PDA

Επιστροφή στο Forum : M3-E46 για 1 ωρα στην κατοχη μου!!!



DionisisM5
29-08-11, 11:50
Απεριγραπτα τα συναισθηματα παιδια.....Ειχα για 1 ωρα και παραπανω Μ3 στα χερια μου , για μερικους θα ακουγετε γελιο :original: (ειδικα σε αυτους που εχουν στην κατοχη τους ενα τετοιο αυτοκινητο):thumbsup:
Εννοειται πως το αυτοκινητο δεν το εσβησα για κανενα λογο μεσα σε αυτο το χρονικο διαστημα. Το ραδιοφωνο κλειστο thumb για να ακουγεται το κροταλισμα της μηχανης το οποιο ειναι υπεροχο..........
Πραγματικα αρρωστησα με αυτο το αυτοκινητο και τωρα αρχιζω και καταλαβαινω γιατι τετοια τρελα με τα Μ γενικοτερα και ειδικοτερα με το Μ3 Ε46 το σκαφος...!!!
Να ειστε γεροι να τα χαιρεστε τα Μ σας παιδια, ελπιζω καποτε να ειμαι και εγω κατοχος μιας Μ :thumbsup:

aristent
29-08-11, 13:10
:whistle: Γι'αυτο δεν εχω οδηγησει την //Μ5.....αντε μετα να οδηγησω παλι την ....520i???:thumbsup:


ΥΣ.περα απο του φιλου Αλεξη που οποτε θελω την οδηγω, μπορω να παω και σε εκθεση μεταχ. αυτοκινητων και να οδηγησω μια,...αλλα μετα......

Ptboul
29-08-11, 13:17
Σε καταλαβαίνω σε μεγάλο βαθμό, αν και εγώ δεν έχω τόση χαρά, αλλά αγωνία με τον S85. Θα μου πεις με 2-3 βόλτες κ την ανιδεότητα που με διατρέχει τι περίμενες;

Εντύπωση μου προκαλεί - πέραν της αστείρευτης δύναμης και του κολλημένου αλλά cbr - στομαχιού στην πλάτη - η παραίσθηση του στενέματος του δρόμου που δημιουργείται από την επιτάχυνση κ την μεγάλη τελική στην Εθνική οδό.

DionisisM5
29-08-11, 13:28
[QUOTE=aristent;188058]:whistle: Γι'αυτο δεν εχω οδηγησει την //Μ5.....αντε μετα να οδηγησω παλι την ....520i???:thumbsup:


Δεν μπορουσα να αρνηθω μια τετοια ευκαιρια αρη...:thumbsup::thumbsup:

DionisisM5
29-08-11, 13:29
Σε καταλαβαίνω σε μεγάλο βαθμό, αν και εγώ δεν έχω τόση χαρά, αλλά αγωνία με τον S85. Θα μου πεις με 2-3 βόλτες κ την ανιδεότητα που με διατρέχει τι περίμενες;

Εντύπωση μου προκαλεί - πέραν της αστείρευτης δύναμης και του κολλημένου αλλά cbr - στομαχιού στην πλάτη - η παραίσθηση του στενέματος του δρόμου που δημιουργείται από την επιτάχυνση κ την μεγάλη τελική στην Εθνική οδό.

Ετσι ακριβως!!!!!!!!!

aristent
29-08-11, 13:37
Δεν μπορουσα να αρνηθω μια τετοια ευκαιρια αρη...:thumbsup::thumbsup:

...μην ακους τι λεω....και 'γω καιγομαι αλλα κανω πως ειμαι χαλαρος!!!:th_Laie_67-1:

ασε που για να δω διαφορα θα πρεπει να την "σανιδωσω" λιγο,ομως με ξενο οχημα δε λεει,....εχω μπει συνοδηγος στη //Μ5 του Μπατμαν στους Ν.Πορους, αλλα και εκει χαλαρα πηγαιναμε ειμασταν σε κατοικιμενη περιοχη βλεπεις.....ομως μου εκανε γρηγορη βολτα με την //Μ3 Ε46 ο Γρηγορης(Gregory//M)εκει να δεις κλωτσιες το SMG!!!....φανταζεσαι η //Μ5 τι κλωτσιες θα ριχνει???....που θα παει????....δεν ειναι μακρια αυτη η μερα!!!:thumbsup:

Ptboul
29-08-11, 13:56
φανταζεσαι η //Μ5 τι κλωτσιες θα ριχνει???....που θα παει????....δεν ειναι μακρια αυτη η μερα!!!:thumbsup:

Αυτό ακριβώς μου έχει κάνει εντύπωση Άρη! Να σου πω την αλήθεια εγώ για αρνητικό το πήρα έναντι της 92άρας Μ. Την οποία (δεν έχω οδηγήσει - μόνο ως συνοδηγός) την θεωρώ πιο σμουθ στις αντιδράσεις της.

Η 60 άρα μου φαίνεται τρελό καράβι για αυτόν τον κινητήρα.

Την 46 άρα Μ την θεωρώ αξεπέραστη στο πίσω μέρος κ διακριτική μπροστά, ενώ η 92 άρα Μ είναι επιθετική μπρος - πίσω.

DionisisM5
29-08-11, 14:36
...μην ακους τι λεω....και 'γω καιγομαι αλλα κανω πως ειμαι χαλαρος!!!:th_Laie_67-1:

ασε που για να δω διαφορα θα πρεπει να την "σανιδωσω" λιγο,ομως με ξενο οχημα δε λεει,....εχω μπει συνοδηγος στη //Μ5 του Μπατμαν στους Ν.Πορους, αλλα και εκει χαλαρα πηγαιναμε ειμασταν σε κατοικιμενη περιοχη βλεπεις.....ομως μου εκανε γρηγορη βολτα με την //Μ3 Ε46 ο Γρηγορης(Gregory//M)εκει να δεις κλωτσιες το SMG!!!....φανταζεσαι η //Μ5 τι κλωτσιες θα ριχνει???....που θα παει????....δεν ειναι μακρια αυτη η μερα!!!:thumbsup:

Φανταζομαι φανταζομαι πιστεψεμε.......Που θα παει οπως λες και εσυ μια μερα ισως!!!!:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Ο γρηγορης εμενα δεν μου εκανε βολτα ειναι η αληθεια με το smg αλλα που θα παει θα τον τουμπαρο και αυτον!!:whistle:

Gregory_///M
29-08-11, 15:05
Τί έπαθες φιλαράκι μου?? :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:
Έτσι είναι τα ///Μ, σε κάνουν και ....αυλώνεις και τα σκέφτεσαι συνέχεια....
Δεν είναι τίποτα πάντως..., αν το συνηθίσεις μετά λες ότι απλά πάει γρήγορα!!!
Όσο για την βόλτα όποτε βρεθούμε θα σε πάω μια γρήγορη διαδρομή!!

DionisisM5
29-08-11, 15:17
Τί έπαθες φιλαράκι μου?? :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:
Έτσι είναι τα ///Μ, σε κάνουν και ....αυλώνεις και τα σκέφτεσαι συνέχεια....
Δεν είναι τίποτα πάντως..., αν το συνηθίσεις μετά λες ότι απλά πάει γρήγορα!!!
Όσο για την βόλτα όποτε βρεθούμε θα σε πάω μια γρήγορη διαδρομή!!

χαχαχα Ετσι ειναι γρηγορη πραγματικα:th_Laie_67-1:
Μου χρωστας αλλωστε μια βολτα..........
Δεν θα τη γλιτωσεις ετσι...........thumbthumb

Θα κανονισω να κατεβω για κανενα καφεδακι παλι λαρισα οπως την κυριακη θα σε ενημερωσω:original:

DionisisM5
29-08-11, 15:20
Αυτό ακριβώς μου έχει κάνει εντύπωση Άρη! Να σου πω την αλήθεια εγώ για αρνητικό το πήρα έναντι της 92άρας Μ. Την οποία (δεν έχω οδηγήσει - μόνο ως συνοδηγός) την θεωρώ πιο σμουθ στις αντιδράσεις της.

Η 60 άρα μου φαίνεται τρελό καράβι για αυτόν τον κινητήρα.

Την 46 άρα Μ την θεωρώ αξεπέραστη στο πίσω μέρος κ διακριτική μπροστά, ενώ η 92 άρα Μ είναι επιθετική μπρος - πίσω.

