PDA

Επιστροφή στο Forum : Συνάντηση Πάτρα



TAKIS_BMW
05-08-11, 23:09
Παίρνω το θάρρος επειδή έχει να γίνει πολύ καιρό συνάντηση στην πάτρα αν θέλουνε κάποια παιδιά από το forum να το οργανώσουμε...
Περιμένω προτάσεις..

aristent
05-08-11, 23:13
Εγω θελω να το οργανωσετε!!!!!
..... να δω τον Αλεξη να ερχεται με την Κορολλα!!!!:thumbsup:

..σορυ για το ποστ,αλλα δεν χανω ευκαιρια να τσιγκλισω τον φιλο μου Αλεξη!!!:thumbsup:

παρ'αυτα,.... παμε δυνατα!!!:warriorsmiley: :warriorsmiley: :warriorsmiley:

GiannisRob
06-08-11, 01:47
Ναι, γιατί όχι?

Για πότε περίπου?

TAKIS_BMW
06-08-11, 10:41
Ναι, γιατί όχι?

Για πότε περίπου?
θα το κανονίσουμε το πότε.. να δούμε πόση θα μαζευτούμε και θα το συμφωνίσουμε όλοι μαζί με μια εφικτή ημερομηνία για να μαζευτούμε πιο πολύ...

deepBLUE
06-08-11, 10:54
Το Σεπτεμβρη θα γινει σιγουρα συναντηση στην Πατρα εχουμε να τιμησουμε και καποιους φιλους... ;)

alexm
06-08-11, 13:46
Εκτος απο 13/8 εως 20/8 που θα ειμαι Κεφαλονια και απο 23/8 εως 28/8 που θα ειμαι Γερμανια,παρον.... σε οποια συναντηση κανονισθει.

alexm
06-08-11, 13:54
Εγω θελω να το οργανωσετε!!!!!
..... να δω τον Αλεξη να ερχεται με την Κορολλα!!!!:thumbsup:

..σορυ για το ποστ,αλλα δεν χανω ευκαιρια να τσιγκλισω τον φιλο μου Αλεξη!!!:thumbsup:

παρ'αυτα,.... παμε δυνατα!!!:warriorsmiley: :warriorsmiley: :warriorsmiley:

καλα, λεγε οτι θες...εσυ,εγω παντως αργα εχθες εκανα μια γρηγορη μεχρι τα Καλαβρυτα.
με τι;δεν σου λεω.....:whistle:

alexm
06-08-11, 13:58
Το Σεπτεμβρη θα γινει σιγουρα συναντηση στην Πατρα εχουμε να τιμησουμε και καποιους φιλους... ;)

Να το δουν οι φιλοι σας..... και να μην το πιστευουν!!! :th_Laie_67-1::hystericalbs1:

aristent
06-08-11, 14:09
Εκτος απο 13/8 εως 20/8 που θα ειμαι Κεφαλονια και απο 23/8 εως 28/8 που θα ειμαι Γερμανια,παρον.... σε οποια συναντηση κανονισθει.

...ωραια λοιπον,στη Λαρισα 3/9/2011!!!!:thumbsup:


καλα, λεγε οτι θες...εσυ,εγω παντως αργα εχθες εκανα μια γρηγορη μεχρι τα Καλαβρυτα.
με τι;δεν σου λεω.....:whistle:

:ranting2:ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ? ΘΑ ΜΑΘΩ!!!!:thumbsup:...:whistle:αφου τα πουμε τηλ/κα!!!:thumbsup:

Nino
06-08-11, 14:14
Εκτος απο 13/8 εως 20/8 που θα ειμαι Κεφαλονια και απο 23/8 εως 28/8 που θα ειμαι Γερμανια,παρον.... σε οποια συναντηση κανονισθει.

Απο κυλληνη και ειναι και μερες φουλ εξοδου... εχω φαει ενα πακετο εκει, τρεις ωρες για 9 χιλιομετρα μεχρι να μπουμε στο καραβι.
Για αυτο δεν ερχεσαι μια παλαιρο που θα ερθει και ο Μαγος να παμε Λευκαδα να μας κερασει καφεδακι ο Aντμινας να απλωσουμε τα φιδισια κορμια μας στη παραλια και μετα φευγεις απο εκει σε μια ωριτσα εισαι φισκαρδο!!!
https://www.westferry.gr/ellinika.html

aristent
06-08-11, 14:19
Απο κυλληνη και ειναι και μερες φουλ εξοδου... εχω φαει ενα πακετο εκει, τρεις ωρες για 9 χιλιομετρα μεχρι να μπουμε στο καραβι.
Για αυτο δεν ερχεσαι μια παλαιρο που θα ερθει και ο Μαγος να παμε Λευκαδα να μας κερασει καφεδακι ο Aντμινας να απλωσουμε τα φιδισια κορμια μας στη παραλια και μετα φευγεις απο εκει σε μια ωριτσα εισαι φισκαρδο!!!
https://www.westferry.gr/ellinika.html

να συμπληρωσω οτι το καραβι λεγεται Captain Aristidis!!!:thumbsup:

...ειμαι παντου!!!:thumbsup:

alexm
06-08-11, 15:01
Απο κυλληνη και ειναι και μερες φουλ εξοδου... εχω φαει ενα πακετο εκει, τρεις ωρες για 9 χιλιομετρα μεχρι να μπουμε στο καραβι.
Για αυτο δεν ερχεσαι μια παλαιρο που θα ερθει και ο Μαγος να παμε Λευκαδα να μας κερασει καφεδακι ο Aντμινας να απλωσουμε τα φιδισια κορμια μας στη παραλια και μετα φευγεις απο εκει σε μια ωριτσα εισαι φισκαρδο!!!
https://www.westferry.gr/ellinika.html

Γιαννη ευχαριστω για την προσκληση,ξερεις ποσο πολυ θελω να σας δω και τον Βασιλη,αλλα μπαινω απο λιμανι Πατρας στο Κεφαλονια(strintzis ferries), βγαινω Σαμη και σε 5 λεπτα ειμαι στο ξενοδοχειο!!!!



https://www.strintzisferries.gr/strintzis/patra.html

PANOS-E60
06-08-11, 15:26
διάβασα την ωραία ιδέα του Γιάννη Νινο παραπανω και σκεφτηκα να σας πω για την ωραία μέρα που περάσαμε παρέα με το Γιωργο Gant προχτες στη Στρατονικη Χαλκιδικής :original:

Αλέξη καλά να περάσεις, Αρη και συ το ιδιο thumb

TAKIS_BMW
06-08-11, 18:49
θέλετε να το οργανώσουμε απο σεπτέμβρη? για να μπορούνε πιο πολλά άτομα???
περιμένω προτάσεις για να το οργανώσουμε..

gant
06-08-11, 18:59
διάβασα την ωραία ιδέα του Γιάννη Νινο παραπανω και σκεφτηκα να σας πω για την ωραία μέρα που περάσαμε παρέα με το Γιωργο Gant προχτες στη Στρατονικη Χαλκιδικής :original:

Αλέξη καλά να περάσεις, Αρη και συ το ιδιο thumb

Ευχαριστώ κι εγώ με την σειρά μου τον Πάνο που με τίμησε με την οικογενειακή παρουσία του, αλλά πιστεύω ότι δεν μας έφτασαν οι λίγες ώρες παρέας, θέλαμε κι άλλο.
Μακάρι να γινόνταν κάποτε μια bmwfans ανάβαση του Χολομώντα, να γεμίσει το ήσυχο καταπράσινο βουνό από ήχους bmw.

TAKIS_BMW
07-08-11, 12:19
οτι είναι τα λέμε εδώ όχι σε π.μ
:thnx:

nikos ///M
07-08-11, 14:12
Ευχαριστώ κι εγώ με την σειρά μου τον Πάνο που με τίμησε με την οικογενειακή παρουσία του, αλλά πιστεύω ότι δεν μας έφτασαν οι λίγες ώρες παρέας, θέλαμε κι άλλο.
Μακάρι να γινόνταν κάποτε μια bmwfans ανάβαση του Χολομώντα, να γεμίσει το ήσυχο καταπράσινο βουνό από ήχους bmw.

δικιο εχεις γιωργο πολυ ωραια διαδρομη!

TAKIS_BMW
07-08-11, 18:44
δεν βλέπω κίνησει καθόλου...

Kostas_1
07-08-11, 20:52
δεν βλέπω κίνησει καθόλου...

Θα γινει. Αλλα ειναι νωρις ακομη για να οργανωθει. Κατσε να μπει ο Σεπτεμβρης...

TAKIS_BMW
07-08-11, 21:11
ναί ναί σιγά σιγά...

TAKIS_BMW
10-09-11, 18:35
λέω σιγά σιγά να κανωνίσουμε την συνάντηση μας στην πάτρα.
τι λέτε?

Kostas_1
10-09-11, 18:58
Περιμενουμε να γυρισει ο Ντιπμπλου

TAKIS_BMW
10-09-11, 19:44
Περιμενουμε να γυρισει ο Ντιπμπλου

Ντιπμπλου???

PANOS-E60
10-09-11, 19:47
Ντιπμπλου???

Deepblue. Είναι ο συγκεντρωσιάρχης του φόρουμ ! thumb

TAKIS_BMW
10-09-11, 20:01
Καλα οκ. οταν ειναι πειτε μας.

Vassilis ///M
10-09-11, 21:07
Καταπληκτηκή ιδέα,αν μπορέσουμε θα κατέβουμε απο Γιάννενα,απλά ενημερώστε μας για την ημερομηνία....

TAKIS_BMW
11-09-11, 01:23
Αν κανονισετε καποια στιγμη πειτε το και σε εμας

deepBLUE
11-09-11, 07:48
Όλα θα γίνουν προς τα τέλη του μήνα υπομονή ;)

chrisgiapz3
11-09-11, 18:27
μέσα κι εγώ! εκτός αν πάει για πολύ τέλος του μήνα οπότε μάλλον θα φύγω για Αθήνα...

mark e92
17-05-13, 19:52
Τι λετε για κανένα καφέ???Mr Deep???

deepBLUE
17-05-13, 19:58
Τι λετε για κανένα καφέ???Mr Deep???

Δυσκολο.
Ελα στην εκδρομη μας στο Κορφο (https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=18141) αυριο :thumbsup:

mark e92
17-05-13, 20:17
Δυσκολο.
Ελα στην εκδρομη μας στο Κορφο (https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=18141) αυριο :thumbsup:

Δυστυχώς δεν μπορώ για αύριο θα περιμένω την επομενη Ταμταμ συνάντηση !!!