, διθετω και τα εργαλεια και τον χωρο!