PDA

Επιστροφή στο Forum : κανεις απο κερκυρα??



G_kaliteros
14-07-11, 03:50
καλησπερα στη παρεα ειναι κανεις απο κερκυρα?
θελω να παω αλλα δεν ξερω τιποτα οποιος φιλος ξερει κανα καλο-φθηνο ξενοδοχειο η ενοικιαζομενα δωματια :original: εαν παμε τελικα να ξερω τι μου γινεται!!
ευχαριστω!!:thumbsup:

m-power_01
14-07-11, 04:26
καλησπερα στη παρεα ειναι κανεις απο κερκυρα?
θελω να παω αλλα δεν ξερω τιποτα οποιος φιλος ξερει κανα καλο-φθηνο ξενοδοχειο η ενοικιαζομενα δωματια :original: εαν παμε τελικα να ξερω τι μου γινεται!!
ευχαριστω!!:thumbsup:

ο φιλος μας Πέτρος bimmer corfu όχι μόνο είναι από την κέρκυρα ,αλλά έχει και ξενοδοχείοthumb

katsaraios
14-07-11, 04:52
ο φιλος μας Πέτρος bimmer corfu όχι μόνο είναι από την κέρκυρα ,αλλά έχει και ξενοδοχείοthumb

https://www.corfuoasis.com /thumb

nikos ///M
15-07-11, 17:14
παιδια ειμαι Κερκυρα και τυχαια [μιας και η γυνακα μου ειχε κλησει το ξενοδοχειο]
ειμαι στο ξενοδοχειο του Πετρου!

G_kaliteros
15-07-11, 17:23
οκ ευχαριστω θα παρω τηλ. να ρωτησο!

Leonidas_E39
15-07-11, 17:27
Νικο στειλε χαιρετισματα . Παρασκευη μεσημερακι θα ειμαι και εγω εκει.:thumbsup::thumbsup:

nikos ///M
15-07-11, 17:31
εγινε φιλε!!!

deepBLUE
15-07-11, 17:36
καλησπερα στη παρεα ειναι κανεις απο κερκυρα?
θελω να παω αλλα δεν ξερω τιποτα οποιος φιλος ξερει κανα καλο-φθηνο ξενοδοχειο η ενοικιαζομενα δωματια :original: εαν παμε τελικα να ξερω τι μου γινεται!!
ευχαριστω!!:thumbsup:

Ασε την Κερκυρα και ελα Μηλο thumb

nikos ///M
18-07-11, 22:16
μολις γυρισα παιδια απο κερκυρα!
θα ηθελα να ευχαριστησω τον πετρο [bimmer corfu]
για την αριστη φιλοξενια και εξυπηρετιση στο ξενοδοχειο του!!

bimmer-corfu
20-07-11, 08:11
Να σαι καλά Νίκο και ευχαριστώ

bimmer-corfu
20-07-11, 08:11
καλησπερα στη παρεα ειναι κανεις απο κερκυρα?
θελω να παω αλλα δεν ξερω τιποτα οποιος φιλος ξερει κανα καλο-φθηνο ξενοδοχειο η ενοικιαζομενα δωματια :original: εαν παμε τελικα να ξερω τι μου γινεται!!
ευχαριστω!!:thumbsup:

Έλα ρε φίλε έχεις pm

bimmer-corfu
20-07-11, 08:18
Ασε την Κερκυρα και ελα Μηλο thumb

βρε ουστ! :th_Laie_67-1:
θα ανοίξω δημοσκόπιση Κέρκυρα λη Μήλος και θα κεράσω τσάι

leo328
20-07-11, 12:53
ωρε πατε καλα?δεν τιθεται θεμα συγκρισης.οχι επειδη ειναι ο πατερας μου απο κει και παω καθε καλοκαιρι βρεξει χιονισει απλα δεν....εχω παει σε τοσα νησια και ξερω.αμ σας λεω δεν δεν. corfu for ever!thumb