PDA

Επιστροφή στο Forum : Εφυγε το Ζed.....



z3 2.2
11-08-11, 21:50
Σημερα καλοι μου φιλοι εφυγε το Zed.
Δυσκολη στιγμη με πολυ συγκινηση και βαριαναστεναγμο.

Παλι με χρονια με καιρους παλι BMW θα παρω.....

Z4 DCT
11-08-11, 21:53
Σημερα καλοι μου φιλοι εφυγε το Zed.
Δυσκολη στιγμη με πολυ συγκινηση και βαριαναστεναγμο.

Παλι με χρονια με καιρους παλι BMW θα παρω.....

:bye::bye::bye:

gant
11-08-11, 21:58
Σε νοιώθω ρε Δημήτρη, απ την άλλη εύχομαι να γίνει γρήγορα πραγματικότητα η επιθυμία σου.

Υ.Γ. Τυχερός ο νέος κάτοχος!

Monsta
11-08-11, 22:07
ΟΟΟΟΟΟΟΧΙ ήθελα να γράψω ρε Μήτσο, αλλά το ξέρω ότι έπρεπε να φύγει...





Δυσκολη στιγμη με πολυ συγκινηση και βαριαναστεναγμο.




Όσο για το παραπάνω σε νιώθω απόλυτα ρε φίλε. Τα χω περάσει και γω πολλάκις στο παρελθόν.


Εύχομαι η στιγμή της αναζήτησης για τη καινούρια σου μπέμπα να μην αργήσει να ρθει. thumb

BILL007
11-08-11, 22:07
Άιντε μπράβο Δημήτρη!:thumbsup:Χάρηκα πολύ που τελικά κατάφερες και το έδωσες :original:

Τυχερός και ο Δημήτρης αλλά και ο καινούργιος του κάτοχος thumb :rally:

Aλήθεια έτσι απο απορία,το πήρε γνωστός σου ή κανένας άγνωστος?:original:

giannis_compact
11-08-11, 22:11
Δεν το πίστευα όταν το πρωτοδιάβασα..
Τί να ευχηθώ δε ξέρω πάντως σημασία έχει ότι κατάφερες και το έδωσες Δημήτρη...

Vasilis
11-08-11, 22:30
Μπραβο Δημητρακη...!

Ευχομαι να μπορουσα να την δωσω κ εγω την δικη μου μπεμπα!...ειλικρινα κ χωρις συναισθηματισμους μιας κ εχουν αλλα ''πραγματα'' προτεραιότητα στην ζωη μας!!!!


Να χαιρεσαι την οικογενεια σου φιλε μου...αυτη ειναι η ουσια της ζωης...κ απο Ζετες,εμεις να μαστε καλα κ θα ξαναπαρουμε!!!!

paganis
11-08-11, 22:39
μπραβο Δημητρη και σε καλη μερια τα χρηματα!

Atsa linos
11-08-11, 23:26
οτι πωληται δεν ξαναπερνετε αυτο λεει ο κανονας .
Βασιλη ολα πορευονται μαζι και οικογενεια και αυτοκινητο
Μακαρι η Ελλαδα να σηκωθει

katsaraios
12-08-11, 06:28
μπραβο για την πωληση φιλε,σιγουρα οποιος το πηρε θα ευχαριστηθει ενα αψογο αυτοκινητο.

GEORGE316
12-08-11, 07:04
μπορει να ειναι δυσκολο,αλλα εκανες τη σωστη κινηση.
εσυ να εισαι γερος και στο μελλον παλι θα σε εχουμε να ψαχνεις για καποιο απο τα βαυαρικα μοντελα...

PANOS-E60
12-08-11, 07:17
Δημήτρη και σε άλλα με υγεία αγορίνα. :original:

Christos 330
12-08-11, 07:50
Κοιτα μπροστα και οχι πισω . . .

Εκανες την σωστη κινηση Δημητρη παντως να ξερεις . . .

Paladin
12-08-11, 09:18
κριμα..κ μπραβο...αντε τωρα εισαι ετοιμος για ενα σουζουκι.....


gsxr1000 :)

Stathis
12-08-11, 10:05
μπραβο μητσο, δεν πειραζει θα παρεις καλυτερο...

GM6
12-08-11, 11:06
Μπραβο που πουληθηκε, ευχομαι να πανε ολα καλα και να ερθει καλυτεροthumb

Samaro
12-08-11, 11:44
Δημήτρη, πρώτα υγεία στην οικογένεια και ... σύντομα με ένα Μ3, (με παιδικά καθισματάκια πίσω) !!! :original:

Nino
12-08-11, 12:45
Με το καλο το επομενο!!!

Stefanos_Cool
12-08-11, 12:50
Με το καλό ένα Μ5 "οικογενειακό" με παιδικό κάθισμα...
και 10 αερόσακους για να κάθεται το μωρό σου πίσω με ασφάλεια! thumb

z3 2.2
12-08-11, 13:18
σας ευχαριστω πολυ φιλαρακια μου για την υποστηριξη!!!!
ποναει ρε π@υστη μου...ποναει πολυ ομως.....

Stathis
12-08-11, 13:33
αν ποναει το αμαξι φαντασου να εδινες τη βεσπα...
δεν θελω να το σκεφτομαι...

Christos 330
12-08-11, 13:33
σας ευχαριστω πολυ φιλαρακια μου για την υποστηριξη!!!!
ποναει ρε π@υστη μου...ποναει πολυ ομως.....

Ρε συ Μητσο ; ; ;

Γαμωτο δλδ αμαξι ειναι λαμαρινα . . .

Ξερω την αγαπαμε την ποναμε αλλα ...................

Υπαρχουν αλλα σοβαροτερα θεματα να λυθουν . . .

Εγω ειμαι απο τον Φεβρουαριο χωρις αμαξι (εχω το μπατζετ για αγορα)

αλλα δεν κανω βημα μεχρι να ηρεμησουν τα πραγματα . . .

Και το καλυτερο ; ; ; το πουλησα 18 αν το ειχα σημερα θα το δινα στα 11 με 12 κ . . .

Ποιος θα ηταν ο χαμενος ; ; ;

Οποτε αυτο παλιο και αλλο νεοτερο που ξες μπορει μετα το 11 να μας κατσει

(στον καθε ενα απο εμας ) κανενα 335 με καμια 20 χιλιαρικα . . .




υγ . . . μην παω 4 χρονια πισω που ειχα πουλησει το 330 μολις 25.500 και

σημερα μετα βιας θα το πουλουσα κανενα 8αρι . . .


Μην μασας ολα γινονται για καποιο σκοπο φιλε !!!!!

:warriorsmiley::warriorsmiley::warriorsmiley:

Nick bmwlover
12-08-11, 15:55
Παμε για αλλα,για καλυτερα Μητσαρα,υγεια πανω απ'ολα!!!

bill_m3
12-08-11, 16:16
Δημήτρη δυστυχώς θα πονάει για πολύ καιρό ακόμα..........

Καλά να είμαστε και θα ξαναπάρουμε!!!

z3 2.2
12-08-11, 18:05
αν ποναει το αμαξι φαντασου να εδινες τη βεσπα...
δεν θελω να το σκεφτομαι...

Aυτο δε παιζει να γινει ποτε Σταθη.
Ποτε ομως.
Ειπαμε...

scania124
12-08-11, 20:13
Εγω παλι πιστεύω οτι σου έφυγε και ενα.βάρος μαζι!!!!!!!
Δημήτρη υπομονή φίλε.μου και θα έρθει η ώρα να ξαναπάρει και καλύτερο....πάνω απο ολα η οικογένεια και τα αλλά θα έρθουν!!!!!!

nikos1400
12-08-11, 22:00
:(


Θα δεις ομως οτι στο τελος θα ερθει το επομενο πιο νωρις απο οτι νομιζες...

thumb

Χρίστος
12-08-11, 23:03
Εγώ στεναχωρηθηκα.
Ξέρω ποσά είχαν περάσει μαζί...

Να δω τώρα που θα μπαίνει για να ξεκα...λωνει και να ξεφεύγει από τη πραγματικότητα....

Να δω τώρα ποιος θα γράφει ιστορίες σα του μήτσου με τα ωραία διαλλειματα για τσιγάρο!!!

Αστο διάλο, πάω να πιω.

katsaraios
13-08-11, 08:23
Να δω τώρα ποιος θα γράφει ιστορίες σα του μήτσου με τα ωραία διαλλειματα για τσιγάρο!!!

.

οσο υπαρχει η Γιωργαρα με το υπεροπλο σταντ μπαι μην αγχωνεσαι...:whistle:

Nino
13-08-11, 08:34
Να δω τώρα που θα μπαίνει για να ξεκα...λωνει και να ξεφεύγει από τη πραγματικότητα....

.

πιστεψε με μια ματια,ενα χαμογελο απο το παιδι σου την ωρα που γυρνας σπιτι και δια μαγειας φευγει κουραση και προβληματα!!!
Μια πραγματικοτητα που δεν θα θελεις να ξεφυγεις ποτε... ομως ο χρονος κυλαει σαν νερο και μεγαλωνουν πολυ γρηγορα για αυτο μην αφησετε στιγμη ανεκμεταλευτη...
το αμαξι ειναι το μεσο με το οποιο κανουμε το "ταξιδι"...χθες αυτο αυριο καποιο αλλο... το "ταξιδι" ομως ειναι που αξιζει!!!

Leonidas_E39
13-08-11, 08:35
Μητσαρα και χαρηκα που το εδωσες το Ζ αλλα και στεναχωρηθηκα ταυτοχρονα . Το θεμα ειναι οτι προεχει η οικογενεια και τα BMW δεν τελειωνουν ποτε, παλι θα αποκτησεις ενα οποτε σου επιτραπει και θα μοιραζεσαι μαζι μας τις νεες συγκινησεις που θα σου προσφερει . Εμεις να ξερεις οτι θα ειμαστε εδω για ψυχολογικη συμπαρασταση.:thumbsup::thumbsup:

nik200
13-08-11, 09:57
παντα υπαρχει καποιος λογος που γινονται ολα..περα απο τους προφανεις...αυτον τον λογο οταν αλλαζει η ζωη μας δεν μπορουμε να το κατανοησουμε αλλα πιστευω οτι απλα αλλαζουμε σταδια...και καθε φορα γινομαστε λιγο ωριμοτεροι..λιγο πιο εμπειροι..λιγο πιο ευγνωμονες για αυτο που ζησουμε..αλλα και γιαυτο που ζουμε τωρα..εγω δεν θα στεναχωριομουν...απλα θα περιμενα με υπομονη να παρω κατι αλλο, κατι καινουργιο για μενα και διαφορετικο..και να το αγαπησω εξισου..γιαυτο που ειναι..και ειναι κατι το αψυχο..στο οποιο ομως εμεις δινουμε ψυχη και αξια...

deepBLUE
13-08-11, 10:01
Μπραβο Δημητρακη...!

Ευχομαι να μπορουσα να την δωσω κ εγω την δικη μου μπεμπα!...ειλικρινα κ χωρις συναισθηματισμους μιας κ εχουν αλλα ''πραγματα'' προτεραιότητα στην ζωη μας!!!!


Να χαιρεσαι την οικογενεια σου φιλε μου...αυτη ειναι η ουσια της ζωης...κ απο Ζετες,εμεις να μαστε καλα κ θα ξαναπαρουμε!!!!

Μη το παρεις Μητσο 1ον εχει κομπρεσορα , 2ον ειναι χρεπι και 3ον δεν ειναι Ζ3 !!!! :hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1: :shok:

ΥΓ.Η κορακλα θα σε κανει να ξεχνας ολες τις πικρες ... ξερω γω....thumb

Thomelef
13-08-11, 11:11
hallo απο σύρο...
μήτσο σε καλή μεριά ρε...όσο και να σου έτσουξε που έφυγε, θα σου περάσει γρήγορα.
τα αμάξια για να αλλάζονται είναι. μπορεί να περνάμε μια περίοδο μυστήρια, αλλά θέλω
να πιστεύω πως τελειώνει σιγά σιγά...μην μασάς αγορίνα, και όλο και κάτι καλό θα πάρεις
στο μέλον για να κάνεις και εσύ το κέφι σου...προς το παρόν, να χαίρεσαι που το'δωσες!!!

z3 2.2
13-08-11, 21:50
ευχαριστω ρε παιδες για τις ομορφες κουβεντες σας,ξερω οτι με καταλαβαινετε.
ποσο σπαζομαι οταν ακουω απο γυρω μου κατι κουβεντες του τυπου..."Νταξ μωρε μ...... αμαξι ηταν...πως κανεις ετσι"

εδω ρε θα πω τον πονο μου και θα με καταλαβουν τα φιλαρακια.
δεσμευτειτε ρε παλιοσκυλα να μου δινετε καμια βολτα να κανω κανα παντιλικακι γιατι θα αργησω να ξαναπαρω πισωκινητο-εξακυλινδρο!!!!

deepBLUE
13-08-11, 22:32
ευχαριστω ρε παιδες για τις ομορφες κουβεντες σας,ξερω οτι με καταλαβαινετε.
ποσο σπαζομαι οταν ακουω απο γυρω μου κατι κουβεντες του τυπου..."Νταξ μωρε μ...... αμαξι ηταν...πως κανεις ετσι"

εδω ρε θα πω τον πονο μου και θα με καταλαβουν τα φιλαρακια.
δεσμευτειτε ρε παλιοσκυλα να μου δινετε καμια βολτα να κανω κανα παντιλικακι γιατι θα αργησω να ξαναπαρω πισωκινητο-εξακυλινδρο!!!!

Στη διαθεση σου thumb

Jimmakos
13-08-11, 22:56
ευχαριστω ρε παιδες για τις ομορφες κουβεντες σας,ξερω οτι με καταλαβαινετε.
ποσο σπαζομαι οταν ακουω απο γυρω μου κατι κουβεντες του τυπου..."Νταξ μωρε μ...... αμαξι ηταν...πως κανεις ετσι"

εδω ρε θα πω τον πονο μου και θα με καταλαβουν τα φιλαρακια.
δεσμευτειτε ρε παλιοσκυλα να μου δινετε καμια βολτα να κανω κανα παντιλικακι γιατι θα αργησω να ξαναπαρω πισωκινητο-εξακυλινδρο!!!!

Αφού ρε Δημητρό ήσουν τόσο καψούρης γιατί το έδωσες? Ας το είχες για πανηγύρια και ας έπαιρνες ένα οικογενειακό σεντάν της προκοπής για την οικογένεια....

Δεν κακολογώ αλλά όπως και να χει λαμαρίνα είναι και απο λαμαρίνες βρωμάει ο τόπος thumb
Σε καταλαβαίνω γιατί και εγώ δεν έδωσα το Μ3 ελαφρά την καρδία αλλά όπως και να χει μια γύρα να κάνω και βρήσκω 100 άλλα Μ3 στην καλύτερη τιμή της αγοράς :thumbsup:

nikos-Mpacket
14-08-11, 10:11
Δημητρη εκανες το σωστο για την οικογενεια,οποτε οτι και να σου πουμε ειναι περιττο.
Με το καλο να αποκτησεις αυτο που πραγματικα θα σου καλυψει το μεγαλυτερο ποσοστο των αναγκων τοσο των οικογενειακων οσο και των προσωπικων.

S8N
15-08-11, 16:12
Να 'ξερες πόσο σε ζηλευω βρε Δημήτρη! Όχι γιατί έδωσες τη Ζετα και εισαι στην αναζητηση καινουργιου αλλά γιατί μέχρι τώρα κανένα αυτοκίνητο απ' όσα είχα δε με εκανε να αισθανθω έτσι. Το αντίθετο μάλιστα, χαιρόμουν που τα ξεφορτωνομουν από πάνω μου! Με τη BMW είναι διαφορετικά αλλά έτσι που είναι η κατάσταση, μάλλον θα φυγω πριν από εκείνη.

Τέλος πάντων, σου εύχομαι ο,τι και να πάρεις να το απολαυσεις, τοσο εσυ όσο και η γυναίκα σου αλλά και η κόρακλα σου. Και που 'σαι, τωρα μπορείς να βάλεις μπρος και για το 2ο!

doctore
15-08-11, 18:11
ευχαριστω ρε παιδες για τις ομορφες κουβεντες σας,ξερω οτι με καταλαβαινετε.
ποσο σπαζομαι οταν ακουω απο γυρω μου κατι κουβεντες του τυπου..."Νταξ μωρε μ...... αμαξι ηταν...πως κανεις ετσι"

εδω ρε θα πω τον πονο μου και θα με καταλαβουν τα φιλαρακια.
δεσμευτειτε ρε παλιοσκυλα να μου δινετε καμια βολτα να κανω κανα παντιλικακι γιατι θα αργησω να ξαναπαρω πισωκινητο-εξακυλινδρο!!!!

Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Μερικά αυτοκίνητα δεν είναι μόνο λαμαρίνα. Εχουν και ψυχή !

kplc16
15-08-11, 21:38
αντε με το καλο ενα παιδακι ακομα, να τρελαθειτε απο τη χαρα.

Οσο για τα σιδερα μη σκας συντομα θα εισαι ετοιμος για κατι καλο στο μελλον.

:thumbsup:

Thomelef
16-08-11, 21:45
δεσμευτειτε ρε παλιοσκυλα να μου δινετε καμια βολτα να κανω κανα παντιλικακι γιατι θα αργησω να ξαναπαρω πισωκινητο-εξακυλινδρο!!!!
έλαν διήμερο θεσσαλονίκη, και κερνάω το αμάξι μου για τις μετακινήσεις σου...επίσης
έλα οκτώμβρη σέρρες, και σου κερνάω γυρολόγια.