PDA

Επιστροφή στο Forum : Αμα εχεις τυχη..



fanisk
13-07-11, 04:11
Χθες γυρναω σπιτι και μου ερχεται να φαω παγωτο, ενω δεν ειχα! Σκεφτηκα να πεταχτω μεχρι τη Βουλα να βρω ανοιχτο περιπτερο (το κλασσικο απεναντι απο τα Everest το 24ωρο). Ηταν καπου 5.20 το πρωι. Φυσικα και θα πηγαινα ανοιχτος!

Το ξανασκεφτηκα, λεω δεν βαριεσαι.. τσαμπα θερμιδες αφου θα πεσεις για υπνο ρε μ@κακα, ασε τη λιγουρα για αυριο.

Ηταν 5.20, μεχρι να βγω, να παω, να κατεβω να το παρω και να γυρισω λογικα θα περναγα το Vive Mar γυρω στις 5.40-5.50 αφου θα πηγαινα χαλαρα και οχι με τη ψυχη στο στομα.

Στις 5.45 ανατιναξαν το Vive Mar με 10 κιλα εκρηκτικα, θραυσματα απο την εκρηξη περασαν στο αντιθετο ρευμα :shok: Και εγω θα γυρναγα ξεσκεπαστος με το παγωτακι.. :shok:

Αμα σε θελει τελικα.. :whistle:thumb

Τα ΜΜΕ λενε πως εκεινη τη στιγμη δεν περναγε κανεις, ουτε αμαξι ουτε μοτο, παλι καλα γιατι σιγουρα θα κλαιγαν καποιον..

GEORGE316
13-07-11, 07:32
αμα σε θελει.......

Ptboul
13-07-11, 08:12
Ω ρε ΦάΝη, θα γινόσουν μαρέγκα https://www.foundshit.com/pictures/sculpture/melted-icecream-truck-01.jpg

γενικά την κυνηγάς την καντεμιά..

bill_m3
13-07-11, 08:37
Όποιος νύχτα περπατεί .......... κτλ κτλτ!!!!!!


Ρε Φάνη πόσο τυχερός ήσουν????????????

A8hnaios
13-07-11, 08:58
τι λεεες ρε Φανηη πω πω....

fanisk
13-07-11, 09:24
Τι να πω δεν ξερω! Μολις το εμαθα ειπα ελεος ρε ποσο κωλοφαρδος εισαι? Το Vive Mar εγινε αγνωριστο, αλλοι λενε πως ο Σταθοκωστοπουλος χρωσταει και δεν πληρωνει, και αλλοι πως σχετιζεται η εκρηξη με τη δολοφονια του νυχτοβιου στο Γκαζι που παλια δουλευε πορτα εκει (και του ατυχου παρκαδορου αυτοπτη μαρτυρα). Λιγο με νοιαζει αυτο.. οσο σκεφτομαι πως για ενα παγωτακι θα γινομουν πυροτεχνημα :shok:

Απο τα κιλα και την εκταση της ζημιας ή οι βομβιστες το καναν εντελως στη τυχη ή καποιος κοιταξε το δρομο πρωτα για να μη τη πληρωσει κανας ατυχος, ποιος ξερει!

Και ολοκληρος και χωρις κερατιατικες θερμιδες πρωι-πρωι, θα παω να κανω τη καβατζα μου σημερα με παγωτα στη καταψυξη για να μην εχω τετοια θεματα :hystericalbs1:

Gregory_///M
13-07-11, 09:35
...................Και ολοκληρος και χωρις κερατιατικες θερμιδες πρωι-πρωι, θα παω να κανω τη καβατζα μου σημερα με παγωτα στη καταψυξη για να μην εχω τετοια θεματα :hystericalbs1:

:th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :hystericalbs1:
Πάλι καλά να λες Φάνη...........

manos///3
13-07-11, 09:42
Φανη μπορει να γινοσουν ο γνωστος της μιας βραδιας στα ΜΜΕ ,αφου θα ησουν ο μοναδικος μαρτυρας....:original:

nik200
13-07-11, 10:25
αγιο ειχες φιλε...

Z4 DCT
13-07-11, 10:30
Εμενα γιατι μου κανει οτι εχεις στεναχωρεθει με το ολο συμβαν????.....και φανταζομαι τον πονο σου....
Σκεφτομενος....τα θραυσματα θα εγδερναν το αμαξι!!!! ΜΠΑΞΙΜΟ!!!! θα το εβαφα ολο....:thumbsup:
Θα εσκαγε κανα λαστιχο!!!! ΜΠΑΞΙΜΟ!!!!! Θα τα αλλαζα ολα!!!:thumbsup:
Μεσα στο χαμο θα εβρισκα ευκαιρια να μπαξω και κατι αλλο......:thumbsup:


Α ρε Φανουρη!!!!:original:


Εκτος πλακας, χαιρομαι πολυ Φανουρακο που εισαι καλα, και να σαι μια ζωη καλα φιλαρακι!!!:thumbsup::thumbsup:

oldcarskickass
13-07-11, 11:55
Βασικά ήταν δάχτυλος από το ΥΠΕΚΑ.

Ξέρει ότι έχεις πολλά κυβικά και ότι είσαι αλάνι ήξερε για τις λιγούρες σου και λέει θα προστατεύσω το περιβάλλον αφού δεν έχεις σκοπό να παραδώσεις πινακίδες.

Πρόσεχε λοιπόν την επόμενη λιγούρα σου.

3enyxtis
13-07-11, 12:54
εγώ πέρασα από εκεί κάνα τρίωρο νωρίτερα και κάτι άλλο είχε γίνει στην βουλιαγμένης γιατί είδα πολλά πυροσβεστικά

hades7
13-07-11, 12:59
για να δικαιολογησεις το nickname σου επρεπε να γραψεις περασα κατα τις 6 το πρωι...

3enyxtis
13-07-11, 13:43
για να δικαιολογησεις το nickname σου επρεπε να γραψεις περασα κατα τις 6 το πρωι...

..εδώ για να κρατήσω το nickname σκέφτομαι να βάζω το ξυπνητήρι 5-6 το πρωί να κάνω κανένα ποστ πριν με πάρετε χαμπάρι:whistle: