PDA

Επιστροφή στο Forum : Nordschleife Gyrocam-Onboard-Runde Kawasaki Ninja 2011



Monsta
26-07-11, 22:59
Ναι καλά. Μετά λέμε για DCT / DKG / SMG / DSG και πράσινα άλογα ......... :shok::shok:


https://www.youtube.com/watch?v=rCOt78MB5vM&feature=player_embedded#at=180

Χρίστος
26-07-11, 23:14
σα drone παει!!!

DionisisM5
26-07-11, 23:19
Πολλα Like...!thumbthumb

Thomelef
27-07-11, 08:27
7:50......................κάπου στη μέση βγάζει φλασάκι για να τον περάσει το loaded, και να του ρίξει
28 δεύτερα πάνω στην καζάνα!!!χαχαχαχαχα.......οπλο πολυβόλο!!!απορώ ρε γμτ. δεν φοβούνται???

Z4 DCT
27-07-11, 10:35
7:50......................κάπου στη μέση βγάζει φλασάκι για να τον περάσει το loaded, και να του ρίξει
28 δεύτερα πάνω στην καζάνα!!!χαχαχαχαχα.......οπλο πολυβόλο!!!απορώ ρε γμτ. δεν φοβούνται???

Διχως αυριο.......:shok:

Nikos
27-07-11, 11:43
7:50......................κάπου στη μέση βγάζει φλασάκι για να τον περάσει το loaded, και να του ρίξει
28 δεύτερα πάνω στην καζάνα!!!χαχαχαχαχα.......οπλο πολυβόλο!!!απορώ ρε γμτ. δεν φοβούνται???

Μολις ανεβεις πανω και αισθανθεις οτι η πιστα ειναι δικη σου και ακους τις αλλαγες στον κοφτη ξεχνας πως σε λενε, που βρισκεσαι, ποτε γεννηθηκες, ποιοι ειναι οι γονεις σου και ζεις για εκεινη τη στιγμη.....μολις γυρισεις σπιτι σου και το ξανασκεφτεις λιγο, λες "πως πηγαινα ετσι ?? ειμαι στα καλα μου?? "...και την επομενη φορα πας ακομα ποιο μαλλιοκουβαρα......η αδρεναλινη της μοτο ειναι τελειως διαφορετικη Θωμα. Για τα νορμαλ παντα πλαισια.
Ο τυπος βεβαια με το ZX10 ειναι αλλου. Τα 28 δευτερολεπτα διαφορα ειναι πολυ λιγα κατα τη γνωμη μου για τοσο μεγαλη διαδρομη και με τη γνωστη δυσκολια που εχουν οι μοτο στο στριψιμο σε σχεση με ενα πολυ καλα στημενο αυτοκινητο.
Ωραιο βιντεο Κωστα....thanks

SuperSonic
27-07-11, 12:36
Ναι καλά. Μετά λέμε για DCT / DKG / SMG / DSG και πράσινα άλογα ......... :shok::shok:


https://www.youtube.com/watch?v=rCOt78MB5vM&feature=player_embedded#at=180



Μηπως γνωριζει κανεις ποτε βγαινει αυτο το καινουργιο παιχνιδι με τις μηχανες στην αγορα.?
Θελω να το αγορασω για να το παιζω στο Playstation!...:th_Laie_67-1:

pilot
27-07-11, 13:03
Μολις ανεβεις πανω και αισθανθεις οτι η πιστα ειναι δικη σου και ακους τις αλλαγες στον κοφτη ξεχνας πως σε λενε, που βρισκεσαι, ποτε γεννηθηκες, ποιοι ειναι οι γονεις σου και ζεις για εκεινη τη στιγμη.....μολις γυρισεις σπιτι σου και το ξανασκεφτεις λιγο, λες "πως πηγαινα ετσι ?? ειμαι στα καλα μου?? "...και την επομενη φορα πας ακομα ποιο μαλλιοκουβαρα......η αδρεναλινη της μοτο ειναι τελειως διαφορετικη Θωμα. Για τα νορμαλ παντα πλαισια.
Ο τυπος βεβαια με το ZX10 ειναι αλλου. Τα 28 δευτερολεπτα διαφορα ειναι πολυ λιγα κατα τη γνωμη μου για τοσο μεγαλη διαδρομη και με τη γνωστη δυσκολια που εχουν οι μοτο στο στριψιμο σε σχεση με ενα πολυ καλα στημενο αυτοκινητο.
Ωραιο βιντεο Κωστα....thanks

το είπαμε κ. Νίκο...''οι 4 ρόδες ταξιδεύουν το κορμί, οι 2 ρόδες ταξιδεύουν την ψυχή!''

Thomelef
27-07-11, 21:11
Μολις ανεβεις πανω και αισθανθεις οτι η πιστα ειναι δικη σου και ακους τις αλλαγες στον κοφτη ξεχνας πως σε λενε, που βρισκεσαι, ποτε γεννηθηκες, ποιοι ειναι οι γονεις σου και ζεις για εκεινη τη στιγμη.....μολις γυρισεις σπιτι σου και το ξανασκεφτεις λιγο, λες "πως πηγαινα ετσι ?? ειμαι στα καλα μου?? "...και την επομενη φορα πας ακομα ποιο μαλλιοκουβαρα......η αδρεναλινη της μοτο ειναι τελειως διαφορετικη Θωμα. Για τα νορμαλ παντα πλαισια.
Ο τυπος βεβαια με το ZX10 ειναι αλλου. Τα 28 δευτερολεπτα διαφορα ειναι πολυ λιγα κατα τη γνωμη μου για τοσο μεγαλη διαδρομη και με τη γνωστη δυσκολια που εχουν οι μοτο στο στριψιμο σε σχεση με ενα πολυ καλα στημενο αυτοκινητο.
Ωραιο βιντεο Κωστα....thanks

το πιστεύω αυτό που λές νίκο.
δε ξέρω ρε γμτ. ειδικά τα πιστιάρικα, φοβάμαι μέχρι και να τα κοιτάξω.

z3 2.2
27-07-11, 21:58
Το στιψε το δεκαρι...
Οχι μονο την ηξερε την πιστα αλλα εψαχνε να βρει και τα κρυμενα δεκατακια ο ατιμος!!!
Πολυ δυνατη οδηγηση που κοβει την ανασα ιδιαιτερα στους γνωστες.
Τρελη η βαση της καμερας ομως????

nfot
28-07-11, 17:15
Μολις ανεβεις πανω και αισθανθεις οτι η πιστα ειναι δικη σου και ακους τις αλλαγες στον κοφτη ξεχνας πως σε λενε, που βρισκεσαι, ποτε γεννηθηκες, ποιοι ειναι οι γονεις σου και ζεις για εκεινη τη στιγμη.....μολις γυρισεις σπιτι σου και το ξανασκεφτεις λιγο, λες "πως πηγαινα ετσι ?? ειμαι στα καλα μου?? "...και την επομενη φορα πας ακομα ποιο μαλλιοκουβαρα......η αδρεναλινη της μοτο ειναι τελειως διαφορετικη Θωμα. Για τα νορμαλ παντα πλαισια...


:worthy::worthy::worthy:

Τα ειπες ολα.

Nikos
28-07-11, 19:59
το πιστεύω αυτό που λές νίκο.
δε ξέρω ρε γμτ. ειδικά τα πιστιάρικα, φοβάμαι μέχρι και να τα κοιτάξω.

Θωμά, τα 1000αρια supersport εδώ και μια πενταετία και ίσως και παραπάνω δεν είναι μηχανές δρόμου. Είναι αγωνιστικές μοτο με φώτα,καθρεφτες,και πινακίδα. Ειδικά τα τελευταία μοντέλα έχουν χαμηλότερο βάρος και μεγαλύτερη ιπποδυναμη απ΄τα WSB πριν από 12-14 χρόνια....... Φαντασου σα να λέμε το Μ3 Ε46 GTR να πωλείται σε έκθεση στους ιδιώτες....αγωνιστικές κατασκευές 100%. Και γω τα φοβόμουν παρά πολύ. Πιάνουν τελικές σε απίστευτα μικρό χρονικό διάστημα και έχουν μεσαίες που τρομάζουν. Φοβερή εξέλιξη που κάποτε για να την πλησιασεις πληρωμές τρελλα λεφτά για κάποιο ducati sp ας πούμε.

Thomelef
28-07-11, 20:05
Θωμά, τα 1000αρια supersport εδώ και μια πενταετία και ίσως και παραπάνω δεν είναι μηχανές δρόμου. Είναι αγωνιστικές μοτο με φώτα,καθρεφτες,και πινακίδα. Ειδικά τα τελευταία μοντέλα έχουν χαμηλότερο βάρος και μεγαλύτερη ιπποδυναμη απ΄τα WSB πριν από 12-14 χρόνια....... Φαντασου σα να λέμε το Μ3 Ε46 GTR να πωλείται σε έκθεση στους ιδιώτες....αγωνιστικές κατασκευές 100%. Και γω τα φοβόμουν παρά πολύ. Πιάνουν τελικές σε απίστευτα μικρό χρονικό διάστημα και έχουν μεσαίες που τρομάζουν. Φοβερή εξέλιξη που κάποτε για να την πλησιασεις πληρωμές τρελλα λεφτά για κάποιο ducati sp ας πούμε.

αν νομίζεις πως με αυτό το ποστ τα φοβάμαι λιγότερο, γελάστηκες...:th_Laie_67-1:
όταν ο pilot είπε στην γιωργάρα να τον πάει βόλτα με το cbr 1000 rr, η γιωργάρα
γύρισε και του είπε...άσε ρε γιώργο καλύτερα. έτσι και γίνει καμμιά στραβή και φύγουμε
πάνω απο αυτό το πράγμα, ούτε με ξυραφάκι δεν θα μας ξεκολάνε απο κάτω.
:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ αχαχαχα

Nikos
28-07-11, 20:50
αν νομίζεις πως με αυτό το ποστ τα φοβάμαι λιγότερο, γελάστηκες...:th_Laie_67-1:
όταν ο pilot είπε στην γιωργάρα να τον πάει βόλτα με το cbr 1000 rr, η γιωργάρα
γύρισε και του είπε...άσε ρε γιώργο καλύτερα. έτσι και γίνει καμμιά στραβή και φύγουμε
πάνω απο αυτό το πράγμα, ούτε με ξυραφάκι δεν θα μας ξεκολάνε απο κάτω.
:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ αχαχαχα

Η αλλιώς θα μας ξυνουν με καμία σπατουλα από κανένα βράχο......ίσα ίσα στο είπα για να τρομαξεις περισσότερο. Προσωπικά τα θεωρώ απαρραδεκτα να πωλούνται τέτοιες μηχανές για χρήση δρόμου. Είναι σκοτωστρες αν και η εμπειρία έδειξε ότι μπορείς εύκολα να σκοτωθεις μ΄ενα adventure 950 με 70 χιλιόμετρα μεσα σε κίνηση. Βέβαια οι νέοι αναβάτες έχουν και την τύχη να μπορούν να μάθουν σωστή οδήγηση τέτοιας μοτο απ΄τα διάφορα σχολεία που παλιότερα δεν υπήρχαν και προσπαθουσαμε σα χαζοι να ξυσουμε γόνατο πλαγιαζοντας και βγαίνοντας απ΄τη μηχανή εντελώς λάθος μιμουμενοι τον KR. Τρομάρα μας......

Gregory_///M
28-07-11, 21:01
Ακόμα κουνάω το κεφάλι αριστερά-δεξιά, αριστερά-δεξιά...............Τέρμα τα γκάζια!!!!!!!

nikos1400
28-07-11, 22:36
πρεπει να σχολιασω οτι δεν μου αρεσει αυτη η τζαηρο καμ,
πολυ ψευτικο φαινεται, αν και πρωτοτυπο και εξυπνο.

δινει μια (λαθος) αισθηση παιχνιδιου.

pilot
29-07-11, 01:02
Η αλλιώς θα μας ξυνουν με καμία σπατουλα από κανένα βράχο......ίσα ίσα στο είπα για να τρομαξεις περισσότερο. Προσωπικά τα θεωρώ απαρραδεκτα να πωλούνται τέτοιες μηχανές για χρήση δρόμου. Είναι σκοτωστρες αν και η εμπειρία έδειξε ότι μπορείς εύκολα να σκοτωθεις μ΄ενα adventure 950 με 70 χιλιόμετρα μεσα σε κίνηση. Βέβαια οι νέοι αναβάτες έχουν και την τύχη να μπορούν να μάθουν σωστή οδήγηση τέτοιας μοτο απ΄τα διάφορα σχολεία που παλιότερα δεν υπήρχαν και προσπαθουσαμε σα χαζοι να ξυσουμε γόνατο πλαγιαζοντας και βγαίνοντας απ΄τη μηχανή εντελώς λάθος μιμουμενοι τον KR. Τρομάρα μας......

γεγονός...οι ταχύτητες είναι ασύλληπτες.. θέλει εξαιρετική προσοχή!! Βασικά εδώ που τα λέμε ΜΟΝΟ πίστα θέλει αλλά....

nikos1400
29-07-11, 04:04
https://www.youtube.com/watch?v=0fR-Nn-_Ngc