PDA

Επιστροφή στο Forum : Νεα πιστα Drift στην Αθηνα!!!



Stunt Mike
03-07-11, 22:11
Εικονες απ'τον τελευταιο αγωνα:

Stunt Mike
03-07-11, 22:23
Εικονες απ'τον τελευταιο αγωνα:

μερικες ακομη και μια αποψη του Parking:

Panos 316T
03-07-11, 22:28
Μπραβο Μιχαλη για τις φωτο.
Και κλειστο ε;;;; :D

m-power_01
03-07-11, 22:30
πολύ ωραίο!!! μπράβο

pilot
03-07-11, 22:30
θα πρεπε να στρίβουν οι ρόδες όμως..:original:

Stunt Mike
03-07-11, 22:32
θα πρεπε να στρίβουν οι ρόδες όμως..:original:

Αμα μου βρειτε σε τετοια κλιμακα να στριβουν οι ροδες τ'αγοραζω ολα!!!thumb

nikos1400
04-07-11, 08:34
:th_Laie_67-1:

λιγο καιρο τωρα
ξεκινησα και εγω σιγα-σιγα να μαζευω τα hot wheels (τα μοντελα που μ'αρεσουνε τουλαχιστον) !!
με κοιταζουν που ψαχουλευω αναμεσα στα μοντελα στο σουπερ μαρκετ και στο jumbo σαν ηλιθιο !!

εχεις φτιαξει τρελε και πιστα !!
:hystericalbs1:

Dr. Yamastura
04-07-11, 09:13
Επιτέλους να κόψουμε το καρτόδρομο!!:th_Laie_67-1:
Γι' αυτήν φτιάχνω το Μ3!!:hystericalbs1:

MIKEN636
04-07-11, 09:58
Εικονες απ'τον τελευταιο αγωνα:

η πρωτη φωτο ολα τα λεφτα...αν θυμαμαι καλα ειναι ο Μιχαλης με το 328 turbo και ακολουθει ο dr. yamastura με το επισης Μ3 turbo...δυστυχως στην επομενη στροφη το 28αρι επειδη ειναι πολυ δυνατο σβουριξε και εχασε ο παρα πολυ καλος Μιχαλης στην παρθενικη του εμφανιση......χαχαχαχα!!!:th_Laie_ 67-1::th_Laie_67-1:

nik200
04-07-11, 11:12
προς ολους οσους διαβαζουν το θεμα...

η παρεα μας δεν παιρνει ναρκωτικα...(ενταξει κατι χαπακια δινει ο γιατρος που και που..)

η πιστα πραγματι υπαρχει..οσο εβλεπε τον ισθμο και η βλαχοπουλου στο "μια ελληνιδα στο χαρεμι"..

τα αυτοκινητα ειναι χορηγια γιατι ειμαστε παρα πολυ καλοι..:th_Laie_67-1:...και ενω εδωσαν στους αλλους κατι mustang εμενα μου δωσαν ενα mini (δειτε φωτο!)

δεν ειναι αγωνας drift απλα ο mike κυνηγαει το γιατρο στην πιστα να του δωσει εκεινα τα χαπακια...και εγω και ο αλλος μιχαλης περιμενουμε μεσα στο mini...

ο λουκακης την πεφτει σε μια γκομενα (δεν φαινεται στις φωτο...)..

και η ζωη κυλαει ομορφα και ενας μπλε ελεφαντας με κοιταει τωρα εδω στο γραφειο μου..

MIKEN636
04-07-11, 11:48
προς ολους οσους διαβαζουν το θεμα...

η παρεα μας δεν παιρνει ναρκωτικα...(ενταξει κατι χαπακια δινει ο γιατρος που και που..)

η πιστα πραγματι υπαρχει..οσο εβλεπε τον ισθμο και η βλαχοπουλου στο "μια ελληνιδα στο χαρεμι"..

τα αυτοκινητα ειναι χορηγια γιατι ειμαστε παρα πολυ καλοι..:th_Laie_67-1:...και ενω εδωσαν στους αλλους κατι mustang εμενα μου δωσαν ενα mini (δειτε φωτο!)

δεν ειναι αγωνας drift απλα ο mike κυνηγαει το γιατρο στην πιστα να του δωσει εκεινα τα χαπακια...και εγω και ο αλλος μιχαλης περιμενουμε μεσα στο mini...

ο λουκακης την πεφτει σε μια γκομενα (δεν φαινεται στις φωτο...)..

και η ζωη κυλαει ομορφα και ενας μπλε ελεφαντας με κοιταει τωρα εδω στο γραφειο μου..


:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1: έγραψες είδωλο....

nikos1400
04-07-11, 12:04
για...."δεσιμο" εισαστε !!
:hystericalbs1:

https://www.bmwfans.gr/forum/attachment.php?attachmentid=8019&d=1307644714

kloukakis
04-07-11, 14:38
για...."δεσιμο" εισαστε !!
:hystericalbs1:

https://www.bmwfans.gr/forum/attachment.php?attachmentid=8019&d=1307644714

:hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1:

nikos1400
04-07-11, 15:17
τρια απ'τα 'δυνατα' μου.
θα παιξει καμμια ανταλλαγη ?
:hystericalbs1:
:th_Laie_67-1:

https://img685.imageshack.us/img685/3654/29971814.jpg



τα΄χουμε παιξει τελειως...

Stunt Mike
04-07-11, 16:06
:th_Laie_67-1:

λιγο καιρο τωρα
ξεκινησα και εγω σιγα-σιγα να μαζευω τα hot wheels (τα μοντελα που μ'αρεσουνε τουλαχιστον) !!
με κοιταζουν που ψαχουλευω αναμεσα στα μοντελα στο σουπερ μαρκετ και στο jumbo σαν ηλιθιο !!

εχεις φτιαξει τρελε και πιστα !!
:hystericalbs1:

Ετσι ξεκινησε κι εμενα η (ομολογουμενως αρρωστημενη) κατασταση μου!!Μαλιστα,σ'εκεινη την ψηλη πλαστικη προθηκη στα Jumbo που εινα ολα χυμα μεσα,εβγαζα τα κατω αυτοκινητακια και τα'βαζα απο πανω μεχρι να βρω αυτο που μ'αρεσε!!Κι εχωνα και το χερι να το πιασω μερικες φορες!!χαχαχαχαχαχα!!!Λοιπο Νικο αν θες βοηθεια στην κατασκευη της πιστας,ερχομαι!!thumb

Stunt Mike
04-07-11, 16:08
Επιτέλους να κόψουμε το καρτόδρομο!!:th_Laie_67-1:
Γι' αυτήν φτιάχνω το Μ3!!:hystericalbs1:

Τα χαπια με βασικο στοιχειο συνθεσης τη...βενζινη πρεπει να κοψουμε γιατρε!!!Αρρωωωωστια!!:hysterical bs1:

Stunt Mike
04-07-11, 16:15
προς ολους οσους διαβαζουν το θεμα...

η παρεα μας δεν παιρνει ναρκωτικα...(ενταξει κατι χαπακια δινει ο γιατρος που και που..)

η πιστα πραγματι υπαρχει..οσο εβλεπε τον ισθμο και η βλαχοπουλου στο "μια ελληνιδα στο χαρεμι"..

τα αυτοκινητα ειναι χορηγια γιατι ειμαστε παρα πολυ καλοι..:th_Laie_67-1:...και ενω εδωσαν στους αλλους κατι mustang εμενα μου δωσαν ενα mini (δειτε φωτο!)

δεν ειναι αγωνας drift απλα ο mike κυνηγαει το γιατρο στην πιστα να του δωσει εκεινα τα χαπακια...και εγω και ο αλλος μιχαλης περιμενουμε μεσα στο mini...

ο λουκακης την πεφτει σε μια γκομενα (δεν φαινεται στις φωτο...)..

και η ζωη κυλαει ομορφα και ενας μπλε ελεφαντας με κοιταει τωρα εδω στο γραφειο μου..