Η 60 αρα ειναι πραγματικα μεγαλη αλλα ο κινητηρας ειναι κτηνος και το κανει να φαινεται μικρο.!!!

Η 46 ειναι σε ολους γνωστη και αξεπεραστη(αρρωστια) μπρος πισω μεσα εξω για εμενα τελεια.....
(Για μενα το καλυτερο Μ ever!!!)

Η 92 εννοειται πως ειναι παρα πολυ καλο οχημα αλλα δεν το συγκρινω με το 46 αρι!!

nikos1400
29-08-11, 15:50
:(
τι μας κανεις ρε Διονυση απογευματιατικα...


https://4.bp.blogspot.com/_Jj6668dttDQ/S4iS3G6N-zI/AAAAAAAADqo/ZRRkxf7Lsj0/s320/pouting+child

(και εγω θελω...)

dark knight
29-08-11, 18:13
τα εχω περασει και εγω αυτα.οταν οδηγησα Μ3 ε46 καμπριο smg.ειχα το χαμογελο της κολγκεητ για μερικες ωρες!

Lambros46
29-08-11, 18:21
Θέλω και εγώωωωω........

aristent
29-08-11, 18:24
:(
https://4.bp.blogspot.com/_Jj6668dttDQ/S4iS3G6N-zI/AAAAAAAADqo/ZRRkxf7Lsj0/s320/pouting+child


Αλεξη με πειραζουνε!!!:thumbsup:....θελω βολτα τωρα!!!!:thumbsup:

DionisisM5
29-08-11, 19:02
:(
τι μας κανεις ρε Διονυση απογευματιατικα...


https://4.bp.blogspot.com/_Jj6668dttDQ/S4iS3G6N-zI/AAAAAAAADqo/ZRRkxf7Lsj0/s320/pouting+child

(και εγω θελω...)

αχχαχααχαααχαχααχ ωραιος:th_Laie_67-1:

alexm
29-08-11, 19:49
Αλεξη με πειραζουνε!!!:thumbsup:....θελω βολτα τωρα!!!!:thumbsup:


Αγορι μου..... εδω σε εχω :whistle:


Υ.Γ: απαγορευεται ο σχολιασμος απο τους Κυριους, PANOS-E60+/S8N :th_Laie_67-1::hystericalbs1:

DionisisM5
29-08-11, 20:32
Αγορι μου..... εδω σε εχω :whistle:


Υ.Γ: απαγορευεται ο σχολιασμος απο τους Κυριους, PANOS-E60+/S8N :th_Laie_67-1::hystericalbs1:

χαααχχααχχαχαχα Αυτο δεν ειναι δικαιο επειδη εχει κονε ο αρης!!!!:hystericalbs1::hystericalbs1::hysteri calbs1::hystericalbs1:

aristent
29-08-11, 21:48
Αγορι μου..... εδω σε εχω :whistle:


Υ.Γ: απαγορευεται ο σχολιασμος απο τους Κυριους, PANOS-E60+/S8N :th_Laie_67-1::hystericalbs1:

Αυτη η μoυρακλα δεν εχει ερθει ποτε σε επαφη με εντομα,γι'αυτο γυαλιζει ετσι!!!!:thumbsup:
https://www.bmwfans.gr/forum/attachment.php?attachmentid=8896&d=1314639785
:notworthy:

katsaraios
29-08-11, 23:06
τι σαυρα ειναι αυτη ρε πο@@@η μου?????
:gun_bandana::gun_bandana::gun_bandana:

scania124
29-08-11, 23:12
...μην ακους τι λεω....και 'γω καιγομαι αλλα κανω πως ειμαι χαλαρος!!!:th_Laie_67-1:

ασε που για να δω διαφορα θα πρεπει να την "σανιδωσω" λιγο,ομως με ξενο οχημα δε λεει,....εχω μπει συνοδηγος στη //Μ5 του Μπατμαν στους Ν.Πορους, αλλα και εκει χαλαρα πηγαιναμε ειμασταν σε κατοικιμενη περιοχη βλεπεις.....ομως μου εκανε γρηγορη βολτα με την //Μ3 Ε46 ο Γρηγορης(Gregory//M)εκει να δεις κλωτσιες το SMG!!!....φανταζεσαι η //Μ5 τι κλωτσιες θα ριχνει???....που θα παει????....δεν ειναι μακρια αυτη η μερα!!!:thumbsup:

αρουλι το Μ3 του κυριου Γιωργου που εχω οδηγησει δεν κλωτσαει καθολου παντως....ειναι κυρια με τα ολα ΤΗΣ!!!!!!!!!!!

850CSI
30-08-11, 00:17
Απεριγραπτα τα συναισθηματα παιδια.....Ειχα για 1 ωρα και παραπανω Μ3 στα χερια μου , για μερικους θα ακουγετε γελιο :original: (ειδικα σε αυτους που εχουν στην κατοχη τους ενα τετοιο αυτοκινητο):thumbsup:
Εννοειται πως το αυτοκινητο δεν το εσβησα για κανενα λογο μεσα σε αυτο το χρονικο διαστημα. Το ραδιοφωνο κλειστο thumb για να ακουγεται το κροταλισμα της μηχανης το οποιο ειναι υπεροχο..........
Πραγματικα αρρωστησα με αυτο το αυτοκινητο και τωρα αρχιζω και καταλαβαινω γιατι τετοια τρελα με τα Μ γενικοτερα και ειδικοτερα με το Μ3 Ε46 το σκαφος...!!!
Να ειστε γεροι να τα χαιρεστε τα Μ σας παιδια, ελπιζω καποτε να ειμαι και εγω κατοχος μιας Μ :thumbsup:

Σιγα το σσσσσοβαρο αυτοκινητο!!!!!!!!!
ΥΣ.
,,,,,,,,,,,,,κανας απο the 3 sympetherS akuiiiii? HUhUhUhUhU hihi
:hystericalbs1::th_Laie_67-1:

chief
30-08-11, 00:43
Πες τα ρε κολλητε.

nikos-Mpacket
30-08-11, 00:57
Αγορι μου..... εδω σε εχω :whistle:


Υ.Γ: απαγορευεται ο σχολιασμος απο τους Κυριους, PANOS-E60+/S8N :th_Laie_67-1::hystericalbs1:

Εεε συγνωμη εγω μπορω να σχολιασω;

Την Δευτερα 3/9 επιστρεφωντας απο Ζακυνθο θα περασω απο Πατρα,αν εχετε χρονο Κυριε Αλεξη καντε μου την χαρη σας παρακαλω να κανω μια βολτα την Μαμα μου που σας συμπαθει ιδιαιτερως μηπως και την ψησω να τσονταρει κατι ψιλα για να παρω και εγω ενα τετοιο.

Ειναι αυτο που λενε "οχι για μενα,για την φουκαριαρα την μανα μου"

katsaraios
30-08-11, 01:16
Εεε συγνωμη εγω μπορω να σχολιασω;

Την Δευτερα 3/9 επιστρεφωντας απο Ζακυνθο θα περασω απο Πατρα,αν εχετε χρονο Κυριε Αλεξη καντε μου την χαρη σας παρακαλω να κανω μια βολτα την Μαμα μου που σας συμπαθει ιδιαιτερως μηπως και την ψησω να τσονταρει κατι ψιλα για να παρω και εγω ενα τετοιο.

Ειναι αυτο που λενε "οχι για μενα,για την φουκαριαρα την μανα μου"

Φυτουρα,μαντολατο,Σταφιδοσ τάφυλο και καθαρισεςthumb

Z4 DCT
30-08-11, 06:39
αρουλι το Μ3 του κυριου Γιωργου που εχω οδηγησει δεν κλωτσαει καθολου παντως....ειναι κυρια με τα ολα ΤΗΣ!!!!!!!!!!!

Με 100 κιλα στο καθισμα του συνοδηγου και αλλα τοσα στο καθισμα του οδηγου (ερμα) πως να κλωτσησει το ερημο το αμαξι???:whistle:

aristent
30-08-11, 06:43
Με 100 κιλα στο καθισμα του συνοδηγου και αλλα τοσα στο καθισμα του οδηγου (ερμα) πως να κλωτσησει το ερημο το αμαξι???:whistle:

Πες τα χρυσοστομε!!!:thumbsup::th_Laie_67-1::hystericalbs1:

alexm
30-08-11, 07:02
Εεε συγνωμη εγω μπορω να σχολιασω;

Την Δευτερα 3/9 επιστρεφωντας απο Ζακυνθο θα περασω απο Πατρα,αν εχετε χρονο Κυριε Αλεξη καντε μου την χαρη σας παρακαλω να κανω μια βολτα την Μαμα μου που σας συμπαθει ιδιαιτερως μηπως και την ψησω να τσονταρει κατι ψιλα για να παρω και εγω ενα τετοιο.

Ειναι αυτο που λενε "οχι για μενα,για την φουκαριαρα την μανα μου"

Ναισκε ψυχη μου,ναρθεις με την Σιορα και μετα βουρ για τον Νοδαρο......:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

aristent
30-08-11, 07:08
Ναισκε ψυχη μου,ναρθεις με την Σιορα και μετα βουρ για τον Νοδαρο......:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

https://humorpix.com/images/9d8a44dcd79d686cc4393167f68fa93b/Funny_babies16-size-600x0.jpg
Aλεξη,τι ειπες τωρα?

nik200
30-08-11, 09:09
Απεριγραπτα τα συναισθηματα παιδια.....Ειχα για 1 ωρα και παραπανω Μ3 στα χερια μου , για μερικους θα ακουγετε γελιο :original: (ειδικα σε αυτους που εχουν στην κατοχη τους ενα τετοιο αυτοκινητο):thumbsup:
Εννοειται πως το αυτοκινητο δεν το εσβησα για κανενα λογο μεσα σε αυτο το χρονικο διαστημα. Το ραδιοφωνο κλειστο thumb για να ακουγεται το κροταλισμα της μηχανης το οποιο ειναι υπεροχο..........
Πραγματικα αρρωστησα με αυτο το αυτοκινητο και τωρα αρχιζω και καταλαβαινω γιατι τετοια τρελα με τα Μ γενικοτερα και ειδικοτερα με το Μ3 Ε46 το σκαφος...!!!
Να ειστε γεροι να τα χαιρεστε τα Μ σας παιδια, ελπιζω καποτε να ειμαι και εγω κατοχος μιας Μ :thumbsup:

μπραβο για το ωραιο ποστ ετσι για αρχη..και δεν πιστευω να ειναι γελοιο για καποιον που την εχει..
το αυτοκινητο πραγματι ειναι εκπληκτικο..ελπιζω φυσικα να εβγαλες τα esp off..και να το χαρηκες..γιατι στο on σου παιρνει την μπουκια απο το στομα!!!και φυσικα ελπιζω να μην οδηγησες smg (τωρα θα με κραξουν αυτοι με τα smg!!)....συμπλεκτης καρφωτες και να γυρναει 3ες...στο ωραιο "ελλαδιστααν" οδοστρωμα..

το αυτοκινητο παντως τα κανει ολα..γυρναει με οσα θες και στριβει με οσα θες...και αν πραγματι ανεβασες τα λαδια πανω απο 105-110 εισαι αξιος...!!!:th_Laie_67-1:

Thomelef
30-08-11, 09:33
και αν πραγματι ανεβασες τα λαδια πανω απο 105-110 εισαι αξιος...!!!:th_Laie_67-1:
άξιος είσαι, όταν χειμωνιάτικα το ανεβάσεις 110 - 115...:th_Laie_67-1:

DionisisM5
30-08-11, 09:47
μπραβο για το ωραιο ποστ ετσι για αρχη..και δεν πιστευω να ειναι γελοιο για καποιον που την εχει..
το αυτοκινητο πραγματι ειναι εκπληκτικο..ελπιζω φυσικα να εβγαλες τα esp off..και να το χαρηκες..γιατι στο on σου παιρνει την μπουκια απο το στομα!!!και φυσικα ελπιζω να μην οδηγησες smg (τωρα θα με κραξουν αυτοι με τα smg!!)....συμπλεκτης καρφωτες και να γυρναει 3ες...στο ωραιο "ελλαδιστααν" οδοστρωμα..

το αυτοκινητο παντως τα κανει ολα..γυρναει με οσα θες και στριβει με οσα θες...και αν πραγματι ανεβασες τα λαδια πανω απο 105-110 εισαι αξιος...!!!:th_Laie_67-1:

Εννοειται πως ηταν το esp οff σε ολη την διαρκεια και με manual κιβωτιο,τωρα για τα λαδια πραγματικα δεν το κοιταξα καθολου ειχα αλλου το μυαλο μου εκεινη την ωρα:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:
Βασικα εγω θα ηθελα να ηταν και smg διοτι δεν εχω οδηγηση και ποτε αλλα εσυ κατι θα ξερεις παραπανω, βεβαια ανοιξες πολεμο με τους fun τωρα του smg:thumbsup::thumbsup:

bill_m3
30-08-11, 10:09
Μπράβο ρε Νιόνιο, πρέπει να είναι πολύ καλή εμπειρία !!

Έχω και εγώ ένα φίλο που μου έχει τάξει βόλτα με ένα τέτοιο, από Λάρισα είναι, όλο λέει ότι θα έρθει μαζί με έναν άλλο φίλο από Λάρισα (αυτός έχει ένα άσπρο που δεν ξέρει τι είναι) αλλά δεν ..........

DionisisM5
30-08-11, 10:45
Μπράβο ρε Νιόνιο, πρέπει να είναι πολύ καλή εμπειρία !!

Έχω και εγώ ένα φίλο που μου έχει τάξει βόλτα με ένα τέτοιο, από Λάρισα είναι, όλο λέει ότι θα έρθει μαζί με έναν άλλο φίλο από Λάρισα (αυτός έχει ένα άσπρο που δεν ξέρει τι είναι) αλλά δεν ..........

Επειδη καταλαβα για ποιους λες .......Αστο καλυτερα....:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Gregory_///M
30-08-11, 11:36
Μπράβο ρε Νιόνιο, πρέπει να είναι πολύ καλή εμπειρία !!

Έχω και εγώ ένα φίλο που μου έχει τάξει βόλτα με ένα τέτοιο, από Λάρισα είναι, όλο λέει ότι θα έρθει μαζί με έναν άλλο φίλο από Λάρισα (αυτός έχει ένα άσπρο που δεν ξέρει τι είναι) αλλά δεν ..........

Τί να πω τώρα ότι δεν έχεις δίκιο?
Για τον Άρη το κατάλαβα, ο άλλος ποιός είναι? :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

υ.γ. Άρη ακούς??? Για εμάς χτυπάει η καμπάνα..........:whistle:

aristent
30-08-11, 13:16
.....
Έχω και εγώ ένα φίλο(Gregory//M) που μου έχει τάξει βόλτα με ένα τέτοιο, από Λάρισα είναι, όλο λέει ότι θα έρθει μαζί με έναν άλλο φίλο(aristent) από Λάρισα (αυτός έχει ένα άσπρο που δεν ξέρει τι είναι) αλλά δεν ..........

:whistle: το κακο ειναι οτι ξερει τι ειναι!!!!!


Τί να πω τώρα ότι δεν έχεις δίκιο?
Για τον Άρη το κατάλαβα, ο άλλος ποιός είναι? :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

υ.γ. Άρη ακούς??? Για εμάς χτυπάει η καμπάνα..........:whistle:

τι να πω? οτι εχει αδικο?....πρεπει να ογανωθουμε συντομα για "αποβαση" στους Γομφους!!!!:thumbsup:

HLIAS - E36
28-03-13, 17:42
...μην ακους τι λεω....και 'γω καιγομαι αλλα κανω πως ειμαι χαλαρος!!!:th_Laie_67-1:

ασε που για να δω διαφορα θα πρεπει να την "σανιδωσω" λιγο,ομως με ξενο οχημα δε λεει,....εχω μπει συνοδηγος στη //Μ5 του Μπατμαν στους Ν.Πορους, αλλα και εκει χαλαρα πηγαιναμε ειμασταν σε κατοικιμενη περιοχη βλεπεις.....ομως μου εκανε γρηγορη βολτα με την //Μ3 Ε46 ο Γρηγορης(Gregory//M)εκει να δεις κλωτσιες το SMG!!!....φανταζεσαι η //Μ5 τι κλωτσιες θα ριχνει???....που θα παει????....δεν ειναι μακρια αυτη η μερα!!!:thumbsup:

Δεν είναι τίποτα σπουδαίο Άρη, έτοιμη την έχεις την ασπρούλα................

.............μόνο ο κινητήρας λείπει.....!!!!!!!!!!!:th_Laie_67-1::thumbsup: