PDA

Επιστροφή στο Forum : 540i E39 Dinan S2



andreas110080
11-08-11, 20:52
https://www.youtube.com/watch?v=j5mORnS0TQo

E39COMP
12-08-11, 10:54
Αχ αχ αχ ....Φωτια μου αναψες καλοκαιριατικα αδελφε ....

ΑΛΛΑ .... ΕΣΣΕΤΑΙ ΗΜΑΡ .....

Μια πλεψουδα ρε παιδια 540 ,πισινο κομματι για το NAVI. κτλ μου λειπει και μετα ..... Θα κανω και'γω την δικια μου τετοια παρουσιαση ....

Παντως για οσο καιρο το χαρηκα , εστω και ημιτελές .... Οπως τα λεει ακριβως ειναι τα πραγματα ....

andreas110080
12-08-11, 12:30
Αχ αχ αχ ....Φωτια μου αναψες καλοκαιριατικα αδελφε ....

ΑΛΛΑ .... ΕΣΣΕΤΑΙ ΗΜΑΡ .....

Μια πλεψουδα ρε παιδια 540 ,πισινο κομματι για το NAVI. κτλ μου λειπει και μετα ..... Θα κανω και'γω την δικια μου τετοια παρουσιαση ....

Παντως για οσο καιρο το χαρηκα , εστω και ημιτελές .... Οπως τα λεει ακριβως ειναι τα πραγματα ....

Αν θέλεις μπορώ να σου δώσω το τηλέφωνο με τα παιδιά που κουράρουν το δικό μου στην Αθήνα μήπως μπορούν να σε φτιάξουν!

Stefanos_Cool
12-08-11, 12:32
Αχ αχ αχ ....Φωτια μου αναψες καλοκαιριατικα αδελφε ....

ΑΛΛΑ .... ΕΣΣΕΤΑΙ ΗΜΑΡ .....

Μια πλεψουδα ρε παιδια 540 ,πισινο κομματι για το NAVI. κτλ μου λειπει και μετα ..... Θα κανω και'γω την δικια μου τετοια παρουσιαση ....

Παντως για οσο καιρο το χαρηκα , εστω και ημιτελές .... Οπως τα λεει ακριβως ειναι τα πραγματα ....

Ρε φίλε τι έγινε τελικά, το άρμα θα το δούμε καμιά μέρα από κοντά?

Ακόμη σε περιμένω για καφέ...

E39COMP
12-08-11, 15:46
Ρε φίλε τι έγινε τελικά, το άρμα θα το δούμε καμιά μέρα από κοντά?

Ακόμη σε περιμένω για καφέ...

Αφου ξερεις τρελο αγόρι πως ..... ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΡΑΜΑ , ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ .... Χαχαχα...μαλλον λοιπον το δικο μου θα γινει ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ με τόσο καιρο που αργει να γινει ..... Ειχαμε κατι "θεματακια" φιλε και επρεπε να μεινει λιγο πισω το αρμα .... Απο 20 Αυγούστου ομως ξεκιναμε ξανα σε εντατικους ρυθμους να προλαβουμε τα κρύα ...


Αν θέλεις μπορώ να σου δώσω το τηλέφωνο με τα παιδιά που κουράρουν το δικό μου στην Αθήνα μήπως μπορούν να σε φτιάξουν!

Να'σαι καλα αδελφε και ευχαριστω για την προσφορα σου αλλα πλέον ειμαστε ενα βημα πριν την τελικη ευθεία . Εχουν σχεδον βρεθει τα παντα απο τα απαιτούμενα και μας λείπει πλεον ΜΟΝΟ ο χρόνος για να τελιωσει το εργο.
Ευχαριστω ξανα παντως .

Stefanos_Cool
18-08-11, 22:57
Αφου ξερεις τρελο αγόρι πως ..... ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΡΑΜΑ , ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ .... Χαχαχα...μαλλον λοιπον το δικο μου θα γινει ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ με τόσο καιρο που αργει να γινει ..... Ειχαμε κατι "θεματακια" φιλε και επρεπε να μεινει λιγο πισω το αρμα .... Απο 20 Αυγούστου ομως ξεκιναμε ξανα σε εντατικους ρυθμους να προλαβουμε τα κρύα ...





Άντε να δούμε!!! thumb