Λοιπον τα χαπακια που μας δινει ο Dr ειναι παραισθησιογονα για να νομιζουμε οτι κανει ''παπαδες'' στην πιστα,τ'αυτοκινητα ειναι μια ευγενικη χορηγια των γονιων μας,ο Λουκακης δεν φαινεται στη φωτο γιατι η γκομενα που καμακωσε ηταν 13 και τον μπαγλαρωσανε κι αυτον τον π@@στη τον μπλε ελεφαντα πιαστον Νικο γιατι ηταν στο πισω μερος του 28αριου μου και μου στραβωσε το σασι!!!Θα τον γδαρω!!

Stunt Mike
04-07-11, 16:29
Και μερικες εικονες απ'την διαδικασια κατασκευης.Τα υλικα:
2 παζλ πλαστικου ταπητα,σπρευ γκρι σκουρο,γρασιδι και δεντρα ετοιμα απο βιβλιοπωλειο,κολλα σε σπρευ,σπρευ εφε γρανιτη για το παρκινγκ,πλεγμα σοβα για μαντρα,ταινια συσκευασιας διαφανη για μονωση,κοντρα πλακε ξυλο για βαση και πολληηηηηη υπομονη!

Stunt Mike
04-07-11, 16:35
Και μερικες ακομη:

kloukakis
04-07-11, 18:57
Για να μην μαμάμε το θρεντ του Χρήστου, αλλά το δικό σου:thumbsup: θα σου απαντήσω εδώ!


Κι εσυ να τ'αλλαξεις σε Ινδιανικο:Θα'σαι ο ''mikro moter paleuei gia thaymata''!!!χαχαχαχαχα

Πολύ πολύ καλό ομολογουμένως, μου την λέει τώρα και ο 6σφαιρος με τα άσφαιρα που για να κάνει δυο γύρους λέει ότι παει στο super market:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:! Έλιωσα, αλλά σου έχω ένα καλύτερο ρε.
Το MikeT328E36otinanai κάνε το "Micha Lee Oxime Totakouni":hystericalbs1::hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

Επίσης βλέπω οτι ακόμα και στην μακέτα έφτιαξες μόνο τις στροφές στον καρτόδρομο που μπορείς να βγάλεις! Την άλλη μισή πίστα την ξέχασες(?) μάλλον...

Stunt Mike
04-07-11, 20:42
Δεν χωραγε ρε η υπολοιπη!!!

nikos1400
04-07-11, 21:02
βαζεις ιδεες τωρα !

ξεκιναω αυριο κοιταω κατοψεις απο διαφορες πραγματικες πιστες
και μελετη για 'διεθνων προδιαγραφων' !
:hystericalbs1:

Stunt Mike
04-07-11, 21:25
Εγω παντως τη μορφη της πιστας απ'το μυαλο μου την εβγαλα και με βαση την κλιμακα των αυτοκινητων εκανα και την κλιμακα της πιστας....φαρδος δρομου,καμπυλοτητα στροφων ολα γινανε μετα απο μελετη αποστασεων σε πραγματικη πιστα και μετατροπη στην αντιστοιχη κλιμακα.Ειχα και θεμα χωρου βεβαια καθοτι η πιστα ειναι 90χ90cm και μαζι με το παρκινγκ παμε στη συνολικη διασταση 120χ90cm.Μπορουσα να κλεινω πιο αποτομα τις καμπες για να βγαλω στον ιδιο χωρο 1-2 στροφες ακομη αλλα θα εχανε την ρεαλιστικοτητα της....
Στα σχεδια ειναι η ενωση της πιστας με μια ''γειτονια'' 90χ60cm με σπιτακια,πλατεια για παντιλικια ΚΑΙ τρενακι!!

Dr. Yamastura
04-07-11, 23:30
Άστα αυτά για το γιο σου!!!
Από εβδομάδα πραγματική πίστα!!!:rally::thumbsup:

Stunt Mike
04-07-11, 23:32
να φερνεις και την κορακλα σου να παιζουν μαζι!!Να μυουνται στο χωρο απο πολυ μικρα!Αντε ρε να παμε να ξεσκουριασουμε λιγο...θα βγουν με τα δικανα στο Drafiring σε λιγο απ'τα πολλα περασματα! :)

nik200
04-07-11, 23:39
να φερνεις και την κορακλα σου να παιζουν μαζι!!:)

νατα και τα προξενια...χχαχχαχαχααχχ:th_L aie_67-1::th_Laie_67-1: