PDA

Επιστροφή στο Forum : Φανοποιια-Φαναρτζοδουλεια....!



Vasilis
25-12-09, 19:58
Θεωρω οτι σκοπος του φορουμ μας....οπως εχω αναφερει και σε αλλο ποστ.......εκτος απο του να μοιραζομαστε γνωσεις και αποψεις μεταξυ μας.....ειναι και η λυση στην αναζητηση διαφορων προβληματων ή ζημιων που μας δημιουργουνται.....Προς αποφυγη παρεξηγησεων λοιπον.....παραθετω τα κατωθι.......

Εδω και αρκετο καιρο,εχω προβει στην αλλαγη εμπρος και πισω προφυλακτηρα,κατ επιλογη προσωπικου μου γουστου παντα....σε αφτερμαρκετ λυσεις.....Εμπρος εχω τοποθετησει εναν look M3 ημιτασιον και πισω εναν της εταιρειας SRS....!Ο φανοποιος που μου τα εβαψε εκανε αψογη δουλεια......στην τοποθετηση ομως δημιουργηθηκαν ατελειες λογω κακης εφαρμογης των εν λογω ανταλλακτικων.....η αληθεια ειναι οτι ο,τι δεν ειναι γνησιο....εχει κ ατελειες...!
Σε πολλους που εχουν δει το αυτοκινητο μου απο κοντα.....δεν υπηρχε θεμα.....σ εμενα ομως.,...οταν το πλενα...ραγιζε η καρδια μου να το βλεπω ετσι....!
Ολο αυτο το διαστημα,εψαχνα ρωτωντας οποιο φανοποιο εβρισκα....αν μπορει να διορθωθει η ατελεια.....η απαντηση ηταν κατηγορηματικη....!
Μεχρι σημερα....που επλυνα το μωρο μου κ το φχαριστηθηκα με τον φανοποιο που ανακαλυψα......!
Το πρωτο που ενδιαφερει........δουλεια ΑΨΟΓΗ κ με μερακι
Το δευτερο.....τιμη......νορμαλ!!!
Το τριτο....γνωστης των BMW
Το τεταρτο......πεισμα να γινει οσο καλυτερο μπορει....σαν να ναι δικο του...!

Με αυτες τις εντυπωσεις....και επειδη ταλαιπωρηθηκα να τον βρω.....και ισως να βρισκονται κ αλλοι στην θεση που βρισκομουν.....ανοιγω αυτο το θρεντ!Ξερω οτι για λογους διαφημισης δεν μπορω να ποσταρω το ονομα αυτου.....οποιος χρειαστει κατι ευχαριστως να απαντησω με πμ.Θεωρω οτι για καποια πραγματα που εχω ταλαιπωρηθει να βρω την λυση......οπως θα θελα να βοηθηθω....απο καποιο ποστ συμφορουμιτη...οφειλω να βοηθησω οποιονδηποτε φιλο απο δω για δυσκολες δουλειες φανοποιιας κ οχι μονο..........Αλλωστε καλο ειναι να αναφερουμε κ καποιους ανθρωπους οι οποιοι δικαιολογουν το ψωμι που βγαζουν....
Πλεον εχω ενα λογο παραπανω να καμαρωνω το μωρο μου.......οι ατελειες εχουν γινει μηδαμινες......ειπαμε δεν ειναι κ ο Θεος, αλλα πλεον χαιρομαι πιο πολυ οταν το βλεπω!!!!!


Καλη συνεχεια!!! ;)

BILL007
25-12-09, 20:12
Eυχαριστούμε που μοιράζεσαι μαζί μας φίλε Βασίλη την εμπειρία σου...:)

bill_m3
25-12-09, 20:55
Να πω και εγώ ότι επισκέφθηκα τον κύριο που λέει ο Βασίλης και έμεινα πλήρως ικανοποιημένος!